1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Kupa için oyuncu kayıt edilememe sorunu

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Question Kupa için oyuncu kayıt edilememe sorunu

başlık çok açıklayıcı değil farkındayım ama nasıl anlatsam bilemedim. şöyle özetleyeyim :

register players for competition ekranı ( kupa için oyuncu kayıt etme ) ekranında respond a tıklıyoruz oyuncuları kayıt etmek için. sonra oyuncuların forma numara listesi çıkıyor. bunları ayarlayıp submit (kayıt) ediyoruz ve continue tuşu ile oyuna devam ediyoruz normalde. ama ben submitledikten sonra bu register tuşu inaktif olmuyor ve oyuna devam edemiyorum. sağ üstteki continue yerinde "must respond" yazıyor. defalarca denedim, oyunu kapatıp açtım fakat düzelmedi. ne yapabilirim ? takımdaki bütün oyuncuları kayıt ettim belki ondandır diye fakat hala düzelmedi.

ha bu arada. players, training, squad numbers, squad registration yazan yerdeki squad numbers ta yapıyorum bu dediğimi. squad registration seçeneği aktif değil. bu yüzden sanırım sorun. ne yapacağım

resimli anlatmak zor geldi, umarım anladınız. yoksa resimli şekilde anlatayım.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

şimdilik tatile giderek hallattim galiba. ama ş.l falan oynarken bunu yapamam çünkü kendi istediğim oyuncuları seçmem gerek. bu şekilde asistan manager istediği oyuncuları seçiyor sanırım. çok uzun süre fm oynamış biriyim ama hiç böyle bi olayla karşılaşmadım

Nesil
    2006

Kurallara uyuyor musunuz? Bazı liglerin bazı kuralları vardır bunlara uymazsanız veya yanlış seçim yaparsanız o seçenek aktif olmayabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

yegane kural : en fazla 99 oyuncu kaydedilebilir. bunun dışında bir kural yok.
    dediğim gibi üstteki squad registration tuşu inaktif

Nesil
    2006

O sadece transfer dönemlerinde aktif olur...

Mesaj Yetkileri