Anket Sonuçlarını Görüntüle: Kim Başarılı Olur?

Voters
61. You may not vote on this poll
  • eXcitinG | Arsenal

32 52.46%
  • DisCo | Liverpool

29 47.54%
Sayfa 2 / 7 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 184 sonuç

Konu: eX Aşkımla İngiltere Kaçamağı [Ortak Kariyer] Sezon 2

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Başarılar dilerim

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

oyumla eşitliği sağladım bak hayro ikinize de başarılar.favorim hayrettin.
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

M'vila Yann'a Arsenal'de talip olmuştur. İki takımın mücadelesi sonucunda Liverpool büyüklüğünü göstererek oyuncuyu kadrosuna dahil etmiştir.

M. Sissoko için yine iki takım teklif götürmüş kazanan Liverpool olmuştur. Ancak sözleşme yapmaktan vazgeçen Liverpool transfer hakkını Arsenal'e bağışlamıştır.

Çekişmenin fazlaca yaşandığı bir ortamda Liverpool rakibine transferde 2 gol atmıştır.

bu adamlar aldıkların mı

Nesil
    2006
    Yer
    #20-#34

Bu kariyer hakikatten takip edilir

Transferler çok tehlikeli L.poolda .d

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Başarılar, takip edeceğim.
    Favorim Liverpool.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Destek veren arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

İşte TransferLerimiz.

De Gea ( Uzun yıLLar kaLeci probLemi oLmayacak)

Juan Mata ( Ondan çok şey bekLiyoruz )

Yohan Cabaye ( Onun mücadeLeyi seven oyun yapısına çok ihtiyacımız var )

ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Transfer Durumu

Yukleresim.com

HazırLık maçLarı

Yukleresim.com

1.Hafta

Yukleresim.com

2.Hafta

Yukleresim.com

GeneL DeğerLendirme :

TransferLerden ve gösterdikLeri performanstan çok memnunum. Sadece sakatLık probLemi can sıkıyor. Neredeyse 4.hafta sonuna kadar forvetsiz oynamak zorunda kaLacağız. Persie 1 ay, Chamakh ta 3 hafta sakat. Ayrıca Song,Djorou,Diaby,gibi oyuncuLarımızda sakat durumdaLar. Takımın oyunundan ve sistemin işLemesinden, oyuncuLarın performansından memnunum. ForvetLerim döndüğünde ve sakatLar tamamen düzeLip, normaL kadromuza geçtiğimizde koLay tutuLacağımızı sanmıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Gerekli bölgelere takviye yaparak başladım ve iyi bir hazırlık dönemi geçirdim.

Uefa Avrupa Liginde iki turuda geçerek gruplardaki yerimizi aldık. Gruplardan da çıkacağımı düşünüyorum.

Lige yeni yeni ısınıyorum. Everton maçı talihsiz bir şekilde bitsede herşeyi rayına oturtacağız.

Transferde Sissoko ile anlaşmama rağmen transferi iptal edip oyuncuyu Arsenal'e bıraktım. Arsenal ekibi Sissoko'ya bir türlü sözleşme kabul ettiremeyerek bir transfer fiyaskosuna daha imza atmıştır.

Arsenal rezil olmuş transferde ya .d

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

M`ViLa transferinde önce ben Rennes iLe anLaştım ve sonra oyuncuyu da kontrat konusunda ikna ettim. Ardından LiverpooL oyuncuya taLip oLdu. M`ViLa 800.00 € aLırken ben kendisi iLe 1,6 miLyon € ya anLaşmış durumda iken LiverpooL kendisine 3,6 miLyon € tekLif edince doğaL oLarak oraya gitti. Sissoko iLe de aynı durum oLdu. Ben yine önce kendisi ve kuLübü iLe anLaşmış durumda iken oyuncuyu İngiLtereye getirdiğim haLde LiverpooL yine benim buLduğum adama baLıkLama atLadı. O arada arayış içerisindeyken UdineseLi Asamoah ın daha yararLı oLacağını ve Sissoko dan daha iyi oLacağını gördüm. Yine LiverpooL un astronomik rakamLar vereceğini biLdiğim için oyuncudan vazgeçtim. Sonra LiverpooL takımıda ne yaptığına farkına varınca, borç batağına batmamak adına oyuncudan vazgeçti. Ben tekrar denediğimde oyuncu doğaL oLarak bana kızgındı ve kabuL etmedi. Zaten Song ve DeniLson un bekLeniLenden erken sahaLara dönecek oLmasından doLayı da orta saha transferini kapattım. Bu durumda yorumu size bırakıyorum. Kim doğru oLanı yapmış acaba ? Bu arada Yann ı da aLdığına pişman oLup, geL anLaşaLım bu adamı aL benden diyende kimdi acaba onunda cevabını versin LiverpooL un hocası.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Rakibimizin bu oyunculara transfer teklifi götürdüğünden haberdar değildim. Tamamen tesadüfen aynı oyuncuların kapısında karşılaştık. Şartlar ne olursa olsun görüldüğü üzere Liverpool istediği zaman istediği oyuncuyu alır.

Rakibimiz Yann M'Vila transferinden başarısızlıkla ayrılınca M. Sissoko'ya yönelmiştir. Orada da başarısız olunca Asamoah'ı almak için Udinese'nin kapısını çalmıştır. Asamoah transferinde de başarısız olunca Sissoko haricinde transferi askıya almıştır.

Yann M'Vila kadromuzun değişmez oyuncusudur. Asamoah'ı alamayan rakibimize Yann M'Vila'yı 17 M satabileceğimi belirttim. Bilinmelidir ki bu diyaloglar yaşanırken hem Yann M'Vila hem Sissoko Liverpool ile anlaşmıştır.

Daha sonrasında M. Sissoko'yu rakibe bırakarak geri çekildim. Ancak bir kez daha transferi gerçekleştiremediler.

Kamuoyuna duyurulur.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

ArsenaL büyük bir camiadır. ŞampiyonLar Ligi gibi önemLi bir organizasyonda yer aLacak takım istediği oyuncuyu her zaman aLabiLir. Eğer biz gerçekten bahsi geçen oyuncuLarı çok arzuLuyor oLsaydık, aLırdık. 1,6 ya anLaşıLmış bir oyuncuya 3,6 vererek fikri değiştiriLiyorsa gerekirse 5,6 verir yine aLırdık. Ancak profesyoneL bir takım oLduğumuzdan doLayı maaş bütçesini beLLi bir dengede ayarLamak zorundayız. Bizim bizde oynamak için, bizim şartLarımızda bizim bünyemizde yeraLmaya hazır bu kuLübün standartLarına uygun oyuncuLara ihtiyacımız vardır. Yaptığımız transferLerde bu şekiLdedir.

ArsenaL Yönetim KuruLu.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

İki ekibede başarılar.

Arsenal'e daha çok şans tanıyorum şampiyonluk yolunda.

Ancak şampiyonluğu Chelsea kazanacaktır.
    Last edited by Trabzonspor : 21.Ağustos.2011 at 12:29

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Kariyeriniz onaylanmıştır. Başarılar
    mehmet abi sen çok yaşa

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Liverpool takımı 300 küsür M bütçeye sahipken Arsenal ekibi 600 küsür M bütçeye sahiptir.

Liverpool'da mevcut oyuncuların hemen hemen hepsi yeni alındığı için bu oyuncuların dışarıya satışı mümkün değildir. Arsenal'de ise çoğu oyuncu satılırken sadece Fabregas düşünüldüğünde 100 M'a satılabilmektedir.

Liverpool takımı bu nedenle oyuncu satarak transfer bütçesine katkı sağlayamamış, Arsenal ekibi ise sattığı oyuncularla 30 M yakın ekstra bütçe elde etmiştir.

Tüm bunlara bakıldığında Liverpool istediği oyuncuyu seçmiş istemediklerini rakiplerine bırakmıştır. Transferde başarılı bir şekilde ilerlemiştir. Başarısızlığı kabul etmekte başarıyı sahiplenmek kadar önemlidir.

Nesil
    2006
    Yer
    11

Sanırım kariyer kamuoyu açıklamaları şeklinde devam edecek

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2006
    Yer
    Büyükada/İstanbul

Keşke arsenal bir forvet daha alsaymış . İkinizede başarılar favorim Arsenal

Liverpool İstediği Oyuncuyu Alır mı ? Buna Ancak Gülerim

Alsın Ronaldo'yu da Görelim

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Transferde harcadığım parayı gözönüne aldığımızda Ronaldo'yu da alırdım. Demek ki ihtiyaç duymamışım.

Nesil
    2004
    Yer
    avcılar

2 takımada basarılar ama bence ikiside şampiyon olamıcak Şampiyon ManU veya Chelsea olur bence..

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Her iki takımın transferli harika. Arsenalde cabaye transferine ayrı bir tırnak açıyorum '' Orta sahanın beyni olacaktır harika bir mücadele yapısı var onu satarkende müthiş kar yaparsın ''

Bu tatlı-sert atışmalar kariyeri daha zevkli hale getiriyo
    Favorim Liverpool. Transferleri de harika olmuş.
    Everton maçı kaybedilmese daha iyi olabilirmiş ama sağlık olsun, lig uzun bi maraton.

Arsenal'in kaleci transferi gayet yerinde. Belki bi tane sağlam forvet alınabilirmiş fakat, gerek duyulursa devre arası katılır sanırım o da

Başarılar, ilgiyle takip ediyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Arsenal'e güveniyoruz. Tabiki Hayrettin Abiye de.
    TariboWest

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Destek oLan herkese teşekkürLer.

Persie nin sakatLığının uzun oLması ve oyunda bir sakatLık iLLetinin oLmasından doLayı son günLerde süpriz bir forvet aLabiLiriz.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Liverpool izin verirse demek istedi sanırım.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

ŞampiyonLar Ligi grubunda rakipLerimiz Pana,Roma ve Cluj oLdu.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Roma nın KaradağLı forveti M.Vucinic ArsenaL in yeni 9 numarası oLdu.

Transferin son gününde takımLar anLaştıLar.

Sayfa 2 / 7 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri