Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 67 sonuç

Konu: Spy.94'le Uçuk-Kaçık İddaa Servisi

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Default Spy.94'le Uçuk-Kaçık İddaa Servisi

Liglerin başlamasıyla bende iddaaya geri dönüş yapmış bulunmaktayım, genellikle ilginç tercihlerden oluşan kuponlarımı paylaşıcam, inşallah kazanan herkes olur

Arsenal'de Van Persie, Diaby, Nasri ve Wilshere yok, Fabregas Barcelona'ya gitti, Rosicky'nin durumu ise maç saatinde belli olacak. Udinese'de Flores ve Domizzi yok. Maç her ne kadar Emirates'te olsada Sanchez'in Barca'ya transferine rağmen Udinese'nin avantajlı bir skorla bu deplasmandan ayrılacağını düşünüyorum.

Twente sezona iyi bir başlangıç yaptı, Benfica'ysa Trabzon'u elese de parlak bir performans göstermedi. Maç sonucunu kestiremesemde Hollanda ekibinin ilk yarıyı önde kapatacağını düşünüyorum. Twente'nin önemli silahlarından Chadli bu maçta oynayamayacak, Benfica'da ise Aimar'ın durumu maç saatinde belli olacak ama yüksek ihtimalle yedek kulübesinde olur Aimar.

Olympiakos - Galatasaray maçına fazla yorum yapma gereği duymuyorum. Bu takım Arda'sız da oynar, galibiyet alır dedirtmek için Fatih Hoca takımı iyice gaza getirecektir. L'pool maçındaki oyunu da göz önüne alırsak bana göre Galatasaray bu maçın favorisidir.

Odense açık oynayan bir takım ve stoperleri Mendy kırmızı kart cezalısı olduğu için bu maçta yok. Villarreal'in ofansif gücü ortada ve açık oynayan rakiplere karşı çok rahat pozisyon yaratıp, gol bulabilirler. Odense Panathinaikos'u eleyerekte gelmiş olsa Villarreal'in bu maçta tek farklıda olsa galibiyet alacağını düşünüyorum. İsteyenler bu maça üst ya da 4-6 gol de oynayabilir.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Kuponumuz yattı. Arsenal maçı beklediğim gibi gitti ama Udi'nin kazmalığı tuttu. Benfica maçını izleyemediğim için yorum yapamıcam, tutmadı sonuçta

Dinamo Zagreb'in ev sahibi avantajını iyi kullanıp bu maçta galibiyet alacağına inanıyorum.

Haifa'nın ev sahibi avantajı olmasına rağmen Genk güçlü bir ekip. Başa baş geçecek bir maç. Benim görüşüm 1.80 oranında etkisiyle ilk yarı beraberlik oynamak ama isteyenler 02 ya da Alt seçeneklerini kullanabilir.

Olympiakos - Galatasaray maçına fazla yorum yapma gereği duymuyorum. Bu takım Arda'sız da oynar, galibiyet alır dedirtmek için Fatih Hoca takımı iyice gaza getirecektir. L'pool maçındaki oyunu da göz önüne alırsak bana göre Galatasaray bu maçın favorisidir.

Odense açık oynayan bir takım ve stoperleri Mendy kırmızı kart cezalısı olduğu için bu maçta yok. Villarreal'in ofansif gücü ortada ve açık oynayan rakiplere karşı çok rahat pozisyon yaratıp, gol bulabilirler. Odense Panathinaikos'u eleyerekte gelmiş olsa Villarreal'in bu maçta tek farklıda olsa galibiyet alacağını düşünüyorum. İsteyenler bu maça üst ya da 4-6 gol de oynayabilir.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

İddaa'da fantazi severler için çok güzel bir kupon yaptım. 15TL verip tutma ihtimalinin neredeyse hiç olduğu bir kupona oynama cesareti olanlar denesin 1 maç tutsa bile para kazanırsınız ama ne kadar kazanırsınız bilemem

Nesil
    2007
    Yer
    34

Beşiktaş'ı 1-0 , Maccabi'yi de 2-1 yapsan daha iyi olurdu

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Helsinki-Schalke yattı, helsinki attı golü

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Kalan sağlar bizimdir 1 maç tutsa bile para kazanırsın ama oranı kadar o ayrı

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Milletin parasını yeme artık ayıptır arkadaş yaa

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Schalke maçının skorunu bildim ama tersten Maccabi - Pana maçı da yattı. Son 2 maç

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

BJK tuttu Özgür keşke oynasaydım bakmıştım konuya

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş maçını tutturdum

Sevilla bi gol atar ve maçı öyle bitirirse o da tutar. Şu anda 7TL cepte. Hannover Sevilla maçı da tutarsa yanlış hesaplamadıysam 71TL kazandırmış oluyorum yatıranlara

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

İyi bir sistem kuponu oldu, parası olan denemeli, bu riski almalı.

Oynayanların Allah Yardımcısı Olsun

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Gerçektende iyi bir kupon ama standart liege maçı biraz riskli benim tahminim 1 o maç ama sistem olduğu için iyidir

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

City maçı üst oldu, Spartak Moskova maçı da yattı diyebiliriz dakika 52 ve 1-0 önde Nalchik. Moskova'nın bu saatten sonra handikapı bulması çok zor.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Alın size uçuk-kaçık bir kupon. Tutar mı ? Tutmaz. Denemeğe değer mi ? Değer.

Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Arsenal üst gelirmi bilemicem ama City,Villarreal ve Lyon gelir...Real'de olur mu olur Getafe'ye bağlı birazda...

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Param olsa da ben oynasam

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Karşılıklı gol riskli oluyor bence psv gelebilir lyon'u da öyle düşünüyorum o maç zaten ya 0-0 ya da 1-1 bitecek 1-1 senin için iyi olur İnter maçını kestirmek güç Lille banko gibi Akınfeev yok zaten ona bende bastım

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Akınfeev, Honda ve Necid yok CSKA'da. Lille'de bu fırsattan yararlansın bi zahmet

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Bu kuponlar tutmaz

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bu sefer tutacak

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Montpellier keşke 2 verseymişsin iyi oynuyorlar Brest 5 maçta 4 beraberlik 1 yenilgi bu takım karşısında alırlar galibiyet.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Göztepe maçında KG zor olur...Barça olabilir Montpellier gelir Almanya'da maç sonu tahmini yapmamak lazım ondan yatarsın önce

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Brest'in 4 beraberlik alması ve kendi evinde olması bena 0-2 yazdırtan sebepti. Göztepe maçı da 1-1 ya da 2-1 biter ama kim alır bilemem

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Brest maçı aslında banko KG Yok 2 takımda kapanıyor genellikle...

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Hiç kupon tutturamadın değil mi Oezgur.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Sorun bende değil takımlarda. Mesela Lille, Akınfeev'siz, Honda'sız, Necid'siz CSKA karşısında kendi evinde 2-0 önde olduğu maçı veriyosa ben nabıyım, gidip ben mi atıyım goller

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Mantıklı bi kupon ama Totnım yenemez o maçı...Eksikler çok Liverpool affetmez...

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri