Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 63 sonuç

Konu: Son bir kere daha es FIRTINA [sezon sonu Manchester yolcusu]

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Ve sampiyon Trabzonspor

Uploaded with ImageShack.us

Son maca kadar sampiyonluk kime gidecek belli degildi. Ibb karsisinda zorlansakta, Besiktasin Fenerbahce karsisinda one gectigini duydugumuz anda iyice takimin saldirmasini istedik ve 2 gol bulup bu sene sampiyonlugumuzu ilan ettik.

Kupada yari finalde en buyuk rakibimiz Fenerbahce tarafindan elendik. Onlar finali Besiktas ile oyniyacak.

Derbilerde ustunlugumuz vardi ligde bu sene Besiktas ve Galatasaraya karsi, icerde disardi butun maclari aldik ama Fenerbahce ile yaptigimiz 4 (2si kupa) macin sadece bi tanesini aldik ve 3 tanesini yenildik.

Butun odulerde Trabzonspor var !!!

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Yeni sezona basladim. Transferler tamam , super kupa maci tamam ve ligin ilk maci tamam. SS leri paylasacagim kisa zamanda

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Gecen sezondan bazi ssler

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Yeni sezonda takimda olacak isimler

Sol kanadin her yerinde oyniyabilen Avusturya milli takiminin kaptani.

Cicero, cok ucuz bir maliyeti vardi ama belkide bu sezon takima en fazla verim verecek transfer olacak.

Boyle bir oyuncuya ihtiyac vardi, fizik gucuyle takima her kulvarda katki yapabilecek bir forvet aldik.

Ivelin Popov ligimizin kaliteli yabancilarindan, giden Gusevin yerini doldurcak.

VE BASKANIN SOZ VERDIGI YILDIZ
    ????

Bi sonraki ss te sizlerle

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

GANSO

18milyon karsiliginda takima transfer oldu. Avrupada basari bekliyorsak boyle isimlere daha cok ihtiyacimiz olacak. Sampiyonlar liginde gruptan cikmamiz icin cok ihtiyacimiz olacak bu isime.

Bu seneki transferler

Simdiye kadarki fikstur

Ligde lideriz, Sampiyonlar liginde Barca ile beraber 6 puandayiz. Biraz sonra 2 bordo mavili takim karsilasacak.

Barcelona ile karsilasacagimiz icin cok heyecanliyiz. Gecmis zamanda karsilastigimiz bi ekip, daha once bu stadda oynamis bi takim. Ve en onemlisi daha once bu stadda yenilmis bi takim. Dilegimiz oki, abilerimizin buyuklerimiz yaptigini basardigini bizde yapabilelim. Ibrahim Gaygusuz Trabzonspor teknik direktoru

http://www.youtube.com/watch?v=i09wbH3bINo

Sakatliklar moral bozuyor

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Olmadi, 10 kisiden sonra kontraya donen Barcadan 2ci golu yiyince galibiyet umitleri tukendi

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Bir hayal kirikligi

Sezon sonuna kadar ciddi gelismeler olmasa satilacak. Kiraladigim Pienardan daha cok verim aliyorum mac icerisinde.

Epey ilerledim kariyerde toplu sonuclar olarak paylasim.

Ve kura sansimiz yine yanimizda Firtina esebilecekmi ?

Ocak ayinda gidip gelenler oldu

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Ligde artik rahatiz son haftaya birakmadan sampiyonlugumuzu ilan edecegiz.

Trabzon Ingiltere uctu

Ibrahim Gaygusuz, Turkiyeden ayrilmadan aciklamalarda bulundu

Zor bir kura cektik, Arsenal bu son kalan 8 takim arasinda en iyisidi ve kupa favorisiydi. Ingiltereye dogdugum ulkeye gidiyorum, kulturunu havasini bildigim bi yer ama tek basima degilim.
    Biz takim olarak haziriz, Ingiltereden istedigimiz gibi bir sonuc elde edecegiz!

Arsenal takimi hakkinda bi kac ss

Ligdeki durumu

Ve buyuk ihitmal bize karsi ilk 11leri

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Tam kariyeride paylasim yapacaktim herseyi hazirladim yazdim site bakima girdi 15 dakika okadar yazdigim bosa gitti
    Neyse okadar seyi bir daha yazmamak adina ozet SS ler ekliyecegim.

Bu mac yillar boyu beni fmde en cok uzen maclardan biri oldu, boyle elenmek kotu oldu. Arsenal sonradan Uefa kupasini aldi.

Ligde devam ettik, Arsenal macindan sonra biraz bocaladik ama sonunda sampiyonluga ulastik.

Ve bu sezon.
    Basarili oldukca takimdaki kotu oyuncular bile maaslara zam istiyor boyle oluncada bu sene buyuk bi revizyona gittik. Toplam 8 yabanci futbolcu sattim, bunlarin yerine 6 oyuncu getirdim yabanci ama kesinlikle daha cok faydali olacaklar takima. Turk oyuncularin eksikligide vardi, bunuda giderdik. Bu sene hedef kesinlikle avrupada basari, gecen sene ceyrek finalde elendik Uefada bu sene hedef Sampiyonlar ligi.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Bu kadro SL alirmi ?

her sene kadroyu değiştiriyorsun. aldığın oyuncuları iyi paralara satmışsın. Aureir'e o para fazla gibi. aykut ve Orhan Şam hatta sattığın Serkan Balcı iş görürdü. Kariyer güzel. Solda Ersan'ın yerine Fuchs oynayabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Quote Originally Posted by osman erbil View Post
    her sene kadroyu değiştiriyorsun. aldığın oyuncuları iyi paralara satmışsın. Aureir'e o para fazla gibi. aykut ve Orhan Şam hatta sattığın Serkan Balcı iş görürdü. Kariyer güzel. Solda Ersan'ın yerine Fuchs oynayabilir.
    Kar yapmasak Trabzonspor ekonomisi cokuyor. Kadro degiskenligi o sebepten mecburi oluyor. Bu sene ozelikle yerli oyuncular pesine dustuk
    Taner Yalcin
    Omer Toprak
    Mehmet Ekici
    Ocak ayinda 2-3 futbolcu satacagim. Kadroda ozelikle defans bolgesinde cok oyuncu var. Kanat sikintisini gidermeliyim.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Bu aralar fazla vakit bulamadim ssleri tek tek eklemek icin onun icin hepsini birden paylasiyorum eger ozelikle istenen ss olursa vakit buldumu paylasirim.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Trabzon destan yazdi

Ilk mactan dersimizi almistik, Barcaya karsi onlem almasan pisman ederler adami.
    Maca 4 lu defans onlerinde iki on libero onlarin onundede forveti besliyecek iki oyun kurucu gorevlendirdik. Yani kanatlari bu macta kullanmicaktik. Takim olarak halen ofansif bi anlayisla maca ciksakta yerlesim olarak kontra dusunen bi ekip olacaktik.
    Ilerdeki futbolcularin hizli olmasi onemliydi ki golumuzde Kalou nun topu kapmasi ile basladi, Dentinho kale onune geldiginde onun yakininda Barcali bile kalmamisti. Son 10 dk ya girilirken 2ci golu aramayi biraktik diyebilirim, oyun kurucularindan birini cikarip defansi 5 ledik.
    Gruptan cikmak icin bu maci kazanmaliydik ve kazandik.

Barca 9 puan
    Schalke 6 puan
    Trabzonspor 6 puan
    Dynamo Kiev 3 puan

2 mac daha kaldi

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Barcayi deplasmanda yendik ama yorum yok

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Bir yildiz kattim takima, ocakta imza atacak.

Giray, Ceyhun, Giovinco ve Emenike buyuk ihtimal takimdan ayrilacak. Ve yerlerine 2 oyuncu gelecek bi tanesi zaten belli digeri ise sag kanat ve forvet bolgesinde gorev yapabilecek bi adam olmasi lazim.

Simdilik plan boyle ama tabi SLde gruptan cikarsak isler degisebilir.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Evde net yok oyun devam ediyor. Bi kac haber verim
    - Kalou'ya 2 resmi teklif geldi ( man.utd & arsenal ) kafasi karisti. Menajerine 8 milyonu getiren alsin dedik ve getirenler oldu suan kime gidecegini dusunuyor
    - Giray, Ceyhun ve Emenike ile yollar ayrildi, Giovincoya talip cikmayinca paf takima yollandi.
    -Schalkeye Barca tarifesi uyguladik, Kievide gecince Barca ile beraber 12 ser puanla gruptan ciktik
    - Kurada Chelseayi cektik, yine ingiltere yolu gozuktu
    - Kanat ve forvet oynicak adam ariyoruz, yerliler el yakiyor rota yabanci ve gurbetciler

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Herzamanki gibi kura sansimiz yanimizdaydi

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Bol transferli güzel bir kariyer kardeşim başarılar emenike dentinhodan daha faydalı olurdu aslında forvette,sistemine uymamış demekki.Kara'yıda DC de yıldız yapabilirdin çok sağlam stoperdir kendisi.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Quote Originally Posted by RasAnt View Post
    Bol transferli güzel bir kariyer kardeşim başarılar emenike dentinhodan daha faydalı olurdu aslında forvette,sistemine uymamış demekki.Kara'yıda DC de yıldız yapabilirdin çok sağlam stoperdir kendisi.
    Trabzonsporda yoneticilerin bi lafi vardir "Trabzonda transfer bitmez" o sozlere laik olmaya calisiyoruz
    Kucuk ornekle ozetlim, Kalou yu bedelsiz aliyoruz 6 ay cosuyor sonra Arsenal gelip resmi teklif yapiyor, yok diyince adam huzursuz. Trabzonda kimse kalmak istemiyor. Wageslere zamda yapamam klubun ekonomisi zaten kotu en iyisi en iyi fiyatta satmak

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Trabzon Avrupaya hazir

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Ligde yolumuza dolu dizgin devam ediyoruz.

Onemli olan Chelsea macimizdi. Gol atsaydik daha iyi olacakti ama gol yemeden bitirmemizde guzel oldu. Simdi golu bi beraberlik veya herhangi bi galibiyetle Stamford bridgeden ayrildigimizda tur bizim oluyor.

Last edited by Bordo61Mavi : 25.Eylül.2011 at 16:22

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Default Stamford Bridge de Turk futbolu icin dev mac

Trabzon tur icin gitti
    Ibrahim Gaygusuzun hava limaninda yaptigi aciklama
    " Bir kez daha yolumuz Ingiltereye dustu. Ilk mactaki skoru avantaj gibi gorursek kendimizi Stamford bridge de ezdirmesek bu tur bizim olacak. Dentinho yok Cole'u listeye alamadik. Forvette sikinti var biraz ama antremanlarda bi kac futbolcu denedik orda, o gorevi yapabilecek adamlar var."

Gaygusuzun bi resmi ucagin kalkis saatini beklerken.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Trabzon tek tek deviriyor

taraftar takimi Trabzonda karsilarken

Trabzon hava limaninda gazetecilere konusan Gaygusuz, Ingiliz gazetenin mac icin attigi manseti gosterip ( Everywhere is Trabzon ) ,onlarda anladi sonunda dedi

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Denizli engelini asiyoruz

" Ben boyle kura sansi gormedim, belki finalde oyniyacagimiz takimlari hep finale gelmeden oynuyoruz. Barcelona ile ayni gruplarda oynadik, onlar bizi evde yendi bizde onlari evlerinde yendik. Yine aynisini yapabilirmiyiz bilmem ama artik kaybedecegimiz bisey kalmadi"

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

buonanotte ve Fellaini Trabzonspor muzesini gezdi ve bu sezon oraya en az 2 kupa daha eklemeye soz verdi

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Neyse ilk maç deplasmanda.Belki onu avantaja çevirebilirsin.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Konuya ilgi fazla olmayinca detaydan kacip toplu sonuclar ekliyorum tabi buna bide avrupada basarisiz sonuc olursa iyice istahi kaciyor insanin

Sezon sona erdi, Barcaya elendik, Turkiye kupasini yine alamadik, almamakla kalmadik Bursadan tokat yedik resmen. Lig yine bizim

Ve yeni sezon

11 tane futbolcuma avrupadan talip ve teklif olmasina ragmen kadroyu koruma karari aldik 1-2 futbolcu haricinde.
    Neymar ile anlasmistik son anda vazgectim, 32 milyon verip riske girmek istemedik.
    Bursayi yendik super kupada.

And Suprise suprise Barca yine karsimiza cikti

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Trabzonspor 2013-2014 posteri yarin gazeteniz foto mac ile

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon