Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 50 arası toplam 50 sonuç

Konu: FM 2012'de Özelliklerinde Düşüş Beklediğiniz Oyuncular

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Benzema düşerse ben bu oyunu oynamayı bırakırım.. Ronaldo'dan sonra mesut la birlikte en faydalı oyuncusu madridin

Gerrard, Lampard ve Drogba.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Daniel Guiza

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

aklıma ilk gelen Stancu. çok çok düşmeli.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Arda,Nuri,Hamit dışında tüm Türk oyuncular
    ya biz çok reailst takılıyoruz ya da onlar çok merhametsiz (:
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Baros-Guiza-Stancu-Guti-Ganso-Oscar Cardozo

Ronaldinho,phil jones,papadopulos ve tabiki daniele de rossi

Quote Originally Posted by prophet21 View Post
    mesut özile verilen profilin biraz düşeceğini düşünüyorum resmen ronaldodan filan daha verimli olmuştu 11'de
    öyle bi dünya yok geçen yılkı 18 asist 8 gollük performansından sonra bence daha çok artar kaka'dan iyi olur en azından verilen yıldızlarda,raporlarda...

Quote Originally Posted by prophet21 View Post
    mesut özile verilen profilin biraz düşeceğini düşünüyorum resmen ronaldodan filan daha verimli olmuştu 11'de
    öyle bi dünya yok geçen yılkı 18 asist 8 gollük performansından sonra bence daha çok artar kaka'dan iyi olur en azından verilen yıldızlarda,raporlarda...

arda, higuain ve tüm fenerliler(şikeden dolayı hepsinin özellikleri düşürülmeli bence).

guizanın finishingi 11 de 16 veya 17 ydi sanırım hiç anlamadım hangi gözle veya nereleriyle izliyolar diye.guizada büyük düşüş olur.türk kalecilerde düşüş olur diyemicem düşüş olsun dicem.serdar kulbilgeler ömer çatkıçlar buffon gibi kaleci maşşallah.

dani de rossi,lampard,terry,oscar cardozo,baros,kaka,torres(fm2011deki güizanın özelliklerinin aynısı olmalı)..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by nefes View Post
    arda, higuain ve tüm fenerliler(şikeden dolayı hepsinin özellikleri düşürülmeli bence).
    ne alaka ?

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Arda Turanin özelliklerinde düşüş bekleyen arkadaşlar , bu oyunu sanki daha önce hiç oynamamış gibi konuşuyor.Türk liginden ispanya ligine giden bi adam çok çok çok kötü bir sezon bile geçirmiş olsa İspanya ya gittiğinde bırakın düşmeyi özellikleri artacaktır bile.Nasıl düşücek beklentisi içine giriyoesunuz anlamıyorum.Anca Fenerli olmak gerekir bunları söylemek için...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by kasım akdemir View Post
    Arda Turanin özelliklerinde düşüş bekleyen arkadaşlar , bu oyunu sanki daha önce hiç oynamamış gibi konuşuyor.Türk liginden ispanya ligine giden bi adam çok çok çok kötü bir sezon bile geçirmiş olsa İspanya ya gittiğinde bırakın düşmeyi özellikleri artacaktır bile.Nasıl düşücek beklentisi içine giriyoesunuz anlamıyorum.Anca Fenerli olmak gerekir bunları söylemek için...
    Quote Originally Posted by nefes View Post
    tabi eminim öyledir
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

Quote Originally Posted by Robeck View Post
    Emenike'yi de azcık insana benzetmeliler bence.
    Kesinlikle, o fizik ve teknikle simdi premier ligde olmasi lazimdi. Turk gozlemcilerin etkisiyle biraz abarti var gibi sezinliyorum. Ufak duzeltmeler yapilabilir Emenike icin.

Quote Originally Posted by cris king View Post
    çok iyi olabilir ama en iyi değil yaratıcılık sezme kararlar topsuz alan gibi mental özellikleri fm11de inanılmaz abartıydı. kaldiki 1 sezon bundesliga 1 dünya kupası ardından bu profili aldı.. barcelona fan ı değilim ama mesutun bu profili diğer oyunculara haksızlık. bu potansiyeli alması dogru olurdu ama ca değeri benim görüşümce çok yüksek. örneğin eğer mesutun yaratıcılığı 20 ise xavinin nurinin değeri ne olucak ? yada önceden sezme ? xavinin 18 iken mesutun 19 alması ne derece doğrudur bence tartışılmaya gayet açık.

Kesinlikle alex fmye başladıgımdan beri xavi pirlodan farkı yok.
    Emenike , Guti , Nihat

Nesil
    2011
    Yer
    Bursa

cristiano ronaldo

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by vFor View Post
    cristiano ronaldo