Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 111 sonuç

Konu: FM 2012 Resim ve Videolar

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Korner bugunu düzeltsinler başka ihsan istemem.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Her seferinde şu 2D classic'i kaldıracaklar veya ilgilenmeyecekler diye korkuyorum. Umarım böyle bir şey olmaz. Zira 2D classic olmadığı anda benim için FM biter.

Nesil
    2005

şu muhabbet hoşuma gitti

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Valla İngilizce bilmeyen benim gibileri gibi hiç birşey ifade etmiyor. Ah oralar Türkçe olacak ki tadından yenmez valla

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Zaten oyuncundan öneri isteme ve performansla ilgili yorumlar vardı.
    Kayıtlı oyuna yeni lig ekleme ve menejerin gözünden kamera güzel ve en temel yenilikler olacak gibi. Belki 1 tane daha yeni özellik gelir kalanları 2011 in makyajlanmış hali olacaktır.

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

İyiymiş cidden o muhabbet.Etkileşimin artması iyi bir şey.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

o muhabbet yok muydu zaten? ben sık sık yapıyorum moral için

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

muhabbti biri çevirsin de bizde anlayak

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Akşama mangal yapacaklarmış, onu konuşuyorlar. .D

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Yeni skin daha hoş olmuş , önemsiz bir ayrıntı ama olsun .

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

orda hav abat kris baş diyo o adam basketçi değilmiyid yav

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Quote Originally Posted by Night_Mare17 View Post
    Yeni skin daha hoş olmuş , önemsiz bir ayrıntı ama olsun .
    siyah versiyonu varsa tadından yenmez.. Gece oynanmıyo beyaz skinlerle

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by barahir View Post
    siyah versiyonu varsa tadından yenmez.. Gece oynanmıyo beyaz skinlerle
    Aynen siyah rengiyle skin indirmeye gerek kalmaz. Beyaz hele ışık yanmıyorken göz bozuyor .

Nesil
    2005

Quote Originally Posted by SAİT71 View Post
    Valla İngilizce bilmeyen benim gibileri gibi hiç birşey ifade etmiyor. Ah oralar Türkçe olacak ki tadından yenmez valla
    Performansını beğendim diyor. O da diyor sağol patron geliştirecem kendimi.. O da cevap veriyor kadromuza katıda bulunacak bir adam önercen mi ? tabi diyor bir eleman adı veriyor arkdaşın dediği gibi "hav abat kıris buş".

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Yalnız dikkat ederseniz konuşan kişilerin ses tonu da yazıyor kenarda, yenilik kısmı orası.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by lexoqe View Post
    - Herhangi bir yerde, herhangi bir zamanda yönetim
    Dilediğiniz zaman kayıtlı oyunlarınızda ki oynanabilir ligler üzerinde bu özelliği ekleyebilirsiniz. Gelecek sezon başında şu ülkede yönetim göster yaparak kariyerinizin başında seçmiş olduğunuz ülkede kalmayabilirsiniz.
    bunu yaklaşık 3-4 senedir dile getiriyorum, allahtan artık yapımcılarında aklına gelmiş

17. Default

Quote Originally Posted by sardokar View Post
    Cm deki frikir organizasyonu olmalı.
    Adamlar mis gibi taktik frikik çalışması koymuşlar.
    cm 12 çıkacak mı? Bilgisi olan var mı?

Quote Originally Posted by SAİT71 View Post
    Bir videoda 1:32 dakikada adam yerde sürünerek ilerliyordu. Birde onu yayınlamışlar...
    Şurda kaç kişi yazı yazmış, bir bu arkadaş farketmiş. 01,31. dakikada ortasahadan cezasahası önüne kadar yerde kayarak giden rakip oyuncuyu bana kim hangi aklı selim ifadelerler açıklayabilicek acaba?

Maç motoru videosu yayınlıyosun milletle dalga geçer gibi. Hani burda daha ağır konuşmak lazım ama malum forum kuralları.

Yok ses tonuymuş yok sonradan lig ekleyecekmişiz de!! Ya ben menejerim ya menejer. Takımıma her çalışmayı benim yaptırmam lazım ki sen bana bunlardan haber ver. Ne bi adam gibi antreman programı var şöle oturup saatlerce ayarlayacağımız ne geniş bir taktik yelpazesi. Hep belli kalıplara konulmuş şeyler, dama tahtası gibi taktik sayfası, kalıp taktikler, kalıp korner-serbest vurus emirleri.

Görsellik yapayım diyorlar bide. 2 tane fazladan analiz ile, 3 tane fazladan grafikle artık milleti aptal yerine koymasınlar.

Maç motoru yayınlıyosun ya maç motoru ki bu nane senin oyununu satabilecek yagane şey, en övündüğün şey ve onda bile hata var.

Tribünden 3 tane adamın eline renkli bayrak eklemekle, 2 gram kar yağdırmakla bunlar bu gidişle 2020 de üst seviyeye gelirler ki o zamana kadar bunların paçasını aşağı alacak biri çıkmaz ise.
    Last edited by GeNç KaRTaL : 18.Ağustos.2011 at 06:36 Reason: kullandığımız ifadelere dikkat edelim & korsanı özendirici söylemler yasak

19. Default

Quote Originally Posted by Sysmix View Post
    Şurda kaç kişi yazı yazmış, bir bu arkadaş farketmiş. 01,31. dakikada ortasahadan cezasahası önüne kadar yerde kayarak giden rakip oyuncuyu bana kim hangi aklı selim ifadelerler açıklayabilicek acaba?

Maç motoru videosu yayınlıyosun milletle dalga geçer gibi. Hani burda daha ağır konuşmak lazım ama malum forum kuralları.

Yok ses tonuymuş yok sonradan lig ekleyecekmişiz de!! Ya ben menejerim ya menejer. Takımıma her çalışmayı benim yaptırmam lazım ki sen bana bunlardan haber ver. Ne bi adam gibi antreman programı var şöle oturup saatlerce ayarlayacağımız ne geniş bir taktik yelpazesi. Hep belli kalıplara konulmuş şeyler, dama tahtası gibi taktik sayfası, kalıp taktikler, kalıp korner-serbest vurus emirleri.

Görsellik yapayım diyorlar bide. 2 tane fazladan analiz ile, 3 tane fazladan grafikle artık milleti aptal yerine koymasınlar.

Maç motoru yayınlıyosun ya maç motoru ki bu nane senin oyununu satabilecek yagane şey, en övündüğün şey ve onda bile hata var.

Tribünden 3 tane adamın eline renkli bayrak eklemekle, 2 gram kar yağdırmakla bunlar bu gidişle 2020 de üst seviyeye gelirler ki o zamana kadar bunların paçasını aşağı alacak biri çıkmaz ise.
    Birincisi o sürekli kayan adamları oyunda muhtemelen göremeyeceksin.Çünkü daha oyunun geliştirme aşamasındalar.Daha oyunun çıkmasına 3-4 ay var.Fm 11 de de oyuncuların hareketlerinde hata vardı sonrada 11.3 yamasıyla düzelttiler.Bilmem dikkat ettin mi?

İkincisi biz türkler bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayı çok iyi beceriyoruz.Her yönüne sövdüğün bu oyun yıllarca en iyi strateji oyunu olarak zirvede kaldı.Şimdi oyun eleştirmenleri bilmiyor sen biliyorsun o zaman.Dünyada hiçbir oyunda SI ın araştırma ekibi gibi detaylı çalışan bir ekip yok.Oyunun datasının bazı futbol kulüplerine transferde ve oyuncu takibinde kolaylık sağlasın diye satıldığını ve Ersun Yanal da dahil bir çok teknik direktörün bu oyunu oynadığını biliyor musun?
    Lütfen atıp tumamdan biraz düşünelim arkadaşım
    Last edited by GeNç KaRTaL : 18.Ağustos.2011 at 06:37 Reason: alıntı yapılan mesajda değişiklilkler

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

yanarım yanarım şu 3D Muhabbetine ayrılan zamana yanarım..yapmayın kardeşim bu oyunu oynayan adam 3D için oynamıyordu ama siz sağolsun beklentiyi oluşturdunuz yeni başlayan arkadaşlarda 3-4 senedir..3D geldi mertlik bozuldu..Lazım değil 2D'ye dokunmayın kadroları yenileyin yeter..Bence devrim 3D değilde şu yeni eklenen istediğin ligi oyna olayı..bunu 2-3 seneye ancak oturturlar keşke daha önce olsaydı rahat rahat problemsiz oynardık şimdi..

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Benim sıkıntım oyunun 12.0 ile oynanamayacağı. Hatalar düzelene kadar 12.3'ü bekliyeceğiz ve ortalama Şubat ayı gelecek. 3 ay hevesle beklediğimiz oyunu oynayamamak kötü olacak.

Quote Originally Posted by koraybahce View Post
    Birincisi o sürekli kayan adamları oyunda muhtemelen göremeyeceksin.Çünkü daha oyunun geliştirme aşamasındalar.Daha oyunun çıkmasına 3-4 ay var.Fm 11 de de oyuncuların hareketlerinde hata vardı sonrada 11.3 yamasıyla düzelttiler.Bilmem dikkat ettin mi?

İkincisi biz türkler bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayı çok iyi beceriyoruz.Her yönüne sövdüğün bu oyun yıllarca en iyi strateji oyunu olarak zirvede kaldı.Şimdi oyun eleştirmenleri bilmiyor sen biliyorsun o zaman.Dünyada hiçbir oyunda SI ın araştırma ekibi gibi detaylı çalışan bir ekip yok.Oyunun datasının bazı futbol kulüplerine transferde ve oyuncu takibinde kolaylık sağlasın diye satıldığını ve Ersun Yanal da dahil bir çok teknik direktörün bu oyunu oynadığını biliyor musun?
    Lütfen atıp tumamdan biraz düşünelim arkadaşım
    Sende ayar vermeye kalkışmadan önce okuduğunu anlayıver "arkadaşım". Bu oyunun rakibinin olmadığını, Everton'a datasını sattığını, Ersun Yanal'ın bilmem kaç sene evvelden bu oyunu oynadığını bende biliyorum. Yeteri kadar bilgim var sanırım ki bu oyunuda 1999 dan beri oynuyorum.

Oyun videosu yayınlıyosun, bu senin resmen vitrinin ve o vitrinde 2-3 senedir süregelen bir hata var. Sen o vitrindeki hatayı 3 senedir düzeltmeyip -pathcler hakkında konusmuyorum- hala aynı hatayla ilk çıkışı yapıyosan eleştirme hakkım var. Ya 3d yi yapmayacaksın yada yapıyosan artık biraz özen-düzen neyse onu göstermelisin. Fietra 10 nickli arkadaşın dediği gibi 3d olmadan da oynanır bu oyun ama beklenti o kadar yükseldi ki insan biraz özen bekliyor

Oyunun her yönüne sövdüğümü söylemişsin. Maç motorunun "kalp" olduğu bir düzende 3 senedir aynı hata yapılıyorsa eleştiri hakkım var sanırım. Kaldı ki sövme olarak nitelendirebiliceğimiz kelime de yok yukarda.

"Şimdi oyun eleştirmenleri bilmiyor sen biliyorsun o zaman"

Bu kanıya nası vardın merak bile etmiyorum.

"Çünkü daha oyunun geliştirme aşamasındalar.Daha oyunun çıkmasına 3-4 ay var.Fm 11 de de oyuncuların hareketlerinde hata vardı sonrada 11.3 yamasıyla düzelttiler.Bilmem dikkat ettin mi?"

Bu oyun çıktığında aynı hatalar yine olucak ve o zaman burda göreceğiz kimler neler diyor. Onlarada aynı hassasiyeti gösterirsin umarım.

Benim derdim patch ile düzelmesi değil, saf olarak gelen bir şeyin en az hatayla gelmesi. Daha sonrasında yine patch çıkabilir ama FM nin her patchinde yeni oyun açmak zorunda kalıyoruz sende bunun farkında mısın?

Genç Kartal isimli yönetici arkadaşa; eğer bu forumda 2 satır yazı ile illegal yolardan oyunu almaya yönelecek arkadaşlar varsa kapatalım gidelim burayı. Sayfalar dolusu orjinal oyun almayan kişilere öğütler, tavsiyeler, uyarılar verilince fikirleri değişiyor sanırım ki 2 satırlık bir görüşe kesinlikle taviz yok. Mükemmel...

cm 12 çıkacak mı? Bilgisi olan var mı?
    Evet cm 12 çıkacak diye biliyorum...

24. Default

Quote Originally Posted by Sysmix View Post
    Sende ayar vermeye kalkışmadan önce okuduğunu anlayıver "arkadaşım". Bu oyunun rakibinin olmadığını, Everton'a datasını sattığını, Ersun Yanal'ın bilmem kaç sene evvelden bu oyunu oynadığını bende biliyorum. Yeteri kadar bilgim var sanırım ki bu oyunuda 1999 dan beri oynuyorum.

Oyun videosu yayınlıyosun, bu senin resmen vitrinin ve o vitrinde 2-3 senedir süregelen bir hata var. Sen o vitrindeki hatayı 3 senedir düzeltmeyip -pathcler hakkında konusmuyorum- hala aynı hatayla ilk çıkışı yapıyosan eleştirme hakkım var. Ya 3d yi yapmayacaksın yada yapıyosan artık biraz özen-düzen neyse onu göstermelisin. Fietra 10 nickli arkadaşın dediği gibi 3d olmadan da oynanır bu oyun ama beklenti o kadar yükseldi ki insan biraz özen bekliyor

Oyunun her yönüne sövdüğümü söylemişsin. Maç motorunun "kalp" olduğu bir düzende 3 senedir aynı hata yapılıyorsa eleştiri hakkım var sanırım. Kaldı ki sövme olarak nitelendirebiliceğimiz kelime de yok yukarda.

"Şimdi oyun eleştirmenleri bilmiyor sen biliyorsun o zaman"

Bu kanıya nası vardın merak bile etmiyorum.

"Çünkü daha oyunun geliştirme aşamasındalar.Daha oyunun çıkmasına 3-4 ay var.Fm 11 de de oyuncuların hareketlerinde hata vardı sonrada 11.3 yamasıyla düzelttiler.Bilmem dikkat ettin mi?"

Bu oyun çıktığında aynı hatalar yine olucak ve o zaman burda göreceğiz kimler neler diyor. Onlarada aynı hassasiyeti gösterirsin umarım.

Benim derdim patch ile düzelmesi değil, saf olarak gelen bir şeyin en az hatayla gelmesi. Daha sonrasında yine patch çıkabilir ama FM nin her patchinde yeni oyun açmak zorunda kalıyoruz sende bunun farkında mısın?

Genç Kartal isimli yönetici arkadaşa; eğer bu forumda 2 satır yazı ile illegal yolardan oyunu almaya yönelecek arkadaşlar varsa kapatalım gidelim burayı. Sayfalar dolusu orjinal oyun almayan kişilere öğütler, tavsiyeler, uyarılar verilince fikirleri değişiyor sanırım ki 2 satırlık bir görüşe kesinlikle taviz yok. Mükemmel...
    Birincisi ben kimseye ayar vermiyorum.
    İkincisi oyuna sövmediğini düşünüyorsan önce yazdıklarını birdaha oku.Benim derdim SI ı korumak falan değil.Kaldı ki Miles Jacobson halamın oğlu da değil.Ama satış listelerinde bu kadar zirvede kalan bir oyun için baya sallamışsın.

Milleti aptal yerine koyuyolar diyorsun.Bu devlet vergisi değil ki.Demosuna bakarsın beğenmiyosan almazsın.madem 99 dan beri oynuyorsun 99 un oyunuyla hadi 01-02 ile arasındaki farklara bak son versiyonun.Her sene seri şeklinde çıkan oyunlarda devasa değişiklikler bekleyemezsin.Ha ne zaman büyük değişikliklere giderler; satışları ciddi şekilde düştüğünde.Bu yüzden beğenmeyen oyunu almasın.En iyi yol bu.Sana katıldığım tek nokta şu.Antrenman programında 5 e 1 çalışma-kros çalışması-heading-tackling-marking-one on one falan gibi çalışmalar eklense fena olmazdı

25. Default

Quote Originally Posted by jesmatador View Post
    Evet cm 12 çıkacak diye biliyorum...
    Ben ne kadar yazdıysam bulamadım.Merakım geçen sene oyun çıkarmayıp "size daha iyi bir oyun hazırlamak için bu seneyi boş geçiyoruz" demelerinden dolayı.Bir de o oyunu türkçe çıkaracaklar mı gene.Onu merak ediyorum.İşe yarayıp yaramamasını görmek açısından

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Videoları izlerken yine sinir oldum arkadaş. Adamlar hala kayıyor ya şaka gibi. 11.3 yamasında bu durum düzelmemiş miydi? Düzelmişti. 12 de nasıl kayıyor abi adamlar hala biri açıklasın şunu. Geliştirme aşaması falan filan bahane bunlar. 11.3 te kaymayan adam 12 de bir üst sürümde tekrar kayıyorsa bunun adı rezilliktir. Ayrıca uçmayan kaleci görünce sinirden köpürüyorum. Adam karsı karsıya pozisyonda diz üstüne çökmeye bile aciz. Ayakta dikiliyor öyle. Top yanından geçip gidiyor kalecide tepki sıfır. Buna da çözüm şart.

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Ben ne kadar yazdıysam bulamadım.Merakım geçen sene oyun çıkarmayıp "size daha iyi bir oyun hazırlamak için bu seneyi boş geçiyoruz" demelerinden dolayı.Bir de o oyunu türkçe çıkaracaklar mı gene.Onu merak ediyorum.İşe yarayıp yaramamasını görmek açısından
    valla aynı şeyi cm 10'da da söylediler hocam 09'u çıkarmayıp 10'u çıkardılar sonuç ortada pek fazla ümitlenmemek lazım bence

Birincisi ben kimseye ayar vermiyorum.
    İkincisi oyuna sövmediğini düşünüyorsan önce yazdıklarını birdaha oku.Benim derdim SI ı korumak falan değil.Kaldı ki Miles Jacobson halamın oğlu da değil.Ama satış listelerinde bu kadar zirvede kalan bir oyun için baya sallamışsın.

Milleti aptal yerine koyuyolar diyorsun.Bu devlet vergisi değil ki.Demosuna bakarsın beğenmiyosan almazsın.madem 99 dan beri oynuyorsun 99 un oyunuyla hadi 01-02 ile arasındaki farklara bak son versiyonun.Her sene seri şeklinde çıkan oyunlarda devasa değişiklikler bekleyemezsin.Ha ne zaman büyük değişikliklere giderler; satışları ciddi şekilde düştüğünde.Bu yüzden beğenmeyen oyunu almasın.En iyi yol bu.Sana katıldığım tek nokta şu.Antrenman programında 5 e 1 çalışma-kros çalışması-heading-tackling-marking-one on one falan gibi çalışmalar eklense fena olmazdı
    İlk yazımda da söyledim şimdide söylüyorum : 01.31. dakikada ortasahadan cezasahası önüne kadar yerde kayarak giden rakip oyuncuyu bana kim hangi aklı selim ifadelerler açıklayabilicek acaba?

Fotosuki isimli arkadaş ne demiş;

11.3 yamasında bu durum düzelmemiş miydi? Düzelmişti. 12 de nasıl kayıyor abi adamlar hala biri açıklasın şunu.

Bir önceki oyunda 2 veya 3. patch de düzelen hata, yeni oyunda saf haliyle aynı şekilde karşımıza çıkıyorsa bunun adı milleti aptal yerine koymaktır. Aptal yerine koyuyorlar çünkü bu oyunun ikamesi yok, aptal yerine koyuyorlar adamlar tekel olmuş.

Yoksa ha tribündeki adam elinde bayrak tutmuş ha gol sevincini takla atarak yaşamış ki onlarda bile bir değişim yok. Kar bu sefer güzel yağıyor ama vallah gelişme(!) var onda.

29. Default

Bu durum böyle adamlar tekel.Ne Fifa Manager yarışabilir ne de çıkarsa CM 12.Bi arkadaş çıkacak demişti ama ben hiç nette çıkacağına rağmen bi haber esamesi görmedim.Eidos un kendi sitesinde bile hala CM 10 un reklamını yapıyor.Durum bu

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Oyunun Kaleciler için olan özel videosu yayınlandı.

[YOUTUBE="http://www.youtube.com/watch?v=eOWqgi2Dnw4&feature=youtu.be"]Match Engine Goalkeeper Edition[/YOUTUBE]

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri