Arkadaşlar ben Yıllardır fm ve cm oynamama rağmen hala daha terimlerin anlamlarını çözememiş bulunmaktayım.bu oyunculara bireysel komutlar verirken ki run from deep ne işe yarar falan hiç anlayamamışımdır.eğer varsa anlayan bana o özel oyuncu komutlarında ki bütün komutların ne işe yaradığını (ama tamamını ordaki komutların) ayrıca bir de pres de ki püf noktalarını anlatırsa çok sevinirim.yani bir oyuncuya verdiğim pres komutunda ki hangi kademe nerede pres yapmasını sağlıyor.ve eğer varsa püf noktasını bu işin rica ediyorum.
Ayrıca son olarak da bu duran toplarla alakalı yardım almak istiyorum.ben taktik verirken duran top da 2 tane stoperimi uzun oyuncuya yönlendirmeme rağmen stoperimin biri gidip bi bücürü tutuyor.örneğin lugano gidip erman kılıçı tutarken emre gidip sedat bayrak'ı tutuyor.ve dolayısıyla adam atıyor golleri.ve bu uzun oyuncu markajı serbest vuruşllarda neden yok?Kafam Allak Bullak = ) Bu Kadar Anlamıyor Giibi Yazdığıma Bakmayın.Ben Şu An Uefayı aldırdım fenere 2.sezonda ama skorlar hep 5-4 6-3 v.s v.s....
Yani Eğer Ayıp Olmazsa Kontra Atak Taktiğini Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim Ona da Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...Özür Dilerim Soru çok Ama YArdımcı Olursunuz Diye Umuyorum Ondan Yazdım Aklımda ki Sorunları...
Şimdiden Teşekkürler = )