1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Bazı Ülkeleri Seçemiyorum

Default Bazı Ülkeleri Seçemiyorum

arkadaşlar bazı ülkeleri seçemiyorum yardım lütfen editörden transfer yaptğım ülkeleri yeni oyun dediğimde seçemiyorum nasıl çözebilirim şimdiden teşekkürler

oyuna girerken database seçiyorsun ya hah işte orda bi tickli mickli bişey var altta enabled falan yazar ona tıkla öyle gir.

oyuna giriyorum yeni oyun diyorum ülke seçme kısmına geldiğimde editörden değiştirdiğim transfer yaptığım ülkeleri seçemiyorum dediğin gibi bir yöntem etkili olmadı

Quote Originally Posted by weezerwawe View Post
    oyuna giriyorum yeni oyun diyorum ülke seçme kısmına geldiğimde editörden değiştirdiğim transfer yaptığım ülkeleri seçemiyorum dediğin gibi bir yöntem etkili olmadı
    Resim koyar mısın ? Uyarılarda açıklamalar vardır onları araştırırz.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

sanırsam o ülkelerin yanında ünlem işareti olmalı. bunun sebebi; editorden değişimler yaparken bazı hatalar yapmış olmalısın. örneğin La Liga ya 20 takım değil de 21 takım koymak gibi. oyunun işleyişini engelleyen değişimler yapmışsın. onları düzelttiğin takdirde o ülkeleri de seçebilirsin.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Mesaj Yetkileri