1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Türksportal 2008 Masaüstü Yazılımı

Default Türksportal 2008 Masaüstü Yazılımı

Merhaba sayın yönetici ve geliştirici arkadaşlar.

Ben tutkun bir şekilde hala ve ısrarla Football Manager 2008 oynuyorum,fakat şöyle bir durum var.Turksportal masaütsü 2008 yazılımı windows 7'de çalışmıyor.Yapılacak dendi yapılmadı sebebi sizde kalsın artık.Ama madem böyle bir durumla bizleri karşı karşıya bırakıyorsunuz bari dil dosyalarını bizlere sunsaydınızda bizde windows 7 üstünde fm 2008'i türkçe oynayabilseydik.

Bu hususta yardımcı olabileceğiniz bir şey varsa sevinirim.
    Saygılar

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Merhaba,

TM 2008'i Win7 veya Vista uyumlu halde çalıştıracak yeterli vaktimiz bulunmadığı için geliştiremedik. Dil dosyasınıda güvenlik politikamız gereği paylaşamıyoruz. Bu konuda yardımcı olmadığımız için üzgünüz.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

[B]Dil dosyalarının paylaşımının güvenlik açısından nasıl bir skıntı yaratacağı hususunda açıkcası açıklamanız beni tatmin etmedi.Ayrıca bilmenizide isterimki yeni oyunlar çıktıkca eskilerine olan yetersiz desteğiniz sizlere yakıştıramadığım bir davranış oldu.

Açıkcası 2 yıldır bu vaktin oyun eskidiği için yaratılmadığı inancını taşıyorum ve üzüntümü sizlerle paylaşmak istiyorum.Mağduriyetimizden ötürü sitemlerimi iletiyorum...Keşke sizlere yakışanı tam anlamıyla yerine getirseydiniz çünkü 2 senedir bunu takip edip bir umut bekliyorum.Eminim benim gibi bekleyen niceleri var.

Sizlere FM 2011 ve FM 2012 çalışmalarında başarılar,malum bunlar yeni olanlar.

Saygılar/B]

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Gönül ister zaman ayıralım mağdur etmeyelim ama herkesi aynı zaman dilimlerinde mutlu edemiyoruz malesef. FM 2012 için Türkçeleştirme çalışmalarımız sürüyor evet, eğer herhangi bir yama çıkartma durumu söz konusu olursa bu eski versiyonlarıda içerisine dahil etmeyi planlayacağımızdan şüpheniz olmasın.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Cevap ve ilginize teşekkür ederim

Mesaj Yetkileri