1 ile 18 arası toplam 18 sonuç

Konu: Oyundan Sıkılabilirsiniz | VoL 2

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Arrow Oyundan Sıkılabilirsiniz | VoL 2

Öncelikle Herkese Merhabalar ;

2011'in son dönemlerindeyiz , Bu sene birçok kez taktik denedim fakat şu son yaptığım taktiği 4-5 senedir kullanıyorum ve başarıya fazlasıyla ulaşmış durumdayım.Geçen seneki Fm 2010 versiyonunda yine bir taktik yapmıştım çoğu kişinin hoşuna gitmişti umarım bundada kullanan arkadaş olursa işine yarayabilir.

Geçen seneki taktiğe ulaşmak için ; Tıklayınız.

Bu sene ise Murat ile ortak kariyerde tamamıyle kendi yaptığım bir taktiği kullanıyorum ve çok da güzel sonuçlara imza atıyorum.Tabiyki her takımda aynı sonucu verecek diye bir kaide yok fakat denemek isteyen olursa diye yayınlamak istedim.Ortak Kariyere de göz atıp daha ayrıntılı şekilde sonuçlara bakmak isteyenler olursa

Buyrun Ortak Kariyer Linki ; Tıklayınız.

Gelelim Taktiğimize ve Birkaç ufak ayrıntıya.Öncelikle mevkiler haricinde biraz bilgi aktarayım ;

Kaleci ; Orta seviyede bir kaleci her halukarda işinizi görecektir.Yeterki basit topları içeri almasın.

Sol - Sağ Bek ; Beklerimizin en kilit noktası hız ve hızlanma olmalı.

Stoperler ; Stoperlerden birini hızlı seçerseniz savunma arkasını kontrol edebilirsiniz.

Ön Libero ; Bu mevkideki oyuncumuz ise kesinlikle hırslı ve kesici biri olmalı.

Orta Alan ; Henüz tam olarak birini oturtamadım fakat ara pası iyi olursa efsane olur.

Sol - Sağ Açık ; İki oyuncumuzda Kanatlardan çok iyi gidebilmeli ve hız hızlanma özelliğine dikkat.

Forvetler ; İki isimde tamamıyle hızlı olmalı çünkü oyun tercihimiz hep ara pası.Bir forvetiniz güçlü olursa tadından yenmez.

Alınan Sonuçlardan birkaç ss vermem gerekirse ;

Hücumcu oyuncularımızın istatistikleri ;

Ligde attığımız gol sayısına dikkat ;

Aldığımız göze çarpan sonuçlar bunlar , Avrupa için yeterli kadro kalitesine sahip değiliz o yüzden Avrupa'da alınan bir başarı yok gruplardan çıkma , tur atlama gibi.Fakat Süper Lig için ideal bir taktik gözüyle bakıyorum şu ana kadar.Attığımız gol sayısı zaten ortada.

Taktiği indirmek isteyenler için ; Tıklayınız
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Öncelikle taktik için ellerine sağlık. Ben İtalya 4. lig takımlarından Pro Patria ile ilk sezonda şampiyon olarak Seri C-A ligi yani 3. Lige çıktım. Oyuncular aldım sattım. Ortalama bir kadro oluşturdum. İlk sezonda çok zor maçlar geçirdim. Takımım -4 puan ile başladı. Özellikle küçük takımlara karşı puanlar kaybettim. Benim takımıma uyarlasam olur mu acaba. Yani alt liglerdeki bir takım için uygun olur mu sence?

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Teşekkür ederim yorumun için.Alt Ligler için kesin net birşey diyemeyeceğim fakat forvetlerinde lig standartlarına göre hızlı ve güçlü forvetin varsa bu taktikde yine bol gol atabilirsin.Tabiyki ön liberonunda iyi olması şartıyla.Çünkü bazen alt liglerde oyun saçmalıyor.İnanılmaz goller oluyor ortadan gelen toplarda.Bununda çözümü ön libero.

Nesil
    2011
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by CeNTeR_TR View Post
    Teşekkür ederim yorumun için.Alt Ligler için kesin net birşey diyemeyeceğim fakat forvetlerinde lig standartlarına göre hızlı ve güçlü forvetin varsa bu taktikde yine bol gol atabilirsin.Tabiyki ön liberonunda iyi olması şartıyla.Çünkü bazen alt liglerde oyun saçmalıyor.İnanılmaz goller oluyor ortadan gelen toplarda.Bununda çözümü ön libero.
    Aynen katılıyorum çok ilginç goller oluyor alt liglerinde. Bu arada taktiğini deniyeceğim

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Hmm ön libero almıştım zaten. Forvetede Hollanda'dan gurbetçi bir Türk ve bir iki güvendiğim isim almıştım. Ben deneyim yinede Sezon başlamadı taktiği oturtursam birşeyler yapabilirim.. Zaten takımın ilk sezonda benden beklentisi şampiyonluktu onu başardım yeni çıktığım bu ligdede en aşağı beklenti iyi bir yerde bitirmek. Beklentiler biraz yüksek burda, sinir ediyorlar valla.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

en son ssi koymasaydın

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by Tatanga17 View Post
    Aynen katılıyorum çok ilginç goller oluyor alt liglerinde. Bu arada taktiğini deniyeceğim
    Denediğin zaman iyi veya kötü yorumlarınıda yazarsan sevinirim.Teşekkürler.

Quote Originally Posted by SAİT71 View Post
    Hmm ön libero almıştım zaten. Forvetede Hollanda'dan gurbetçi bir Türk ve bir iki güvendiğim isim almıştım. Ben deneyim yinede Sezon başlamadı taktiği oturtursam birşeyler yapabilirim.. Zaten takımın ilk sezonda benden beklentisi şampiyonluktu onu başardım yeni çıktığım bu ligdede en aşağı beklenti iyi bir yerde bitirmek. Beklentiler biraz yüksek burda, sinir ediyorlar valla.
    Ön libero varsa iyi gol yeme sorununu çözer en azından , O gurbetçi Serhat Koç ise baya atar diye düşünüyorum İyi en azından beklentileri karşılayacak bir taktik olabilir

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    en son ssi koymasaydın
    Onsuz olmaz

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Kaybettiklerini de koysaydın..

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by baZinga View Post
    Kaybettiklerini de koysaydın..
    Fark etmez onlarıda koyarız

linkte problemmi var kardeş

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by burro63 View Post
    linkte problemmi var kardeş
    Link de sıkıntı yok ben indirdim şimdi.

Teşekkürler indiriyorum sonuçlar süper.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by kemal1623 View Post
    Teşekkürler indiriyorum sonuçlar süper.
    Teşekkürler , Umarım işinize yarar.

denicegim tskler

hücümda iyiyiz ama her maç kesin gol yiyoruz

Taktiği kullanıyorum taktik güzel de. MC'deki oyuncudan bir türlü istediğim verimi alamıyorum.
    Selçuk İnan'ı Granero'yu M.Ekici'yi denedim. Yok

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Sen bırak o taktiği gel ben sana bir taktik vereyim bundan iki kat daha çok gol atarsın iki kat az yersin

taktiğin ss'si var mı? oyuncu dizilimlerini görmek istiyorumda.

Mesaj Yetkileri