1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Korner Bug Arıyorum

Default Korner Bug Arıyorum

arkadaşlar fm 2011 e veda edeceğimiz şu günlerde oyunu eğlenceli hale getirmek için korner bugu arıyorum geçen seride vardı ceza sahası dışında bir oyuncu bırakmak yada 10 kornerden beşinin gol olması gibi yardımlarınızı bekliyorum

Nesil
    2006
    Yer
    11

Bu yıl (çok şükür ki) bahsettiğiniz açıklıkta bir bug yok bildiğim kadarıyla.Ama kornerlerden maksimum verimi almak istiyorsanız en iyi kafacınıza "Stand on Far Post" komutu verip ortaları arka direğe yaptırın.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

en verimli olanı en iyi kafacının "ön direğe saldır" ya da orjinali "attack near post" ayarı vererek kornerleri ön direğe kullandırmanız. Diğer oyuncularınızdan güçlü birini kaleciyi sıkıştır ayarı vererek gol sayınızı arttırırsınız. Fakat püf noktası ise ön direğe "near post flick on" ayarıyla hiçbir oyuncu koymayın. Yani rakibin ön direğinde beklemeyin.
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bence yine de bug var. Serdar Taşçı gol kralı oluyordu benim az kalsın. kullanılan topları ön direğe at ve ön tarafa da kafa vuruşu iyi olan bi defans oyuncunu koy tamamdır Hatta bu durum turnuvada oylamaya bile sunuldu.
    FM Gazetesi

illa defans oyuncusumu koymamız gerekiyor ben forvetimin tanju çolağı geçmesini istiyorum en fazla 34 attım kornerlerrle belkiş 50 üstü yapabiliirim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bence de bu olay biraz abartılı olmuş. Ersan Gülüm 14 gol attı bende en son oynadığım oyunda. Gol krallığında 3. mü ne oldu

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

Quote Originally Posted by nannar View Post
    en verimli olanı en iyi kafacının "ön direğe saldır" ya da orjinali "attack near post" ayarı vererek kornerleri ön direğe kullandırmanız. Diğer oyuncularınızdan güçlü birini kaleciyi sıkıştır ayarı vererek gol sayınızı arttırırsınız. Fakat püf noktası ise ön direğe "near post flick on" ayarıyla hiçbir oyuncu koymayın. Yani rakibin ön direğinde beklemeyin.
    Aynen katiliyorum. Onceki versiyonlarda kaleciyle bogusan adama ortalanan kornerler gol olurdu, simdiki versiyonlarda bu pek mumkun olmuyor ama on direge yapilan ortalar cogunlukla tehlike yaratabiliyor. Flick on yaparsaniz on direkte gereksiz kalabalik yaratiyorsunuz. attack near post oyuncusuna alan acmalisiniz o bolumde.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by SAİT71 View Post
    Evet stoperim Kimbembe 4 korner golüyle maçı kazandırdı. Yok böyle birşey. 4 korner golü

Taktiğimde 2 korner noktası için ön direğe kullanmaları talimatı verdim. Gördüğün gibi stoperim hava toplarında çok etkiliydi ve sezon boyunca bir çok gol attı. Gol krallığında zirveye yerleşmişti bu 4 golle. Tabi ligin başlarıydı daha...

Bundan öncede daha genç bir stoperim vardı. Inter alt yapısından kiralık almıştım ve çok tecrübesiz ama kafa toplarında etkiliydi o da çok gol atardı. Ama bir maçta 4 gol atıp maç kazandıran bir stoper başıma gelmemişti daha önce... Bunuda gördüm

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Taktiğimde de bulunan istediğin korner dizilimi:

Taktik için:
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=98002
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Mesaj Yetkileri