Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 111 arası toplam 111 sonuç

Konu: FM 2012 Resim ve Videolar

Nesil
    2011
    Yer
    Istanbul

Maç motoru biraz gelişmiş sanki . Özellikle Kar yağışı daha gerçekçi olmuş

Nesil
    2005

Quote Originally Posted by baZinga View Post
    Oyunun Kaleciler için olan özel videosu yayınlandı.

[YOUTUBE="http://www.youtube.com/watch?v=eOWqgi2Dnw4&feature=youtu.be"]Match Engine Goalkeeper Edition[/YOUTUBE]
    İyi dümdüz koşmuyorlar bu sefer atlayıp, zıplayabiliyorlar.

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

http://www.youtube.com/watch?v=ZJjTgl2mT4Q&NR=1[YOUTUBE="ZJjTgl2mT4Q"]birde şuna bakın [/YOUTUBE]

4. Smile

Quote Originally Posted by narakan1969 View Post
    İyi dümdüz koşmuyorlar bu sefer atlayıp, zıplayabiliyorlar.
    Düzelir dedik ama dinleyen olmadı

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

tanıtıcı metni linkleyin bana mesajla isterseniz, bu gece türkçesini koyim.

Nesil
    2005

Quote Originally Posted by lexoqe View Post
    http://www.youtube.com/watch?v=ZJjTgl2mT4Q&NR=1[YOUTUBE="ZJjTgl2mT4Q"]birde şuna bakın [/YOUTUBE]
    Denenmeli tabi İngilizce olursa

Quote Originally Posted by Flawless Victory View Post
    3D çok kötü, oyuncular hala kayıyor. Goller 2011 ile aynı, oyuncuların topa hakim olduğunu göremiyorsunuz, arkadaki, uzaktaki oyuncu dank diye öndeki oyuncudan önce topa vurabiliyor. Yalandan 1-2 analiz ekranı koyulmuş. Hala antrenmanları bire bir yaptıramıyoruz. Frikik, korner organizasyonları yaptıramıyoruz.
    3D oyuncarlın kayması sadece grafik sorunu oyun ayarlarından gerekli değişiklikleri yaparsan oyuncuların gayet rahat top sürdüğünü hatta toplara yatarak müdahalede ettigini görebilirisin.Bende başlar da kayma olayına çok takmıştım sonra ayarları değiştirdim gayet iyi duruma geldi.ama dediğin gibi organizasyon ve antrenman konusunda epey eksiklik var fm de.

f2 ekranını genişletmeleri çok iyi olmuş.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by 0xjasaitis View Post
    3D oyuncarlın kayması sadece grafik sorunu oyun ayarlarından gerekli değişiklikleri yaparsan oyuncuların gayet rahat top sürdüğünü hatta toplara yatarak müdahalede ettigini görebilirisin.Bende başlar da kayma olayına çok takmıştım sonra ayarları değiştirdim gayet iyi duruma geldi.ama dediğin gibi organizasyon ve antrenman konusunda epey eksiklik var fm de.
    Ne gibi bir ayalama ile kayma sorunu kalkıyor ortadan?

Ayrıca Fifa Manager 2012 süper olmuş. 1-2 sene içinde Football Manager'ı toprağa gömerse hiç şaşırmayın.

Quote Originally Posted by Flawless Victory View Post
    Ne gibi bir ayalama ile kayma sorunu kalkıyor ortadan?

Ayrıca Fifa Manager 2012 süper olmuş. 1-2 sene içinde Football Manager'ı toprağa gömerse hiç şaşırmayın.
    Grafik detayını en üst seviye de oynayınca kayma olayı ortadan kalktı.Çok çok nadir oluyor.Fifa manager sadece geçen sezon denedim.Ama pek başarılı değildi açıkçası.Alt ligler yok neredeyse.Ama taktik ekranı gayet başarılıydı.2012 yi denerim tabi Footboll Manager den fırsat kalırsa

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Grafiklerle oynamyla oyuncunun kayması arasındaki bağlantıyı anlamadım ben. Full grafikle kayıyordu 11.2 de. Yamayla 11.3 te düzeldi. Grafik ayarlarıyla oynama olayı alakasız geldi biraz.

Quote Originally Posted by fotosuki View Post
    Grafiklerle oynamyla oyuncunun kayması arasındaki bağlantıyı anlamadım ben. Full grafikle kayıyordu 11.2 de. Yamayla 11.3 te düzeldi. Grafik ayarlarıyla oynama olayı alakasız geldi biraz.

11.3 çıktığında oyunu oynamayı bırakmıştım o konuda bi bilgim yok.Ama ben dediğim ayarları yaptıktan sonra oyunu kayma olayı olmadan oynadım.Ekran kartım ve Ram im de buna uygundu.Bi arkadaşım da uyguladık ekran kartı düşük olduğu için çok fazla kasma oldu.Ama dediğimi gibi grafikler de ben bi sorun yaşamadım.Kayma olayını böyle çözdüm.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Demo çıktı mı ? bu ss senin mi ?

Nesil
    2007

Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    Demo çıktı mı ? bu ss senin mi ?
    Geçen serilerdeki gibi sızmıştır biryerden...

Yalnız yaşına bakarak profili iyi, Galatasaray'a getirmek için uğraşıcam bayağı

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

birşey sormak istiyorum türkiye db'i yapımcılarına. ancak soracak biryer bulamadım. buradan sorayım;

beşiktaş'a rival olarak bursaspor'un eklenme mantığı nedir? keza galatasaray ve fenerbahçe'ye de. cevaplarsanız sevinirim.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

http://community.sigames.com/showthr...logs-GUI-pt-2?

Burada yeni fotolar paylaşıldı sanırım.

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by kiwi21 View Post
    birşey sormak istiyorum türkiye db'i yapımcılarına. ancak soracak biryer bulamadım. buradan sorayım;

beşiktaş'a rival olarak bursaspor'un eklenme mantığı nedir? keza galatasaray ve fenerbahçe'ye de. cevaplarsanız sevinirim.
    hiç bi yetkili görmedi heralde?

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Mesajlarımız silindiğinden kimse bir şey göremez.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by kiwi21 View Post
    hiç bi yetkili görmedi heralde?
    Rival yapılacak kadar rakip değiller mi ? Bursaspor-Beşiktaş maçlarındaki ortam zaten ortada.Son 3 yıldır Bursaspor-Galatasaray yada Bursaspor-Fenerbahçe maçları da eskiye oranla ve diğer maçlara oranla daha çok ilgi çekmeye başladır. Bursaspor'da şampiyonluğundan ve oynadığı futboldan ötürü ligimizin kalburüstü takımları arasına girmiştir bence. Ve çok rahatlıkla 5.büyük diyebiliriz artık.
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

e o zaman 2 sene önce sivasspor konulsaydı

kayserispor eskişehirspor da gayet koyulabilir geçen seneki bu seneki performanslarıyla.

allah aşkına nereden geliyor bu rival'lık ne yapmışlar da 3 büyüklere rakip olacaklar. oyunu aldığım gibi kurduktan sonra yapacağım ilk işlem bu saçmalığı düzeltmek olacak.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Sivas ta şampiyon olsaydı yada en azından bir Beşiktaş-Trabzonspor maçında ki kadar gerilim yüklü olsaydı eminim eklenirdi.

2007/2008/2009 yıllarında Beşiktaş'ın Fenerbahçe'nin Sivasla oynadığı maçlardaki atmosferi de hatırlıyorum son üç yıldaki Beşiktaş-Bursa, Fenerbahçe-Bursa maçlarındaki atmosferide gerilimide.Çoğu takım şampiyonluk veya Avrupa Kupaları için en büyük rakiplerden biri olarak görüyor Bursasporu.

Ne yapmışlar kısmına gelirsek yıllar sonra Anadolu'dan şampiyon olarak çıkmışlardır.Ülkemizde ki futbol şartları ve ekonomik farklar düşünüldüğü zaman zoru başardıkları ortada.

Benim şahsi görüşüm Kayserispor, Es-Es'te ligimizde saygı duyulan ekiplerden zaman zaman çok büyük çıkışlar yapabiliyorlar ama henüz rival konumuna gelecek patlamayı yapmadılar.

Ayrıca bu rival olma durumunun değeri saydığın takımların kendi arasında ki maçlara göre düşük seviye de ilerleyen yıllarda Bursasporun sürekliliği devam ederse konuyla ilgilenenler muhakkak bunu göz önünde bulunduracaktır.
    eto'o bitmiş.

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Mesaj Yetkileri