Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 149 sonuç

Konu: Galatasaray Sk 7. Sezon

Nesil
    2011
    Yer
    Zonguldak

Öncelikle kariyerinde başarılar diliyorum umarım uzun soluklu bi kariyer olur birde şu fener ve belediyeyi yensek çok iyi olucak

Nesil
    2011
    Yer
    Zonguldak

Quote Originally Posted by blaytt View Post
    Öncelikle kariyerinde başarılar diliyorum umarım uzun soluklu bi kariyer olur birde şu fener ve belediyeyi yensek çok iyi olucak
    Haklısın ama olmayınca olmuyor bazen Teşekkürler

Nesil
    2011
    Yer
    Zonguldak

Nesil
    2011
    Yer
    Zonguldak

Nesil
    2011
    Yer
    Zonguldak

Nesil
    2011
    Yer
    Zonguldak

Nesil
    2011
    Yer
    Zonguldak

başarılar diliyorum. buraya al gel şampiyonluğu

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Hakettiğin yeri bulmuşsun bence. Senden düşük seviye takımlarla yaptığın bazı maçlarda puan kayıpları yapmışsın(Kayserispor) veya zor yenmişsin(Mersin İdman Yurdu). Bu sezonu başarılı geçirdiğini düşünmüyorum. İlk haftalardaki puan kayıpları normaldir, ama kadro oturdukça daha iyi sonuçlar alman gerekirdi. Gelecek sezona iyi transferlerle girmeni ve daha başarılı olmanı dilerim.

Nesil
    2011
    Yer
    Zonguldak

Default Play Off 1.Maçlar

Nesil
    2011
    Yer
    Zonguldak

Quote Originally Posted by sasa16 View Post
    başarılar diliyorum. buraya al gel şampiyonluğu
    Çok teşekkürler alıcaz inşallah ilk maçımızı kazandık )

Quote Originally Posted by ardaskoc View Post
    Hakettiğin yeri bulmuşsun bence. Senden düşük seviye takımlarla yaptığın bazı maçlarda puan kayıpları yapmışsın(Kayserispor) veya zor yenmişsin(Mersin İdman Yurdu). Bu sezonu başarılı geçirdiğini düşünmüyorum. İlk haftalardaki puan kayıpları normaldir, ama kadro oturdukça daha iyi sonuçlar alman gerekirdi. Gelecek sezona iyi transferlerle girmeni ve daha başarılı olmanı dilerim.

Bu yorumu yapman çok doğal başarılı sayılmayacak bir sezon oldu haklısın ama hala şampiyonluk şansım sürüyor. Çok fazla sakatlık yaşadık özellikle defansta.

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by okumus View Post
    Bu yorumu yapman çok doğal başarılı sayılmayacak bir sezon oldu haklısın ama hala şampiyonluk şansım sürüyor. Çok fazla sakatlık yaşadık özellikle defansta.
    Çok özür dilerim, play-off olduğunu unutmuşum. 34 maçın bittiğini görünce her şey bitti sandım bir an. Başarılar tekrar.

Nesil
    2011
    Yer
    Zonguldak

Default Play Off 2.Maçlar

son maç acayip heyecanlı olur bence yenersin trabzonu. bjk-fb yenişemez. şampiyon oluruz.

Nesil
    2011
    Yer
    Zonguldak

son maç acayip heyecanlı olur bence yenersin trabzonu. bjk-fb yenişemez. şampiyon oluruz.
    Olaya bak kardeşim böyle bir Şampiyonluk yok (

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Şu an puan durumu 4-3-3-3 şeklinde mi? Süper olmuş yanlış hesaplamadıysam.

Nesil
    2011
    Yer
    Zonguldak

Default Play Off 3.Maçlar

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Tebrikler Beşiktaş'a. Seneye güzel transferler ve başarı bekliyorum.

Nesil
    2011
    Yer
    Zonguldak

Heyecan bakımından çok zevkli bir sistem playoff ama adalet bakımından düşünürsek iyi olmamış.Tabi ben bu güncelleme için söylüyorum gerçekte de bu şekilde olacaksa 34 maçın gerçekten hiç anlamı kalmıyor.

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Tabi, mesela geçen sene play-off olsaydı, Bursa ve Antep şampiyonluk yarışı içinde olacaklardı yeniden. 82 puan ikisi, diğerleri 60 puanlarda. Hiç adil değil.

Nesil
    2011
    Yer
    Zonguldak

Tabi, mesela geçen sene play-off olsaydı, Bursa ve Antep şampiyonluk yarışı içinde olacaklardı yeniden. 82 puan ikisi, diğerleri 60 puanlarda. Hiç adil değil.
    Fenerbahçe kendi oyunum için söylüyorum tabi 34 maçta lider oldu fakat playoff sonunda Uefa'ya gidecek adil değil

Nesil
    2011
    Yer
    Zonguldak

Default Süper lig ödülleri

Türkiye Kupası'nın sahibi de Eskişehir klübü oldu.

hakemin sucu o maçta uzatma yoktu neyse şampiyonları liginde başarılar diliyorum. cok zor rakipler bizleri bekliyor

Nesil
    2011
    Yer
    Zonguldak

hakemin sucu o maçta uzatma yoktu neyse şampiyonları liginde başarılar diliyorum. cok zor rakipler bizleri bekliyor
    Bir de bana sor Şampiyonum diye sevinirken bir baktım ikinciyiz ŞL 'de olmak güzel yine de

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Sezonu kupasız kapatmak kötü olmuş, ama şans da Beşiktaş'ın yanındaymış. Fenerbahçe defansı, üç kişi çıkarmış yılın defansı ödülüne. O defansa play-offlarda 3 gol atmak da bir başarı tabi.. Şampiyonlar liginde de başarılar.

yeni transfer şart. bekliyoruz

Nesil
    2011
    Yer
    Zonguldak

Sezonu kupasız kapatmak kötü olmuş, ama şans da Beşiktaş'ın yanındaymış. Fenerbahçe defansı, üç kişi çıkarmış yılın defansı ödülüne. O defansa play-offlarda 3 gol atmak da bir başarı tabi.. Şampiyonlar liginde de başarılar.

Sezonu kupasız kapattık ama bu demek değildir ki başarısız olduk sonuçta son dakikalarda şampiyonluğu kaybettik sezon boyunca bir sürü sakat oyuncumuz olmasına rağmen tek transfer yapmadık ve seneye ŞL'nde mücadele edicez . Amaç sizi memnun etmek olsa maçları tekrar tekrar oynar bunu da yapardım ama benim kariyerimi takip ediyorsanız bilmelisiniz maç sonuçları neyse odur. Takip edip yorum yaptığın içinde çok teşekkür ederim yorumlarını bekliyorum umarım seneye daha iyi bir takımla büyük başarılara imza atarız.

yeni transfer şart. bekliyoruz
    Kadroda değişiklikler yapmayı düşünüyorum özellikle defansta ve kanat oyuncularında

Nesil
    2011
    Yer
    Zonguldak

Default Transferlerimiz...2012(2.Sezon)

GİDENLER :

GELENLER :

Geçen sezon defansımız yavaş oyunculardan kuruluydu takım atak sonrası geri gelemiyordu Nelson bu soruna ilaç olur düşüncesiyle transfer edildi.

Felipe Melo'nun Juventus'a geri dönüşüyle beraber yerine oyuncu arayışlarımız başladı ve Lukman'la anlaştık umarım Melo'yu aratmaz.

Sağ kanatta Kazım güven vermiyordu araştırmalarım sonucu Afellay'ın satılık listesinde olduğunu görünce hemen kadromuza kattım.

Axel Witsel takımın yeni beyni olacak beklentim çok yüksek.

Hakan Balta'yı gönderdik ve yerine genç ve gelecek vaadeden bir yabancı oyuncu aldık.

Takımımız geçen sezona oranla daha kaliteli ve güçlü bir kadroya sahip umarım başarıyı yakalarız.

Nesil
    2011
    Yer
    Zonguldak

Default Hazırlık maçları

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri