1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: Gaëtan Deneuve | GK | 26

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Exclamation Gaëtan Deneuve | GK | 26

Adı Soyadı : Gaëtan Deneuve

Klüp : Stade Brestois 29 (France Ligue 1)

Pozisyonu : GK

Oyun başı satış fiyatı :
    65.000€: Oyunda 2011-12 sezonunda Stade Brestois 29 takımından bonservis bedeli ödemede almıştım Pro Patria takımına. Bende 1 sezon oynadı ve Serie B'ye çıktık. Şimdiki değeri 65.000€.

Oyuncuyu aldığımda İtalya Serie C1/A'ya Pro Patria takımı ile yeni çıkmıştım. Kadromu yeni lige daha güçlü sokmak için kaleci aramaya başladım. Birden bu kaleciye denk geldim ve aldım. Serie C1/A'da 31 maça çıktı. 23 gol yedi. 1 kez maçın adamı seçildi. Sezon ortalaması 6.99 yani 7 puandı. Alt ligler için hatta Avrupada orta düzey ligler için bile gayet ekonomik bir kaleci. Maç kaçırmaz. 31 maçtan hariç kupada 7 maçta oynadı. Bir kaç maçta da diğer kalecime şans vermek için yedeğe çektim. Çok memnundum valla. Şuan bursadayım ama geri dönmeyi düşünüyorum bu takıma... Öneriyorum bu kaleciyide...

özellikler fena değil. Anadolu kulüplerinde iş yapar. iyi paylaşım hemşerim.

Türk takımlarında genellikle yabancı kaleci tercih etmem. Yabancı hakkını orada kullanmak istemem, mutlaka bulunur orta sınıf bir Türk kaleci. Yabancı takımlar içinse bundan daha iyi kaleciler bulunabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    Ironforge

Quote Originally Posted by alper3 View Post
    Türk takımlarında genellikle yabancı kaleci tercih etmem. Yabancı hakkını orada kullanmak istemem, mutlaka bulunur orta sınıf bir Türk kaleci. Yabancı takımlar içinse bundan daha iyi kaleciler bulunabilir.
    Katılıyorum...

Mesaj Yetkileri