Anket Sonuçlarını Görüntüle: Kim Başarılı Olur?

Voters
61. You may not vote on this poll
  • eXcitinG | Arsenal

32 52.46%
  • DisCo | Liverpool

29 47.54%
Sayfa 6 / 7 İlkİlk ... 4567 SonSon
151 ile 180 arası toplam 184 sonuç

Konu: eX Aşkımla İngiltere Kaçamağı [Ortak Kariyer] Sezon 2

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Şimdi kendinle çelişiyorsun onu sonra açıklayacağım da ben şunu anlamıyorum.

Madem ortasahaya ihtiyacın yok madem elinde onlarca Poli tipi oyuncu varsa Poli'ye niye teklif yapıyorsun. Oyuncuyu alınca müthiş transfer diye duyuracaktın ama alamayınca biz zaten istemiyorduk oldu.

Ben daha fazla verip almışım. Şimdi matematiğim pek iyi değildir (!) ama madem kariyer takipçilerine havale ettin, onlara sorayım. 23 M verdiğim adamla 29'a anlaşıldı. Yani Poli'ye 6 M daha fazla teklif edildi. Sonra rakibimiz 1,5 maaş verdi bende 3,5 verdim (bakmadım senin iddiana göre konuşuyorum) Şimdi bu fiyatlara bakınca ben çok fazla para mı vermişim. Yoksa sen daha fazla verip oyuncuyu alamadın mı?

Anlayan birisi cevaplarsa sevinirim.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Liverpool'un transferler fena.
    TariboWest

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by DisCo View Post
    Şimdi kendinle çelişiyorsun onu sonra açıklayacağım da ben şunu anlamıyorum.

Madem ortasahaya ihtiyacın yok madem elinde onlarca Poli tipi oyuncu varsa Poli'ye niye teklif yapıyorsun. Oyuncuyu alınca müthiş transfer diye duyuracaktın ama alamayınca biz zaten istemiyorduk oldu.

Ben daha fazla verip almışım. Şimdi matematiğim pek iyi değildir (!) ama madem kariyer takipçilerine havale ettin, onlara sorayım. 23 M verdiğim adamla 29'a anlaşıldı. Yani Poli'ye 6 M daha fazla teklif edildi. Sonra rakibimiz 1,5 maaş verdi bende 3,5 verdim (bakmadım senin iddiana göre konuşuyorum) Şimdi bu fiyatlara bakınca ben çok fazla para mı vermişim. Yoksa sen daha fazla verip oyuncuyu alamadın mı?

Anlayan birisi cevaplarsa sevinirim.

PoLi yi istedim çünkü genç ve yetenekLi bir oyuncu. Eğer onu aLsaydım Nasri yi kanat oynatıp, PoLi yi de Ramsey in yedeği yapacaktım. Ama Young transferi gerçekLeşince de gerek kaLmadı PoLi ye. 26 ya anLaştım ben bu arada. M`ViLLa yı da aLdın ama çürüdü adam takımda resmen. PoLi de öyLe oLacak. Biz transfer yapmak için yapmıyoruz transferLerimizi. Takıma katkı sağLayacak adamLarı aLıyoruz.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Ne Poli tartışması yapıyorsunuz yahu alın Vidal'i oturun keyfinize bakınFernandinho alın derim ama kesin oda City'dedir

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Mevzu Poli değil ki zaten kimi istesem alıyorum.

Mevzu 1M eden adama Arsenal 1 verirken ben 10 vererek almışım gibi gösterilmesidir. Benden daha yüksek ücret ödemesine rağmen alamadı. Demek ki oyuncuyu alamama sebebi benim çok uçuk rakamlar vermem değildir. Liverpool'un transfer başarısı ve büyüklüğüdür.

23,5 + 3,5 = 27
    26 + 1,5 = 27,5

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Mevzu Poli değil ki zaten kimi istesem alıyorum.

Mevzu 1M eden adama Arsenal 1 verirken ben 10 vererek almışım gibi gösterilmesidir. Benden daha yüksek ücret ödemesine rağmen alamadı. Demek ki oyuncuyu alamama sebebi benim çok uçuk rakamlar vermem değildir. Liverpool'un transfer başarısı ve büyüklüğüdür.

23,5 + 3,5 = 27
    26 + 1,5 = 27,5

Oyuncuyu 1 yıLLık transfer ettin herhaLde. 5 YıLLığa vur bakaLım bir de hesabı. Bırak bu günü kurtarmaLık hesapLarı.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

54 K haftalık alıyor. 5 yılda yapacağı para 12 M senin verdiğinde ise 7,5 M'dur.

Başlangıçta verdiğin fazla transfer parasını üstüne koyarsan = Transferde başarısızsın.

Neresinden tutsan elinde kalıyor. O yüzden bence kabul et artık.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Neyse sezon başLıyor, sahada görüşeceğiz. Gerçi sen yine birşeyLer uydurarak sıyrıLırsın işin içinden.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Sezonu kupa ile kapatmıştım ve yeni sezonuda kupa ile açtım. Finallere alıştık. 3. kupayı kaldırırken takım olarak çok iyi oyun ortaya koyduk. Manchester takımını sahadan sildim diyebilirim.

Daniel Ayala'da 1M karşılığında kiraya verildi.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Barcelona maçı için söyleyecek söz bulamıyorum. İlkyarı tek pozisyonda golü yedim. Koskoca 120 dakika kaçırdıkça kaçırdım.

Penaltılarda 4/4 giderken Arda penaltıyı atsa kupayı kaldıracaktım. Kaçırdı ve devamında Bruno Alves'in kaçan penaltısıyla kupayı kaybettim.

%100 hakkımdı, olmadı.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Tisko barca'yı fena etmişsin ama olmamış.Neyse sağlık olsun seneye artık.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Arda yine yapacağını yapmış Barça'nın klasikleşen balı devam ediyor n'aparsan yap yenemiyosun adamları. Arsenal'in ss'leri de bekliyoruz.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Lige iyi başLadık ama bizi durduracak tek faktör yine ortaya çıktı. SAKATLIKLAR. Mata, R.V.Persie (her zaman ki gibi, CLichy, De Gea, VermaeLen... Hepsi de uzun süreLi sakatLAr. De Gea 4 ay yok. Yerine Frey i transfer ettik.

Oyunda ki sakatLıkLardan ve rakip takım oyuncusu maç sırasında sakatLanmasına rağmen sanki hiçbirşeyi yokmuş gibi oynamaya devam etmesinden nefret ediyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Chelsea mağlubiyeti kötü olmuş abi.Torres fırtınası esmeye başlamıştır.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Trabzonspor View Post
    Chelsea mağlubiyeti kötü olmuş abi.Torres fırtınası esmeye başlamıştır.

Adam 1.dk da sakatLandı. Kondisyonu yarıya düştü ama sakatLanmamış gibi oynamaya devam etti. Maç sonrasında baktım adam 3 hafta sahaLardan uzak kaLmış. Enteresan.

2.sezon başlamış ben yeni gördüm başarılar Takipçinizim. Liverpool favorim ama iki takımda şampiyon olamaz bence . Ama ne demişler %1 gerçeklerşirse %99dan daha değerlidir

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

FM'nin güzellikleri işte abi.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Ligde resmen çöktük. Takımımı tanımakta zorLanıyorum. Lig kupasında biLe amatör küme takımını zor yendik. ALLahtan ŞampiyonLar Liginde iyiyiz. Son 3 maçı arka arkaya kazanarak moraLLeri tekrar yükseLişe çıkardık. Karaca nın takımı böyLe oynamaz dedik ve gözdağımızı verdik. Sıkıysa bundan sonra oynasınLar.

Tam VeLa yı o kadar hazırLadım, Persie nin yıLLardır süren yokLuğunu doLduracak dedim ve iLk maçında harikaLar yarattı, küt ikinci maç Dk.2 sakatLandı.

R.V.Persie siz oLmuyor, yapamıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Deli dolu gidiyoruz. İyi menajer takımını her şartta oynatandır.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Artık maçLar hakkında yorum biLe yazmak istemiyorum. Bu SS için ne yorum yazayım ki. Ne yazayım ?

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Korkudan kaç gündür gelmiyor. Ben adama böyle FM bıraktırırım. Senden iyi olduğumu kabul ettiğine göre kariyeri sonlandıralım.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Korkudan kaç gündür gelmiyor. Ben adama böyle FM bıraktırırım. Senden iyi olduğumu kabul ettiğine göre kariyeri sonlandıralım.
    Faslyede kendini nimetten sayarmış.Adamın işi vardır belki yahu.

Sen benle oynayamadın kariyer gidip başkalarıyla oynuyorsun en iyi benim diyorsun ayıp yahu

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Kariyeri bıraktığımı kim söyLedi pardon ?

Daha durun yeni başLıyoruz...

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

İyi giderken hergün bilgilendirme yapan ve akşam 10-11 civarı burda olan Arsenal menajeri düşüşe geçince ortalardan kayboldu.

Takip edenlerin göreceği gibi ilk sezon Agüero aylarca sakat kalmıştır. Oynattığım maç sayısınada bakıp koyacağım. 40 M verdiğim adamdan bu kadar az faydalanırken şikayetçi oldum ama kariyerden kaçmadım.

Yine dar kadrom içerisinde önemli oyuncularımın defalarca sakatlanmasından şikayetçi oldum ama kariyerden kaçmadım.

Tek kale oynadığım maçlarda şutu olmayan takımlara kaybettim ya da pozisyon vermeden uzaktan gollerle yenildim. Boş kaleye kaçırdığım gollerin haddini hesabını tutamadım ve bundan şikayetçi oldum ama kariyerden kaçmadım.

Biliyorum ki en dar kadroyla en kötü durumda bile kupa kaldırır ve seni yenerim. Çünkü forumun en iyi menajeri benim...

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Kariyere Devam

Burak gibi arkamıza şansı aLabiLsek daha iyi yerLerde oLurduk. Daha herşey yeni başLıyor. Sezon sonunda son güLen oLmak için savaşacağız.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    Burak gibi arkamıza şansı aLabiLsek daha iyi yerLerde oLurduk. Daha herşey yeni başLıyor. Sezon sonunda son güLen oLmak için savaşacağız.
    Öyle deme puan tablosunda benden üst sıradasın. Bizde Chelsea ile sonlarda sürünüyoruz.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

İlahi Burak iyi güldüm ha

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Ligin zirvesinde ne kadar gereksiz takım varsa topLanmış zaten, sende bu gereksiz takımLarın arasında geziyorsun işte. Hakettiğin yerdesin.

Geçen yıL bütün sezon sen aşağıLarda geziyordun, birazda biz aşağıLarda takıLmak istiyoruz. Tabi sende hakLısın, hayatında ender oLarak üst sıraLarada gezince, nasıL şımaracağını şaşırıyorsun

Sayfa 6 / 7 İlkİlk ... 4567 SonSon

Mesaj Yetkileri