Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 63 arası toplam 63 sonuç

Konu: Son bir kere daha es FIRTINA [sezon sonu Manchester yolcusu]

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Eskisehir Batuhana bi onceki sezon 6.5 istedi bu sezon yari fiyatina takima kattik.
    Deniz Naki de ayni sekilde 9 kusur para istediler bu sezon cok daha ucuza aldik.
    Guardado son gune yetisti. Aradigim kanat adamini ucuza buldum.
    Azpilicueta , Aurierden cok daha iyi ve cok ucuza geldi

Kadro yorumlarinizi esirgemeyin

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Trabzonspor ile gidebilecegimiz en uc seviyelere ulastik diyebiliriz. Chelsea, Inter ve Bayernden teklif aldik onlari red ettik. Ama bi teklif daha geldi Manchester sezon sonu icin bana teklif yapti bende anlastim.

Haziranin basinda beni takima bekliyorlar.

Trabzonda son 6 ayima simdi basliyorum. Fellaini ve digerlerine israrla teklifler geliyor. Tutmaya calisiyorum ama hepsi mutsuz olacak. Trabzonun gelecegi icin yuksek miktarlar teklif edilirse bazi oyunculari elden cikartilacak. Ve takimin Turk oyunculari ile uzun sozlesmeler yapilacak.

Takimin kendi ayaklari ustunde durmasi icin bunlar gerekli. Ayrica baskandan yeni tesisler ve takim altyapisinda iyilestirmeler olacagi sozunu aldik

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Trabzonda SOK

Sabah kulup binasina gelen Gaygusuz yonetime istifasini sundugu ve tum israrlara ragmen bu kararindan donmedigi aciklandi.
    Iddialara gore Sadri Senerin Mehmet Ekiciyi Ibrahim Gaygusuza sormadan satmasi Gaygusuzun sabrini tasirdigi ve takimin iyiligi icin ayrilmak istedi.
    Gaygusuz bi onceki hafta sezon sonu icin Manchester ile anlastigini aciklamisti, bu sebepten dolayi Sadri Sener ile aralarinin acik oldugu biliniyordu.

Trabzonda bir cok antrenorunde ayrildigi gelen haberler arasinda .....

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri