Sayfa 2 / 14 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 405 sonuç

Konu: Orijinal Oyun Alınabilecek Yerler

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

bu arada oyunda yine 2010'daki gibi bi aktivasyon uygulaması varmış sanırım. bilgisi olan var mı?

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Steam üzerinden aktivasyon olacak, yani oyunu kurarken seriali gireceğiz sonra steam üzerinden. Sanırsam zaten kurarken steam otomatik olarak aktivasyon ediyor.

Arrow FM12 Ön Sipariş - 39,95$ -

Greenmangaming FM12 Online Üzerinden Ön Siparişlere Başladı

Detaylı Bilgi ve Ön Sipariş İçin;

http://www.greenmangaming.com/games/simulation/football-manager-2012/

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Oyun ARAL'da ön siparişe açıldı.

Tek çekim kredi kartı ile 74 TL, Nakit: 74 TL

Kredi kartına taksitle: 80 TL.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by brknesta View Post
    bıraz daha acarmısın nasıl olacak o?
    Aktivasyonun Türkiye IP bloğundan olması şart, yani Türkiye'den aktive edilmeli. Dolayısı ile Türkiye'de yaşamanız şart. Ancak bu şekilde nereden alındığı takip edilebilir, bu şekilde hesaplayabilirler.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    Oyun ARAL'da ön siparişe açıldı.

Tek çekim kredi kartı ile 74 TL, Nakit: 74 TL

Kredi kartına taksitle: 80 TL.
    Eğer biraz daha beklerseniz bizim siteden sipariş verebilirsiniz. (STEAM)

Bir aksilik çıkmazsa oyun 70 TL üstüne çıkmayacak. Nitekim bu aralar dolar euro dengesiz
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Site üstündeki alımlar STEAM üzerindne indirme ile mi yapılacak yoksa DVD kutusunda mı gelecek.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

lexoqe STEAM olacak
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

araldan alıcam uygunmudur oradaki fiyatlar acaba. bide aralın sitesi bu değilmi http://www.aralgame.com/ iki tane aral sitesi varda yanlış olmasın .

Quote Originally Posted by Sadixx View Post
    araldan alıcam uygunmudur oradaki fiyatlar acaba. bide aralın sitesi bu değilmi http://www.aralgame.com/ iki tane aral sitesi varda yanlış olmasın .
    Evet Budur
    www.aral.com.tr Şirketimizin Ana Teması Olup Online Oyun Satışlarını www.aralgame.com üzerinden yapmaktadır.

Kutulu Oyun Siparişleri, Oyun Çıktıktan Sonra 10-15 Gün İçinde Türkiye'nin Her Yerine Tesliim Edilmektedir.

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Koleksiyon yaptığım için kutulu alma taraftarıyım. Araldan ön sipariş verdik, yanında da FM 2012 T-shirt hediyemizi de kaptık
    Last edited by lexoqe : 01.Ekim.2011 at 05:26

Nesil
    2005
    Yer
    Aydın

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    Eğer biraz daha beklerseniz bizim siteden sipariş verebilirsiniz. (STEAM)

Bir aksilik çıkmazsa oyun 70 TL üstüne çıkmayacak. Nitekim bu aralar dolar euro dengesiz
    Hocam ne zaman satışa sunulacak ve taksit imkanı olacak mı acaba tekrar sorayım Gittigidiyor üzerinden satışa açabilirsiniz bu taksit olayını halletmek için.

FM 2011 i aral dan on siparis ile satin almistim,oyun ciktigi gun elime ulasmisti.

Simdi nasil olur bilemiyorum ama bu bilgi bazi arkadaslar icin onemli olabilir.

Nesil
    2005
    Yer
    Aydın

Quote Originally Posted by burakurhan View Post
    FM 2011 i aral dan on siparis ile satin almistim,oyun ciktigi gun elime ulasmisti.

Simdi nasil olur bilemiyorum ama bu bilgi bazi arkadaslar icin onemli olabilir.
    Evet bu önemliydi benim için, bu sene de öyle yapılacaksa ilk tercihim Aral olacak.

Quote Originally Posted by ua_anil View Post
    Evet bu önemliydi benim için, bu sene de öyle yapılacaksa ilk tercihim Aral olacak.
    Keske bu sene de oyle olsa,ben aksini tahmin ettigim icin alacagim yeri henuz belirleyemedim.

Koleksiyon yaptigim icin Steam uzerinden almak da hic istemiyorum.

Ama sanirim yine de Aral dan alacagim.

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Aralgame'den yapılan ön siparişle beraber FM 2012 T-Shirt hediyesi de var bilginize.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

D&R'da ön siparişi açmış. Kredi kartı ile 72tl.ye alabiliyorsunuz. Tsihrt hediyesi orada da mevcut. Yalnız aralgame'de de görmüştüm tsirt baya 2 3 tl satılan cinsten berbat bir şey

Nesil
    2006

http://www.dr.com.tr/0000000350438/E...anager-2012-PC

DR da ön satış başladı, kredi kartına taksit imkanı var ayrıca dr kart var ise paro puanda kazanabiliyorsunuz.

Ve oyun 72 TL.

Nesil
    2005
    Yer
    Aydın

D&R bayağı bir cazip Maximum karta 12 taksit yapıyor. Yalnız her ne kadar giymeyecek olsam da t-shirt beden seçimi falan koymamışlar

merhaba;
    arkadaşlar ben oyunu kutulu ve orjinal almak istiyorum ama bunu ev ve işyerimdeki 2 ayrı pc ye kurmak istiyorum gündüz işyerinde akşamda ev de oynamak için bu mümkün olacak mı?
    bir de evdeki pc notebook yani cd ve dvd room yok yüklemeyim orjinal dvd deki kodu kullanarak siteden indirip oynayabilirmiyim? yada oyunu harici bir dvd den kursam sonra dvd olmadan oynamaya devam edebilirmiyim?
    yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim

Quote Originally Posted by sinanes26 View Post
    merhaba;
    arkadaşlar ben oyunu kutulu ve orjinal almak istiyorum ama bunu ev ve işyerimdeki 2 ayrı pc ye kurmak istiyorum gündüz işyerinde akşamda ev de oynamak için bu mümkün olacak mı?
    bir de evdeki pc notebook yani cd ve dvd room yok yüklemeyim orjinal dvd deki kodu kullanarak siteden indirip oynayabilirmiyim? yada oyunu harici bir dvd den kursam sonra dvd olmadan oynamaya devam edebilirmiyim?
    yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim
    Valla CD ile Falan Uğraşma Al Steamden Kullanabildiğin Kadar Kullan. Her Seferinde CD-DVD Falan Takmakla Ne Uğraşacaksın. Kurması Bile Ayrı Dert Steamde Bir Komutla Herşeyini Sana Kuruyor İnstal Dedikten Sonra.

Hesap Senin Olduğun İçin Hangi Bilgisayara Kurarsan Kur. Ben Hem İştekinde Kullanıyorum 2009'u Hemde Evde.

oyun dvd nden çıkan kod ile bu işlemleri yapamıyormuyum? yani notebook a oyunu football manager sitesinden yükleyim bu kod ile orjinal hale getiremiyormuyum?

bir de seam dan alınca şifre maile mi geliyor ?

CD-DVD'deki Şifre Olayını Pek Bilmiyorum Ama Steam'de Satın Alıp ve Yüklemek İçin Şifre Gerekmiyor. Sadece Steam'deki Programı İndirip Hesabına Giriş Yapman Yeterli

Buradan Programı İndirip Ücretsiz Kayıt Olabilirsin.

http://store.steampowered.com/about/?snr=1_4_4__11

Nesil
    2005
    Yer
    Aydın

Oyunu nereden alırsanız alın Steam'den aktive etmek zorundasınız bu sene. Oyunun DVD sürümü de install dediğinizde Steam'i açıp onun içine kuracak ve oradan key girmenizi isteyecek zaten.

merak ettiğim bu keyi girdikten sonra oyunu oynamak için sürekli dvd isteyecekmi?? isteyecekse steam dan almak daha mantıklı o zaman ??
    oyunu oynarken sürekli oyun cd si isterse notebook kullananlar nasıl oynayacak bu oyunu?

Oyunu nereden alırsanız alın Steam'den aktive etmek zorundasınız bu sene. Oyunun DVD sürümü de install dediğinizde Steam'i açıp onun içine kuracak ve oradan key girmenizi isteyecek zaten.

Nesil
    2005
    Yer
    Aydın

Quote Originally Posted by sinanes26 View Post
    merak ettiğim bu keyi girdikten sonra oyunu oynamak için sürekli dvd isteyecekmi?? isteyecekse steam dan almak daha mantıklı o zaman ??
    oyunu oynarken sürekli oyun cd si isterse notebook kullananlar nasıl oynayacak bu oyunu?
    Hayır istemeyecek.

sizin öneriniz hangisi steam sitesinden oyunu indirmek mi yoksa oyunu kutu ve dvd li almak mı?.. 2 sininde artı ve eksilerini yazarsanız sevinirim

interneti olmayanlar ne yapacak?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Bu uygulamaya sonuna kadar karşı olsam da yapılabilecek bir şey yok. Bu sene böyle oynayacağız.

Steam'den bir kere aktifleştirdikten sonra bir daha internete gereksinim duymadan offline olarak oynama şansınız var. Ayrıntılı olarak burada bulabilirsiniz. (http://community.sigames.com/showthr...05#post7116005)
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Sayfa 2 / 14 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri