Anket Sonuçlarını Görüntüle: Kim Başarılı Olur?

Voters
61. You may not vote on this poll
  • eXcitinG | Arsenal

32 52.46%
  • DisCo | Liverpool

29 47.54%
Sayfa 3 / 7 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 184 sonuç

Konu: eX Aşkımla İngiltere Kaçamağı [Ortak Kariyer] Sezon 2

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Arsenal transferi çok iyi kapatmış ama gereken cevabı L'pool sahada verecektir.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Savunmada problemler yaşıyorum. Hücum futbolunu çok sevdiğim için savunmada çok açık veriyorum. Buranın İngiltere olduğunu unutmuşum. Tabi istediğim kadroyu kurabilseydim çok net skorları yakalayabilirdim. Mevcut kadro kalitesi ile golleri kaçırdıkça rakibin direnci artıyor.

Agüero, Kuyt gibi faydalanacağım isimlerde 2 ay süreyle sakatlandı. Umarım formulü bulabilirim.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Bu gece oynanan maçLarımız;

Yukleresim.com

Yukleresim.com

Yukleresim.com

Yukleresim.com

Yukleresim.com

Takımım çok formda. Son dakika Vucinic transferi gücümüze güc kattı. MaçLara baktığımızda istatikseL oLarak rakipLerimizi nasıL ezdiğimizi göreceksiniz. Oyunu 90 dakika kontroL aLtında tutuyoruz. Çok baskıLı oynuyoruz ve her an goL atma potansiyeLine sahibiz. Roma maçı bizim ne kadar konsantre oLduğumuzu gösteriyor.

Mata,De Gea, Savunma oyuncuLarımın hepsi ve Diaby nin form durumundan çok Memnunum.Cabaye mücadeLesi iLe istediğim verimi orta sahada veriyor. WaLcott ta gösterdiği performans iLe beni şaşırttı ve çok memnun etti. Fabregas ve Nasri nin daha çok taşın aLtına eLini sokması gerekiyor.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Anlaşılan L poolun alışma süreci uzun sürecek arsenal gayet iyi gidiyor fakat 2. yarı ya lpool bir kupayla girerse 2.sezon çok daha etkili olur iki takım arasındaki basın açıklamalarıda çok güzel
    takipdeyim başarılar...

Nesil
    2009
    Yer
    Alanya/Antalya

Haydi disco göster Liverpoolun gücünü ! You Will Never Walk Alone ..

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Vucinic çok kral adam abi onu almakla çok iyi etmişsin.Ben Man City'e almıştım sol açık koymuştum yardırıyordu orda

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

L'pool seriye bağlamış, sırf beraberlik almış. Arsenal kadro uyumunu iyi yakalamış, taktik çabuk oturmuş. Ama şampiyon hâlâ Man.Utd 2. de Tottenham

L.pool bni hayal kırıklığına uğrattı beraberlik almış paso. Arsenal ise daha oturaklı daha düzenli daha bir sistemli takım olmuş anlaşılan. Demekki iş saddce transferde bitmiyor.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Taktiğimiz ve sistemimiz çabuk oturdu. Ama bu kadar baskıLı oyuna karşı eLde ettiğimiz gaLibiyetLer daha farkLı oLmaLıydı. Vucinic in geLmesi ve Persie nin düzeLmesi iLe de bu oyunumuzu devam ettirdiğimiz takdirde, çok goL atmayada başLayacağız.

LiverpooL u ise hiç bir zaman rakibimiz oLarak görmedik ve görmeyeceğiz. Bizim tek rakibimiz,yine biziz..

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Bu zorlu yarışta düşmanımın düşmanı mantığıyla Arsenal'i ve hocası Hayrettin beyi destekliyoruz.En ufak bir sıkıntıda (takılan falan olursa) telefonumuzun her an açık olduğunu belirtmek isteriz.
    The Toffees Grubu

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

The Toffees Grubuna destekLerinden doLayı teşekkürLerimizi sunarız.

ArsenaL Taraftar Grubu Gooners

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

hayrettin abi vucinic transferi harika olmuş.transferler,sonuçlar harika tebrik eder,başarılarının devamını dilerim.bir de tabii ki arsenal yanındayız
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

hayrettin abi her halükarda götürür.
    (/s)

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Aa DisCo baya kötü, bildiğiniz kötü.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Dişko daha da kötü oLacak. Merak etmeyin arkadaşLar. Borç batağına batacak, sürüm, sürüm sürünecek.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Maçlarda belki onlarca pozisyona girmiyorum ama kaçırdıklarım böyle pozisyonlar oluyor. Gerrard bunu atamıyorsa diğerlerine de kızamıyorum.

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    LiverpooL u ise hiç bir zaman rakibimiz oLarak görmedik ve görmeyeceğiz. Bizim tek rakibimiz,yine biziz..

[YOUTUBE="O5GK5agAl1o"]Sadece Sessizlik [/YOUTUBE]

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

GeneL DeğerLendirme :

Ligde bir ara bocaLadık gibi. CheLsea maçında Cech maçın adamı oLdu, WaLcott 90+ da bomboş kaLeye atamadı. ŞampiyonLar Liginde de puan takıntıLarına takıLmıyorum. Çok rahat çıkacağız. Sezon başından beri V.P geLince herşey güzeL oLacak diyordum ve geLdiğinde neLer oLduğunu gördük. LiverpooL maçı için sadece istatistikLer diyorum, LiverpooL menajeri bizi eze eze yendiğini iddaa ediyor. Ben kendisini sadece tebrik ediyorum.

Artık V.P nin tam anLamı iLe düzeLmesi ve takımın artık sisteme tam anLamı iLe aLışması iLe siLindir gibi ezmeye başLadık. Önümüzde ki fikstür rahat, LiverpooL un ise çok zor.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Liverpool rahatlamış gibi biraz daha, çok heyecanlı.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Default Basın Açıklaması

Arsenal maçına çok iyi hazırladığımızı söylemek istiyorum. Tam bir taktik savaşının olduğu mücadelede her zamanki gibi taktik bilgisi daha iyi olan taraf kazanmıştır.

Rakibimiz yenilginin hezimetini kaldırabilmek adına pollyannacılık (tatlı limon) savunma mekanizmasını kullanmaktadır. Pollyannacılık, bireyin hayal kırıklıgı yaratan bir duruma yada olaya karşı iyi tarafından bakarak uyum mekanizması geliştirmesidir. Yenilmesine rağmen istatistiklere sığınarak kendini avutmaktadır. Gerçeklerle yüzleşmek bu kadar zor olmamalıdır. Malesef yine kazanamadınız ve kazanamayacaksınız.

İstatistiklere gelin birde tarafsız şekilde değinelim.

İlkyarı 4-5 olacak maç malesef 2-1 tamamlanmıştır. Maçta penaltı kaçıran taraf Arsenal değil Liverpool'dur. 2. yarı Arsenal ekibi pozisyon bulmaya başlamıştır. Girilen pozisyon aynı, istatistikler aynı üstüne penaltıyı kaçıran Liverpool olmasına rağmen hala istatistik denmesi insanı şaşırtıyor. Şut atmak istatistikse ben birşey demiyorum. Çünkü 19 şutun 3 tanesi uzaktan 5 tanesi ise daha olgunlaşmadan durdurulmuştur. İstatistiğin ne olduğunu bilenler bunuda görecektir.

Arsenal takımının yaptığı açıklamalara baktığımızda ise hayretimizi gizleyemiyoruz. Kendi yapamadığını başkalarından ummak ancak Arsenal gibi büyük (!) bir takıma yakışır.

Önümüzde ki fikstür rahat, LiverpooL un ise çok zor.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Dediğim gibi gidiyor lig Man.Utd birinci Tottenham ikinci, L'pool - Arsenal maçı ss'sinden sonraki görüntü kopardı beni ya Son olarak 3 puanlık fark önemli değil kapanır, önemli olan Arsenal rövanşı alabilecek mi ?
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Heralde en iyi kariyerin inşası başladı oscara her yönden aday kariyer tebrik ediyorum devamını diliyorum.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by DisCo View Post
    Arsenal maçına çok iyi hazırladığımızı söylemek istiyorum. Tam bir taktik savaşının olduğu mücadelede her zamanki gibi taktik bilgisi daha iyi olan taraf kazanmıştır.

Rakibimiz yenilginin hezimetini kaldırabilmek adına pollyannacılık (tatlı limon) savunma mekanizmasını kullanmaktadır. Pollyannacılık, bireyin hayal kırıklıgı yaratan bir duruma yada olaya karşı iyi tarafından bakarak uyum mekanizması geliştirmesidir. Yenilmesine rağmen istatistiklere sığınarak kendini avutmaktadır. Gerçeklerle yüzleşmek bu kadar zor olmamalıdır. Malesef yine kazanamadınız ve kazanamayacaksınız.

İstatistiklere gelin birde tarafsız şekilde değinelim.

İlkyarı 4-5 olacak maç malesef 2-1 tamamlanmıştır. Maçta penaltı kaçıran taraf Arsenal değil Liverpool'dur. 2. yarı Arsenal ekibi pozisyon bulmaya başlamıştır. Girilen pozisyon aynı, istatistikler aynı üstüne penaltıyı kaçıran Liverpool olmasına rağmen hala istatistik denmesi insanı şaşırtıyor. Şut atmak istatistikse ben birşey demiyorum. Çünkü 19 şutun 3 tanesi uzaktan 5 tanesi ise daha olgunlaşmadan durdurulmuştur. İstatistiğin ne olduğunu bilenler bunuda görecektir.

Arsenal takımının yaptığı açıklamalara baktığımızda ise hayretimizi gizleyemiyoruz. Kendi yapamadığını başkalarından ummak ancak Arsenal gibi büyük (!) bir takıma yakışır.

ÖnceLLikLe menajerLik yerine Hikaye ya da Çocuk Romanı yazarLığı yapsaymışsınız daha başarıLı ve parLak bir kariyere sahip oLacakmışsınız. Boşuna bu işLer iLe uğraşıyorsunuz. Maç içerisinde topu topu 4 kez geLip 2 goL atıyorsunuz, oyunun tamamı kaLenizde oynanıyor ama yaptığınız açıkLAmaLar inanıLmaz derecede şok edici açıkLamaLar. Maçtan önce oyunda ki kasıLmadan doLayı takım konuşması yapamadığımızdan bahsetmesiniz, kaLecinizin 3 kez aLtı pastan pozisyon çıkardığını son dakika da artis artis konuşurken direkten dönen toptan sonra suratınızın aLdığı ifadeden bahsetmez, sadece işinize geLenden bahsedersiniz.

Tekrar söyLüyorum J.K RowLing iLe beraber çaLışırsanız geLeceğin en büyük hikaye yazarLarından birisi oLabiLirsiniz. MenajerLik size göre bir iş değiL.

SaygıLarımLa;

Hayrettin Karaca

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Siz birbirinizi yerken Manu şampiyon olacak. Haberiniz yok.
    TariboWest

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Flawless Victory View Post
    Puan durumu isteriz.

Puan durumu var zaten son ekLenen maçLarın sonunda.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Ben bunu kaçırınca pozisyon kaçırdım diyorum.

Rakibim taa uzaydan vurduğuna pozisyon kaçırdım diyor. 19 şutun kerameti budur.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by DisCo View Post
    Ben bunu kaçırınca pozisyon kaçırdım diyorum.

Rakibim taa uzaydan vurduğuna pozisyon kaçırdım diyor. 19 şutun kerameti budur.

ELinizde dosya oLduğu için canınız ne istiyorsa onLarı koyuyorsunuz. HaLa mücadeLe içerisinde oLmanız asLında ne durumda oLduğunuzu gösteriyor. Reina nın 6 pastan kurtardığı 3 tane topu ve Mata nın son dakika direğe vurduğu pozisyonLarı da koyun o zaman. Kendinizin uzaktan vurduğu topLarı koymazsınız ama. Aa tabi zaten topu topu kaç tane pozisyonunuz varki ekLeyebiLeceğiniz, bir an daLgınLığıma geLmiş.

Artık sizinLe daha fazLa zaman kaybedemeyiz. Düşünmemiz gereken Lig ŞampiyonLuğu ve ŞampiyonLar Ligi var. Sizi çok önemsemiyoruz açıkcası.

Çok zevkli bir kariyer oluyo ya. Cevahir'in NooooooooooooooooLduuu? videosuna koptum ya .d.d

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Çok gol yiyorum. Buna çözüm getirirsem kolay kolay kaybetmem. Mevcut kadro buna çözüm için uygun değildir. Transfer döneminde çözeceğim.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Bu gece maçLarı;

DeğerLendirme;

AsLında kötü değiLiz. Sadece Manu ve Rooney kusursuz gittiği için kötü gibi gözüküyoruz. SunderLand maçı hariç üstün oyun mentaLitemizi sahaya yansıtmaya devam ettik. Oyunumuzda değişen birşey yok. Ama Manu nun takıLmaması cidden insanın canını sıkıyor.

Sayfa 3 / 7 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri