Anket Sonuçlarını Görüntüle: Kim Başarılı Olur?

Voters
61. You may not vote on this poll
  • eXcitinG | Arsenal

32 52.46%
  • DisCo | Liverpool

29 47.54%
Sayfa 5 / 7 İlkİlk ... 34567 SonSon
121 ile 150 arası toplam 184 sonuç

Konu: eX Aşkımla İngiltere Kaçamağı [Ortak Kariyer] Sezon 2

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Anladım ki 3 ümüzün toplanmasına gerek yokmuş
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Yahu eziLe eziLe yeniLip birde savunma yapmıyormusun hastayım şu huyuna, acayip keyifLendiriyorsun beni yahu
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

29.Hafta

Puan Durumu

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Şut 20 - 9 (Sadece istatistiği burası zannediyorsun.)
    Net Gol Pozisyonu 3 - 4
    Possession %51 - %49 (Ne ezilmişim be %70 - % 30 mübarek)
    Korner 12 - 3 (tek ezdiğin yer)
    Frikik 14 - 19
    Taç 16 - 17
    Faul 13 - 9
    Ofsayt 6 - 5 (Ofsayt ve faulde sayıca üstünsünde bunlarda az olabilmek marifet)
    Pas tamamlama %80 - %78 (Kimse böyle bir fark görmemiştir hayatında nasıl da %2 fazla yaptın, mantığa aykırı)
    Orta tamamlama %17 - %42 ( ezme böyle olur)
    Top kapma %53 - %71 (ezme 2)
    Kafa topu %64 - %67
    Sarı Kart 2 - 1 ( Harbiden üstünsün)

Galip geldin ama maçın hakimi değildin. İki maçtada FM'den anlayan birisi rahatlıkla görebilir ki topu rakibe veriyoruz. Kendi kendine dönderiyor ve dağa taşa şut atıyor. Bizde az ve öz gidiyoruz. Ama söz bir daha ki maça uzun şut komutunu vereceğim.

Zaten ters mantıkla düşünelim. Sen müthiş oynadıysan, maçta sona kadar hakimsen kalende nasıl daha çok pozisyon veriyorsun. Demek ki ben iyi oynasam 20 - 0 bitirecem.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Liverpool son dönemde çok fena toparlamış.

Ancak lig sıralamasında Arsenal'in artık çok az hamle şansı kalmış. Şampiyonluk şansı için bundan sonra maç kaybetmemesi gerekir.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    #20-#34

Liverpool'um yine ligin sonunda açılmış

arsenal kendi sahasinda ezmiş liverpolu tebrikler kanka.devamini bekliyoruz ama şampiyonluk zor gibi manu acmiş arayi göturmuş.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Quote Originally Posted by puskas View Post
    arsenal kendi sahasinda ezmiş liverpolu tebrikler kanka.devamini bekliyoruz ama şampiyonluk zor gibi manu acmiş arayi göturmuş.
    Eskiler birbirine destek çıkıyor. Dertleri ortak çünkü.

Gelmemle beraber ikisinide FM'den sildim.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Uefa'da Porto'yu devirdim. Gelecek turda önce Metalist ile oynayacağım. Bu turu geçersem PSV - Dinamo Kiev galibiyle final için karşı karşıya geleceğim.

FA Cup'ta da tur atlayarak final öncesi Wes Bromwich ile eşleştim.

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Rizeli Evertonlular olarak Arsenal'i destekliyoruz (:

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Arkadaş ortak kariyer diye başladık. Tekil kariyere döndü. Sürekli ben maç yapıyorum. Lig, Fa Cup, Uefa kupası bilsem tek başlardım. Hep adımız finallerde geziyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Ligde çok acayip maçlar kaybediyorum. Rakipler ortalama 4-7. dakikalardan itibaren 7.0 ve üzeri oynamaya başlıyorlar. Kendi kaleme atıyorum. Gerçi şampiyonluğu kaybettikten sonra kupalara önem veriyorum ama ŞL biletini zora soktum.

Aynen diğer arkadaş neden ss'leri eklemiyor .s

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Bu Liverpool'un kadri mi bu yahu.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

BarceLona maçında 7.dk da gereksiz bir kırmızı kart iLe takımını ve gemisini terk eden kaptan Fabregas ı hemen maç sonrasında 80 miLyon Euro karşıLığında M.City takıma sattık.Takımına ihanet eden adamLara ihtiyacım yok benim. 94 miLyon euro veren Barça nın tekLifini de özeLLikLe redettim.

FA cupta CheLsea yine bizi tek pozisyon, yine tek korner iLe eLemeyi başardı. GeLecek sezon her kulvarda, her yerde seni yenmeye geLeceğiz BLues..

Manu ne yaptıysak yeniLmiyor arkadaş. Biz her maç sakatLıkLardan doLayı farkLı kadro çıkarmak zorunda kaLıyoruz, R.V.Persie gibi bir yıLdızımızdan sadece 20 maç faydaLanabiLiyoruz ama adamLarda hiç sakatLık oLmuyor. Birde bizi Emirates de o maça kadar sahamızda puan kaybı biLe yaşamamışken oyun onLArın kazanması için eLinden geLen herşeyi yaparak bizi yenip, Şampiyon oLuyorLar. 41 yaşında kaLeci penaLtı çıkarıyor, köşeden aLıyor, karşı karşıya auta atıyoruz vs.

Kariyeri ciddi ciddi bırakacaktım ama intikam için devam edeceğim. AsLında bu Ligde 13 farkLı takımı şampiyon yaptım ve birisinde Manu böyLe oynamadı. TopLadığımız puan ŞampiyonLuk için asLında yeterLi bir puan ama, garip.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

8 puan geride olmama rağmen Tottenham'ı yakaladım ve ligin bitimine az süre kala ŞL bileti için direksiyona geçtim. Önümüzdeki maçta Tottenham ile oynayacağım. Kazanırsam ligdeki yerimi sağlamlaştırmış olacağım.

Uefa'da ve Fa Cup'ta finaldeyim. Uefa'da Stuttgart, Fa Cup'ta ise yine Tottenham ile oynayacağım. Sezonu mutlaka kupa ile kapatmak istiyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

L'pool'un inişli çıkışlı performansı Şampiyonlar Liginden etmiş takımı, gelecek sezon ligde daha tutarlı olabilirse şampiyon olur.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

L Poolun kupayı kazanması iyi olmuş Man UTD. den deplasmanda iyi yırtmışız seneye l pool daha iyi olucak kesinlikle.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

GeneL oLarak sezonun son Manu maçına kadar oLan böLümLerinde hep rakipLerimizi ezerek oynuyorduk, performansımız tavan yapmıştı ve Manu nun oLağanüstü performansından doLayı hakettiğimiz yere geLemiyorduk. Manu maçından sonra farkLı taktik ve oyuncuLar deneyerek geLecek sezonun provasını yaptım..

Kupasız kapattık ve 2. oLduk. Ama geLecek sezon bu son 3 maç performansımızı saymazsak ve yine Manu gibi ekstra bir takım çıkıp harikaLar yaratmazsa daha iyi işLer yapacağız.

Fabregas, Arshavin ve SquaLLaci iLe yoLLar ayrıLdı.

Jesus Navas geLecek sezon bizimLe oLacak.

Transfer çaLışmaLarımız devam ediyor.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Arsenal son 3 maçta dökülmüş gerçi şampiyon olma gibi bir şansı yok ama
    Hocam Aston villa maçı çok kötü olmuş bu kadar olur adamlar 76 dan maçı 3-3 getiriyorlar bu bir mucize ben hocalıktan istifa ederdim öyle bir maç oynasaydım
    Arsenale Şampiyonlar liginde başarılar bu arada...

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Default Sezon Değerlendirmesi

Sezona iyi başlayamadım. Bunun nedeni takıma iyi bir taktik hazırlayamamış olmamdı. Çok önde oynuyordum ve bu kalemde bir çok gol görmeme neden oldu.

Ligdeki durumumuza bakınca çok gol attığımı görüyorum ancak bir o kadar da golü kalemde görmüşüm. Bu dengeyi sağladığım zaman başarılı olacağıma inanıyorum.

Sezon boyunca sakatlıklardan çok çektiğimi belirtmek istiyorum. Özellikle kritik maçlar öncesinde kritik oyuncuların sakatlığı beni zorladı. Ligde puan kayıplarımızın nedenlerinden biride buydu.

Kupalara baktığımda League Cup'ta yarı finalde elendim.

Fa Cup'ta kupayı kaldırmayı başardım.

Uefa kupasında ise yine kupayı kaldıran taraf oldum.

Kendini bize rakip sayan Arsenal'i de her türlü ezdiğim için başarılı bir sezon geçirdiğimi düşünüyorum.

Takipte kalın Arsenal'le daha çok eğleneceğiz.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

L'pool dengesiz performansı ve istikrarsızlığı nedeniyle ilk 4'e bile girememiş ama yine de 2 kupa almış. Seneye şampiyonluk gelsin artık.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by FenoMachine View Post
    Arsenal son 3 maçta dökülmüş gerçi şampiyon olma gibi bir şansı yok ama
    Hocam Aston villa maçı çok kötü olmuş bu kadar olur adamlar 76 dan maçı 3-3 getiriyorlar bu bir mucize ben hocalıktan istifa ederdim öyle bir maç oynasaydım
    Arsenale Şampiyonlar liginde başarılar bu arada...

Yok çok kızmadım. İstifa edecek bir durum yok. Fantezi deniyordum o araLar. DoğaL karşıLadım

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by DisCo View Post
    Sezona iyi başlayamadım. Bunun nedeni takıma iyi bir taktik hazırlayamamış olmamdı. Çok önde oynuyordum ve bu kalemde bir çok gol görmeme neden oldu.

Ligdeki durumumuza bakınca çok gol attığımı görüyorum ancak bir o kadar da golü kalemde görmüşüm. Bu dengeyi sağladığım zaman başarılı olacağıma inanıyorum.

Sezon boyunca sakatlıklardan çok çektiğimi belirtmek istiyorum. Özellikle kritik maçlar öncesinde kritik oyuncuların sakatlığı beni zorladı. Ligde puan kayıplarımızın nedenlerinden biride buydu.

Kupalara baktığımda League Cup'ta yarı finalde elendim.

Fa Cup'ta kupayı kaldırmayı başardım.

Uefa kupasında ise yine kupayı kaldıran taraf oldum.

Kendini bize rakip sayan Arsenal'i de her türlü ezdiğim için başarılı bir sezon geçirdiğimi düşünüyorum.

Takipte kalın Arsenal'le daha çok eğleneceğiz.
    UEFA kupasında sikLetinde oLmayan takımLarı yenerek iLerLeyen, Agger deniLen adamı neredeyse goL kraLı yapacak konuma getiren ve en önemLisi UEFA Avrupa Liginde mücadeLe edecek bir takımı ve teknik direktörünü kusura bakma da kaaLe biLe aLmam.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Hep bir bahane hep bir bahane bıktık vallahi.

Efendim şampiyonluğu kaybettim çünkü Manu rekor kırdı.

Efendim yenildim rakibin vurduğu girdi.

Kupalarda elendim iyi takım geldi.

Liverpool bizi dağıttı takım konuşmasını yapamadım.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

TransferLerimiz

Jesus Navas

A.Young

Tecrübe Yobo

Transfer de tam istediğimiz adamLarı aLdık. Vucunic i satamadığım için forvet transferinden vazgeçtik. Ama VeLa var, ona güveniyoruz. HazırLık kampına başLadık ve Jesus Navas ve Mata iLk hazırLık maçında 4-5 hafta sakatLandıLar. Sezonun iLk haftaLarında oLmayacakLar. HazırLıkLarımız devam ediyor. İnşaLLah daha fazLa sakatLık probLemi yaşamayız. Süpriz transfer oLabiLir.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Bruno Alves [17,5 M],
    Edin Dzeko [30,5 M],
    Marek Hamsik [25 M],
    Andrea Poli [23,5],
    Thomas Connor [750 K]
    Thiago [Bonservissiz]
    Davide Santon [Bonservissiz]
    Emmanuel Adebayor [Kira | 210 K - Maaşın %50'si]

Daniel Pacheco [325 K - Kira],
    Martin Skrtel [9,75 M],
    Raul Meireles [16 M],
    Alberto Aquilanı [15 M],
    Milan Jovanovic [1,8 M],
    Dirk Kuyt [2,9 M]

Eksik bölgelerle ilgili önemli transferler yaptım. Kadroyu kaliteli bir şekilde genişlettiğimi düşünüyorum. Bonservissiz aldığım oyuncularda ciddi transfer başarısıdır.

Andrea Poli transferinde de oyuncuyu yine Arsenal'in elinden aldık. İsteseydim alırdım ya da maaş konusunu dile getirecektir. Bende kendisine konu içerisindeki 147. mesajı okumasını öneriyorum.

İlk resmi maçımız Manchester United ile kupa karşılaşması olacak. Sezona kupa ile başlamak istiyorum.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

YıLLık 1,6 miLyon Euro ya anLaştığım adama çıkıp 3,5 miLyon Euro küsür para veriyorsun, sonra kaLkıpta transfer başarısı diye ortada geziniyorsun ya, seni üyeLere havaLe ediyorum. Bizde PoLi gibi adam çok. Ramsey, Nasri, Sissoko, Asamoah, Diaby, Jack Wilshere, Cabaye, gerekirse A.Song gibi adamLarımız varken PoLi ye anca senin gibi adamLar yıLLık o kadar para verir.

Sayfa 5 / 7 İlkİlk ... 34567 SonSon

Mesaj Yetkileri