Sayfa 4 / 6 İlkİlk ... 23456 SonSon
91 ile 120 arası toplam 169 sonuç

Konu: 11.4 Data Update Patch Enesx86

Quote Originally Posted by richard castle View Post
    Benim kafama takılan tek eksik moral konusu ile ilgili... Geçen sezonu 8. bitirmiş Galatasaray' ın moralinin düşük olması gayet normal... Ancak Temmuz' un başından itibaren şike soruşturması geçiren, başkanı tutuklanan, yıldızları takımdan ayrılan Fenerbahçe' nin morali de Galatasaray gibi düşük olmalıydı bence. Çünkü takımı etkilememesi çok zor.
    Ama oyunda bu saha dışı etkenleri hesaplayan bir sistem yok. Moral konusu oyunda sadece saha sonucları puan durumu lig sıralaması gibi etkenlere göre hesaplanıyor.

Nesil
    2011
    Yer
    Zonguldak

Quote Originally Posted by richard castle View Post
    Benim kafama takılan tek eksik moral konusu ile ilgili... Geçen sezonu 8. bitirmiş Galatasaray' ın moralinin düşük olması gayet normal... Ancak Temmuz' un başından itibaren şike soruşturması geçiren, başkanı tutuklanan, yıldızları takımdan ayrılan Fenerbahçe' nin morali de Galatasaray gibi düşük olmalıydı bence. Çünkü takımı etkilememesi çok zor.
    İlk haftalar takım zorlanıyor ama galibiyetlerle kendine geliyor.

Artik hata kalmadi galiba kimseden ses yok

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by enesx86 View Post
    Bende bir süre test ettim en hatasızı bu..

Quote Originally Posted by baZinga View Post
    Bende bir süre test ettim en hatasızı bu..
    Bir araştırmacıdan bunu duymak beni sevindirdi. Teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Dostum çok teşekkür ederim eline koluna sağlık.Uğraşmışsın ve deymişte uğraştığına.Başladım oynamaya daha birkaç maç yaptım ama pek sorun çarpmadı gözüme.Galatasarayla oynuyorm zaten bikaç hazırlık maçında galibiyet alınca moraller arttı yine arkadaşlar boşuna telaş yapmışlar burda.Tekrardan sağolasın.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Madem hata istiyorsun Blackburn takımında kalilic dnipro ya satıldı onu düzeltebilirsin manu da tom clever kiralık gitmedi takımda volves takımında 2 tane eskiden kalma kiralık oyuncu var adlarına bakmam icin yeni oyun acmam lazım üşendim şimdi sırf seni mutlu etmek icin dikkatlice bakıyorum )

Nesil
    2006
    Yer
    kuzey kıbrıs -magosa

turkiye liginde cok eksikler var kardes yeni cikan takimlarda ozellikle hepsini bir daha kontrol edsen super olur transfermarket sitesinden benim onerim bu

Quote Originally Posted by kel View Post
    turkiye liginde cok eksikler var kardes yeni cikan takimlarda ozellikle hepsini bir daha kontrol edsen super olur transfermarket sitesinden benim onerim bu
    Bende oradan kontroll ettim tek tek. Oynadika buldugun hatalari yazarsan daha iyi olur cunku hepsini tekrar kontrol etcek kadar zamanim yok malesef calisiyorum

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Milli takıma oyuncu seçilmemesi sıkıntısı bu yamada da var.

Eline saglik.
    Murat ceylanin samsuna transferi iptal oldu hala Gaziantepspor'da.

Bir de uefa avrupa liginde oynanmama gibi bir durum var mi? Bazi yamalarda uefa gruplar felan oynanmiyor. Uefada ve cl inde ayni takimlar yer aliyor vs.

Ayrica spor toto super lig logosunda turkcell super lig yazisi var.
    Last edited by ardnz : 12.Eylül.2011 at 19:23

Quote Originally Posted by baZinga View Post
    Milli takıma oyuncu seçilmemesi sıkıntısı bu yamada da var.
    Almanya milli takımından mı bahsediyorsun. sorunu tam anlayamadım

Nesil
    2006
    Yer
    kuzey kıbrıs -magosa

Bende oradan kontroll ettim tek tek. Oynadika buldugun hatalari yazarsan daha iyi olur cunku hepsini tekrar kontrol etcek kadar zamanim yok malesef calisiyorum
    anladim kardesim tamam mumkun oldukca ilgilenmeye calisacagim

Oyuncular kendi milli takimlarina gitmiyor demek istiyor sanirim.

Ben de oyle bir sorun yok.
    Last edited by ardnz : 12.Eylül.2011 at 22:04

Turkiye kupasinda deplasman golu ozelligi yok. 1-1 in rovansinda uzatmalarda 2-2 kaldim ama mac penaltilara gitti. Normalde elenmem gerekirdi.

Sizde de oldu mu?

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Diğerleri de dahil türkiye de oynayınca farkedersin

Quote Originally Posted by ardnz View Post
    Eline saglik.
    Murat ceylanin samsuna transferi iptal oldu hala Gaziantepspor'da.

Bir de uefa avrupa liginde oynanmama gibi bir durum var mi? Bazi yamalarda uefa gruplar felan oynanmiyor. Uefada ve cl inde ayni takimlar yer aliyor vs.

Ayrica spor toto super lig logosunda turkcell super lig yazisi var.
    spor toto super lig logosunda turkcell super lig yazisi var sorunu data yamasından kaynaklanan bir sorun değil logoların eski olmasından dolayı böyle. bende de eski logolar olduğu için sslere öyle gelmiş

Murat Ceylan düzelttim. Uefa sorunu ile ilgili şimdiye kadar bir şikayet gelmedi.

Turkiye kupasinda deplasman golu ozelligi yok. 1-1 in rovansinda uzatmalarda 2-2 kaldim ama mac penaltilara gitti. Normalde elenmem gerekirdi.

Sizde de oldu mu?
    Evet deplasman golü kuralını eklemeyi unutmuşum. Düzelttim. Diğer eksikler de giderilince beraber yayınlayacağım

Benim oyunda da oyle gozuktu de ondan sormustum. Logolar eski o yuzden diyorsun yani.Aslinda logo ve oyuncu yuzlerini yenilemistim?

Bu arada ilgin icin tesekkurler.

Ilerleyen yillarda devam eden arkadaslarda 2013 den sonra yabanci sinirinda her hangi bir sorun oldu mu?

Bir de play out sistemi normal statude yok.TR de uygulanmayacak. Bu yama da var mi play out?Ben su an sezonun ortasindayim o yuzden bilmiyorum.

Benim oyunda da oyle gozuktu de ondan sormustum. Logolar eski o yuzden diyorsun yani.Aslinda logo ve oyuncu yuzlerini yenilemistim?

Bu arada ilgin icin tesekkurler.

Ilerleyen yillarda devam eden arkadaslarda 2013 den sonra yabanci sinirinda her hangi bir sorun oldu mu?

Bir de play out sistemi normal statude yok.TR de uygulanmayacak. Bu yama da var mi play out?Ben su an sezonun ortasindayim o yuzden bilmiyorum.
    Data yamasi logolari etkilemez. Playout yamada yok. Ben tesekkur ederim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Son halini upload edecekmisin ?
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    Son halini upload edecekmisin ?
    Transfer olarak baska eksiklikler var mi? Ben 2-3 tane soyledim onu halletmis sagolsun.

Baska eksiklikler varsa onlari da duzeltip upload edebilir sanirim.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

indirsemmi indirmesemmi kararsız kaldım

Hafta sonuna kadar eksik bulurda belirtirseniz yayinlayabilirim

Quote Originally Posted by kkkmmm View Post
    Konyasporda jaycee, montano, muammer salibasic, peter gtajcıar(400 bin euroya sparta praga),gökhan emreciksin,barbaros barut,emre yüksektepe gönderildi.Muhammet yürükuslu,Recep aydın ve Feyyaz Belen de takıma döndü.

Düzeltilirse sevinirim.Yine de teşekkürler çok güzel çalışma.
    Yazmıştım ama gözden kaçmış sanırım düzeltilirse güzel olur.

Nesil
    2006
    Yer
    Esenler

Şu deplasman golü misal büyük hata maçlar için. Onu düzeltirseniz, bir de bir önceki sürümü indirdiğimde fixtürde problem vardı.300 gün maç yoktu felan.

Şampiyonlar Play-Off'u ve Avrupa Ligi Play-Off'u olmuyor mu?

Birde bu update dosyası üzerinde değişiklikleri hangi programla yapabiliriz?

edit.......
    Last edited by ardnz : 13.Eylül.2011 at 22:09

Asamoah Gyan, Birleşik Arap Emirlikleri takımı Al Ain'e kiralandı

6+2+sinirsiz da kulubede oturan 2 de sIkInti var. Soyle ki:

8 oyuncu kaybetme kurali var ama diyelim oyunda ilk 11 e 5 yabanci koyduk yedeklerde 3 yabanci olabiliyor. Normalde kulube de 2 den fazla yabanci olamaz.
    takımın 18 kişilik kadrosunda 8 yabancı, oynayan 11 içinde en fazla 6 yabancı olabilir... sahada oynayan yabancı oyuncu sayısına ne olursa olsun yedek kulübesinde 2 yabancı olacak anlamında değil o (+2) olayı... istersen sahada 1 yabancı oynatıp yedek kulübesinde 7 yabancı kullanabilirsin yani... tabi biri alt yapından çıkması şartıyla

Quote Originally Posted by saboje View Post
    takımın 18 kişilik kadrosunda 8 yabancı, oynayan 11 içinde en fazla 6 yabancı olabilir... sahada oynayan yabancı oyuncu sayısına ne olursa olsun yedek kulübesinde 2 yabancı olacak anlamında değil o (+2) olayı... istersen sahada 1 yabancı oynatıp yedek kulübesinde 7 yabancı kullanabilirsin yani... tabi biri alt yapından çıkması şartıyla
    Anladim. Tesekkurler

Sayfa 4 / 6 İlkİlk ... 23456 SonSon

Mesaj Yetkileri