Sayfa 2 / 6 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 169 sonuç

Konu: 11.4 Data Update Patch Enesx86

Nesil
    2011
    Yer
    Zonguldak

Quote Originally Posted by enesx86 View Post
    Link yenilendi.
    Yapılan değişiklikler

Bank Asya transferleri eklendii.
    Eksik transferler eklendi.
    Yekta Kurtuluş'un ilk milli maçı eklendi.
    Maçlar cumartesiye alındı
    burak52'nin belirttiği düzenlemeler yapıldı
    Emeğine sağlık hocam teşekkürler

Nesil
    2011
    Yer
    Istanbul

yama harika olmuş eline emeğine sağlık sağolasın

kardeş süper ligde galibiyete ve beraberliğe verilen para ödülleri yok

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Julio Alves neden bu kadar güçsüz ? 3. lig oyuncusu gibi profili var.

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Bu play off sistemini kapatmak için direk remove nation rules desek olur mu? Oyunda açıldığı zaman ileriki tarihlerde filan hata verir mi?
    turksportal...

Nesil
    2011
    Yer
    Zonguldak

Galatasaray'la kariyerimi açtım ilk maçta takımın moral yerlerde hepsinin morali çok kötü

para ödüllerinin olmaması kötü. editörü biraz karıştırdım ayarlanmıyo da sanırım. yanlız genel anlamda güzel çalışma. eline sağlık.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Julio Alves dediğin adam Neymar değil, daha 19 yaşında nasıl olmasını bekliyordunuz oyuncuyu tanımadığım için merak ettm?

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

yama da birsey dikkatimi cekti sezon sonu sampiyon takımlara para ödülleri verilmiyor sanırım ayrıca galibiyet primleride yok sanırım bunlar ne zman eklenir??

tesekkür etmeyi unutmusum cok tesekkür ederim emegine saglık kardesim..
    Last edited by Bulstrap87 : 07.Eylül.2011 at 16:51 Reason: tesekkür etmeyi unuttum

Nesil
    2010
    Yer
    Kalkan/Antalya

Güzel yama öncelikle emeğine sağlık.Para işini çözecek misin ?

Para işi kolay, prize money kısmına değerleri girmeyi unutmuş arkadaş.
    Siz de yapabilirsiniz ayrıca kafanıza göre. Editorden önce database i açın. Snra load editor data diyip arkadaşın db'yi açın. Soldaki kutucuklardan yukarıda olanında nation rules'a tıklayın. Divisions'ın altında bulunan organizasyonlara tıklayarak ayarlarnı değiştirebilirsiniz.
    Para ayarları için prize money kısmına girmeniz gerek.

Quote Originally Posted by Atilkarabegovic View Post
    Para işi kolay, prize money kısmına değerleri girmeyi unutmuş arkadaş.
    Siz de yapabilirsiniz ayrıca kafanıza göre. Editorden önce database i açın. Snra load editor data diyip arkadaşın db'yi açın. Soldaki kutucuklardan yukarıda olanında nation rules'a tıklayın. Divisions'ın altında bulunan organizasyonlara tıklayarak ayarlarnı değiştirebilirsiniz.
    Para ayarları için prize money kısmına girmeniz gerek.
    Cok güzel yazmışsın dostum fakat prize money bulamadım ben. Galibiyet primi malesef eklenmiyor. Ekleyebilen biri varsa söylesin ekleyelim.

Para ödüllerini ayarladım. 1. ile 6. olanlara para ödülü ayarlandı.
    Playoff sonuında sampiyon olan takım yine 5m€ daha kazanacak
    TV ödülü zaten vardı. Yama yine gece çıkacak
    Paraya boğulacaksınız daha napıyım
    Last edited by enesx86 : 07.Eylül.2011 at 19:24

Nesil
    2011
    Yer
    Zonguldak

Quote Originally Posted by enesx86 View Post
    Cok güzel yazmışsın dostum fakat prize money bulamadım ben. Galibiyet primi malesef eklenmiyor. Ekleyebilen biri varsa söylesin ekleyelim.

Para ödüllerini ayarladım. 1. ile 6. olanlara para ödülü ayarlandı.
    Playoff sonuında sampiyon olan takım yine 5m€ daha kazanacak
    TV ödülü zaten vardı. Yama yine gece çıkacak
    Paraya boğulacaksınız daha napıyım
    Galatasaray'da sorunlar var hocam 1.cisi takımın moraller berbat durumda ikincisi takıma antrenör alınmıyor düzeltilir mi bilmiyorum ama çok büyük sorun ikiside

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

morallerin bozuk olması normal degil mi bi sezon önce kötü bitirmis bir takım o yüzden öyledir bnce normal bir durum..

Niang transferi gecikince yamaya da yansımamış haliyle işin kötüsü Niang'ın Fenerde olduğunu ancak ligin ilk çeyreğinde öğrendim ve farkettim ki adam tek başına şampiyonluğa oynatıyor takımı İşin fenası benim maçta da tek başına dağıttı bizimkileri.

Artık son haliyle yamanın yeni oyuna başlayacağım. Bu niangla lig bitmez

Quote Originally Posted by indie View Post
    Niang transferi gecikince yamaya da yansımamış haliyle işin kötüsü Niang'ın Fenerde olduğunu ancak ligin ilk çeyreğinde öğrendim ve farkettim ki adam tek başına şampiyonluğa oynatıyor takımı İşin fenası benim maçta da tek başına dağıttı bizimkileri.

Artık son haliyle yamanın yeni oyuna başlayacağım. Bu niangla lig bitmez
    şimdiliki linkte niang yok zaten. ama yukarda yazdığıjm özelliklerle güncelleyip gece bi daha çıkarcam

teşeklür ederim

Quote Originally Posted by okumus View Post
    Galatasaray'da sorunlar var hocam 1.cisi takımın moraller berbat durumda ikincisi takıma antrenör alınmıyor düzeltilir mi bilmiyorum ama çok büyük sorun ikiside
    Gecen sezon tarihinin en kötü sıralamasını ve sezonunu geçiren bir takım için morallerin düşük olması normal. Ayrıca moralleri maç kazanarak yükseltebilirsin. Bunu yapabileceğine inanıyorum.

Antrenör sorunu oyunun başında zaten olan bi durum. Bu durumu da oyunda tesis yaparak antreman tesisi yıldızını yükselttiğinde antrenör alma sayında artıyor. Bahsettiğin sorunlar yamadan kaynaklanan değil zaten oyunda olan ve oynadıkça düzeltilebilecek sorunlar.

Nesil
    2006
    Yer
    kuzey kıbrıs -magosa

yama icin cok tesekkurler kardes benim gozume carpan hata kayseri de ki gurcu defans oyuncusu baska takima kiralik bir digeride ben duymadim ama transferi gerceklesmisse dikkate alma samsunda rios u gordum
    sanirim yamayi guncelleycekmissin bu bilgileri vererek yardimci olmak istedim iyi calismalar

şampiyonlar liginde Türkiye"den oluşan açığa hangi takımı eklediniz acaba merak ettim de

Quote Originally Posted by kel View Post
    yama icin cok tesekkurler kardes benim gozume carpan hata kayseri de ki gurcu defans oyuncusu baska takima kiralik bir digeride ben duymadim ama transferi gerceklesmisse dikkate alma samsunda rios u gordum
    sanirim yamayi guncelleycekmissin bu bilgileri vererek yardimci olmak istedim iyi calismalar
    Sağol düzelttim. Var mı başka hata bulan. Bende kariyer aççam hata varsa düzeltelim başlayalım

Quote Originally Posted by the_someone View Post
    şampiyonlar liginde Türkiye"den oluşan açığa hangi takımı eklediniz acaba merak ettim de
    onun için Hacken i seçtim. ilk eleme turuna aldım. başka bi çözüm bulamadım

Nesil
    2006
    Yer
    kuzey kıbrıs -magosa

tam detayli bakmadim iyice bir analiz lazim komple gozden gecirmek lazim hepsinide baslayalim link yenilenecekmi?

şampiyonlar liginde Türkiye'den açılan boşluğa hangi takımı eklediniz acaba?

afedersin mesaj gitmedi sandım
    Last edited by the_someone : 07.Eylül.2011 at 23:03 Reason: hata

açığı kapatıyorsa sorun yok, hata yaratmasın da , eline sağlık bu arada kapsamlı olmuş

muhammed demirci'yi oyuna eklemişsiniz, recep niyaz'ı da eklemeniz mümkün mü acaba, en azından o da hakediyor düşüncesindeyim bir de yeni fikstüre göre mi ayarlı maç tarihleri ?!

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

gece yeni link eklenecek mi acaba ??

Quote Originally Posted by the_someone View Post
    muhammed demirci'yi oyuna eklemişsiniz, recep niyaz'ı da eklemeniz mümkün mü acaba, en azından o da hakediyor düşüncesindeyim bir de yeni fikstüre göre mi ayarlı maç tarihleri ?!
    Recep Niyaz'ın özelliklerini bilmediğim için kafadan sallamak istemedim ama yardımcı olabilcek birileri varsa ekleyebilirim. Gerçek fixtür yama da yok ama lig başlama tarihi eski sisteme göre olcak. cünkü bunu 1 kere geç ayarlarsak diğer sezonlarda da aynı tarihte başlayacak

Quote Originally Posted by Bulstrap87 View Post
    gece yeni link eklenecek mi acaba ??
    Evet gelelcek. Eksik varsa şimdiden söyleyin ekliyeyim

iskender alın ile ibrahim akın'ın cezalı olması gerekirdi ben göremedim cezalı olduklarını

Gece yeni link gelecek değil mi kesin indirmiyorum şimdi ? Bu arada güzel çalışma ellerine sağlık

Quote Originally Posted by merhaba917 View Post
    iskender alın ile ibrahim akın'ın cezalı olması gerekirdi ben göremedim cezalı olduklarını
    1 er yıl ceza verdim

Sayfa 2 / 6 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri