Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 50 sonuç

Konu: FM 2012'de Özelliklerinde Düşüş Beklediğiniz Oyuncular

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default FM 2012'de Özelliklerinde Düşüş Beklediğiniz Oyuncular

Fikirlerinizi bekliyorum
    FM Gazetesi

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Fernando Torres
    Robbie Keane
    Andre Pierre Gignac
    Adebayor

İlk aklıma gelenler bunlar.

vedat1987 Misafir

- Ülkemize diğer ülkelerden bu sezon transfer olan tüm oyuncular.
    - 30 yaşına merdiven dayamış (kaleciler hariç) neredeyse tüm futbolcular.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bogdan Sorin Stancu (Hemde ne düşüş )

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Nihat Kahveci,Paulo Henrique.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Guti Hernandez

Nesil
    2011
    Yer
    Zonguldak

Ujfalusi(Yaşı itibariyle) Eboue (Türkiye ligine gelmesinden dolayı) Felipe Melo(İtalya en kötü oyuncu) kesin düşüş olur gibime geliyor beni en çok ilgilendiren Gs olduğu için yazdım

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

fernando torres'i bence de düşürmeleri gerek. güiza'ya dönüştü adam bildiğin.

guti
    çağlar birinci
    valencia
    barış özbek
    m. zidan
    xavi & iniesta (bıktım bu ikisinden la liga kariyerlerimi baltalıyolar paso )
    vidic
    tevez
    alex de souza
    t. müller
    arda turan & burak (bu ikisinin penaltısını 9-10 yapsınlar )

Felipe Melo'mu ? Eboue'mi yapmayın yahu ne alakası var hemde İtalya'nın en kötü oyuncusuymuş o zaman Güiza'da Türk liginin en iyi oyuncusu.

Nesil
    2006
    Yer
    11

@leventb12

Polemik yaratabilecek bir konuya gereksiz tepki veriyorsun bence ama cevap verme gereği hissediyorum.Melo ligimize göre üst düzey bir ön libero bana göre.Gerek oyunda gerek gerçek hayatta.Ama Juve'den altın topu kazanarak gelmedi takdir edersinki.Fiorentina'dan 36M$ gibi astronomik bir ücrete alınıp, 2 yıldır beklentileri karşılayamayan ve İtalya'da hayal kırıklığı yaratan futbolculara verilen "Yılın Bidonunu" kazanmış bir oyuncunun profilinde düşüş olabileceğini belirtmeye verdiğiniz bu ilginç tepki benim açımdan trajikomik ve anlamsız bir durum.

@Ketchaup

Tevez?Hani şu geçen sezon ligde 21 gol atıp Premier Lig gol krallığını Berbatov ile birlikte paylaşan Tevez mi?

Konuya dönecek olursam.Eboue konusunda arkadaşımızın belirttiği teze bende katılıyorum.Türkiye liginde transfer olan kaliteli bir futbolcu genelde özellikleri düşürülerek gönderiliyor.Geçmişte Fenerbahçe adına Kezman ve Anelka'nın profilleri bu dediğim değişikliğe uğramıştı.Benim düşüş beklediğim oyuncular:

Fernando Torres
    Kaka
    Diego Milito
    Buffon
    Bocchetti

şimdilik aklıma gelenler.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Fernando Torres , Kaka , Granero , Pedro Leon , Zayette , Melo , Ganso , Belluschi.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Alex'in özellikleri düşmek yerine arttırılmalı bence geçen sezonki performansından sonra .

Quote Originally Posted by BleedingMoon View Post
    fernando torres'i bence de düşürmeleri gerek. güiza'ya dönüştü adam bildiğin.
    evrim geçirdi incredible torres

Kesinlikle ilk düşürülmesi gereken oyun Frank Lampard, onun ardından her nekadar çok sevsemde Gerardın ve F. Torresin düşürülmesini bekliyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Unutmuşum Oscar Cardozo ve Miccoli'de çok abartılı oyuncular kesinlikle özellikleri düşürülmeli .

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Torres, Kaka, Benzema, Stancu, Culio.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Türk Milli takımı....

Quote Originally Posted by leventb12 View Post
    Felipe Melo'mu ? Eboue'mi yapmayın yahu ne alakası var hemde İtalya'nın en kötü oyuncusuymuş o zaman Güiza'da Türk liginin en iyi oyuncusu.
    Melo Juventus tan galatasaraya geldiği için özelliklerinin düşmesi muhtemel , Eboue ise Arsenal dan geldi oda düşecektir. Ayrıca Arda dan artış bekliyorum. Muslera ise Uruguay daki performansından sonra artacaktır. Ujfalisi ise en büyük düşüş beklediğim oyuncu .

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Acaba Eto'o nasıl olacak

Quote Originally Posted by futureless View Post
    Fernando Torres , Kaka , Granero , Pedro Leon , Zayette , Melo , Ganso , Belluschi.
    hepsine eyvallah ama kaka ve granero düşmez. kaka sakattı ama çıktığı tektük maçta da -ki uzun bi sakatlık döneminden bahsediyoruz- üst düzey performans gösterdi. granero ise fazla forma şansı bulamadı ama bulduğunda da iyi değerlendirdi. almeria maçını hatırlıyorum bi ipten almıştı. zaten jose mourinhonun açıklamaları var en istekli en çalışkan oyuncum diye. hem granero neydi ki ne olsun. yüksek değildi ki düşsün yani.

milito düşecektir. torres llorentenin bile altında kalmalı. falcaoya bi önceki konuda artar demiştim ama atletico bu şekilde oynamaya devam ederse falcao asla bekleneni veremeyecektir ve oyun çıkana kadar düşüş bile olabilir. simao nun özelliklerinde de düşüş bekliyorum.

mesut özile verilen profilin biraz düşeceğini düşünüyorum resmen ronaldodan filan daha verimli olmuştu 11'de

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Gerard,Lampard.

Sercan Yıldırım'ın özelliklerinde düşüş bekliyorum.Yani olması gereken o.Son 2 sezondur büyük hayal kırıklığı yarattı.

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Sercanin ozellikleri zaten dusuk hiz ve hizlanma haricinde

benim dusus beklediklerim lampard,gerrard,xavi,Torres,Stancu aklima gelenler bunlar

Benzemanın özelliklerinin düşmesini istiyorum beklemiyorum : d

Emenike'yi de azcık insana benzetmeliler bence.

Van persie

Arda Turan

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Milan Baros

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri