1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: editör kullanım problemi

Default editör kullanım problemi

arkadaslar mrhb editör hakkında biraz yardıma ihtiyacım var, editörde yaptığım değişiklikleri kaydettikten sonra oyuna girdiğimde hiçbi değişiklik olmamış olarak tekrar karşıma çıkıyo,

ilk olarak yeni oyun dediğimde oyun direk eski database le başlıyor karşıma kaydettiğim datayı seçebileceğim küçük pencere çıkmıyo,(yeni oyun dedikten sonra ayarlardan sağ alt köşedeki dosya seç bölümünden de denedim ancak ordada gözükmüyor dosya) (oyunu ilk çıktığı andan itibaren oynuyorum diyebilirm uzerine kurduğum dil yaması ve burdan indirdiğim bi güncelleme vardı hangisi hatrlayamıyorum suan) (oyunun kendi editörü)

duzeltebilmek için bi kaç yerde rastlamıştım cache dosyalarını silin fln diye sildim ancak değişen birşey olmadı,

yardımcı olabilicek biri olursa şimdiden teşekkurler,

forum kurallarını okumadm bi hatam varsa affola beyler
    Last edited by ilhn : 25.Ağustos.2011 at 11:01 Reason: eksik bilgi

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Vista ve 7 için

C:\Kullanıcılar\<Kullanıcı İsmin>\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2011

veya XP için

C:\Document and Settings\<Kullanıcı İsmin>\AppData\Sports Interactive\Football Manager 2011

içindeki klasörlerin hepsini sil. Tabi oyundan çıktıktan sonra yap bu işlemi. Sonra oyuna gir, o pencere gelir.

eyw kardeşim bu kadar basit bi çözümü 2 gündür arıyormuşum demekki =))

bir sorum daha olacaktı editörden kuralları nerden değiştirebilirim,
    avrupadaki bir takımda oyuncu kayıtları yapılırken avrupa birliği dışında oyuncu sayısı değiştirilmesi ve birde türkiyede oyuncu kayıtları yapılırken şu kadar genç şu kadar türk vs.

şimdiden tşkrler

yokmu hıc bılen???

edit league rules diye bi seçenek vardı, ordan değiştirirsin. ama crash dumps alma ihtimalin yüksek

Mesaj Yetkileri