Sayfa 16 / 16 İlkİlk ... 6141516
451 ile 472 arası toplam 472 sonuç

Konu: FM 2012 - Yeni Özellikler

maç sırasında tatile gitme olayı demoda vardı. maçın devam eden kısmında bug oluyordu ve oyun kapanıyordu bazen. o bugı düzeltmek yerine kaldırmayı tercih etmişler. bence gerçekçilik açısından gayet güzel olmuş.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

düşünsene yılmaz vuralın maç devam ederken bavulları alıp stattan çıkıp taksiiii
    nereye uçağa yetişicem
    maç nolacak
    tak otomatiğe gitsin

Nesil
    2011
    Yer
    istanbul

bence de en doğrusunu yapmış adamlar

Nesil
    2008
    Yer
    Karabüklü-Sinop/Ayancıkta

bende tam hede hödö diyecektim . gereken cevaplar cevaplar verilmiş bende bunlardan düşen payımı aldım.

o değilde tatile çkarken 12 saatlik falan çıkılıyordu ya, ertesi sabah geliyodun falan
    - yaw hanım çay koymuş bu saatte maçmı olur diyoda ben eve gidiyorum sen mümkün oldukça benm kadroyu kullan benm taktiği kullan hadi ben kaçtım

harbi saçmaydı bu daha iyi daha iyi..

maçın bitmesini beklemiyor musunuz tatile çıkmak için

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Herhangi bir transfer haberini vs. paylaşamıyor muyuz bununla. Paylaş diye bir tuş göremedim oyunda.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Thumbs down Arkadaşlar Yalnızca Mantıklı Bir Cevap İstiyorum

Butonların yerlerini değiştirdiniz.. Eyvallah..
    Transfer merkezini değiştirdiniz.. Eyvallah..

Yahu maç oynanırken tatile çıkma özelliğinden ne istediniz ya.. Bir insanı bir oyundan ancak bu kadar soğutabilirsiniz ya..

Ohh.. Serzenişim bu kadar.. İyi günler dilerim..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ee hocu nedir yani 2013ü mü beklicez bu ne arkadaş bu nedir ya..

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Sadece video paylaşılıyormuş o yüzden pek bi anlamı yok. Keşke her anımızı paylaşabilseydik. Artık 5 yıl içinde yavaş yavaş yaparlar.

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by myres View Post
    twitterda nasıl paylaşcaz beyler onuda bulamadım
    eğer oyunu kurarken twitter'da login yaptıysan,oyundayken profilinden social networks'e gel ordan twitter olan yerdeki işareti otamatik yap,eğer login yapmadıysan daha önce,ordan yine yaparsın

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Twittere girmek için

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Keşke bir yama çıksaydı bu sorunla ilgili

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bir çok yeni yönünü sevdim 12'nin. Ama Sevmediğim birkaç yönü de var yani. İşte bu tatil konusu da onlardan biri.
    FM Gazetesi

Yakında bir patch yayınlarlar bunu düzeltmek için. Tabi bu SI olmaz orası ayrı.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Bence güzel bir uygulama sürekli tatile çıkmak istiyosanız Sims oynayın en güzeli oyunu oynamak ve aldığınız skoru kabullenmek oyunun tadı burada.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Şimdi çaktım ne işe yaradığını

Bir maç haberine gelin News bölümünden, maç skoru haberinin orda Social Network butonu çıkıyor ordan maç sonucunu vs. facebooktan paylaşabiliyorsunuz.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by Okan Kalo View Post
    Şimdi çaktım ne işe yaradığını

Bir maç haberine gelin News bölümünden, maç skoru haberinin orda Social Network butonu çıkıyor ordan maç sonucunu vs. facebooktan paylaşabiliyorsunuz.
    Resim koyarak gösterirsen biz de görürüz. Öyle bir tuş görmedim ben.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Tamam "not olarak kaydet" tuşunun hemen yanında çıkıyormuş.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Default Yeni eklenen özellikler hakkında

geçen seneye göre bakıyorum run at defence play through defence play out of defence gibi özellikler var forumda arama kısmına yazdım bulamadım bir bilgilendirme eğer paylaşıldıysa affınıza sıgınıyorum bilen varsa yardmcı olabilir mi
    Delgado #10

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Fm Manual'de şu şekilde yazıyor:

Run At Defence
    Instruct players to run at the opposition more than your tactics allow by default.

Play Through Defence
    Instructs players to play their way through an opposition’s defence with passing along the ground.

Play Out Of Defence
    Encourages defenders to pass their way clear from the back rather than clear the ball long.
    Çevirmeye çalışayım;

Run At Defence: Oyuncularınıza rakibin üstüne topla taktiğinizde varsayılan olarak izin verilenden daha çok gitmeleri talimatını verir (oyunculardan daha çok top sürmeleri istenir).

Yani oyuncuların "Run With Ball" ayarları 1'er kademe artar (Rarely olanlar Mixed, Mixed olanlar Often olarak değişir. Often olanlar aynı kalır.).

Play Through Defence: Oyuncularınıza rakip savunmanın arasına yerden paslar atmaları talimatı verir (oyunculardan daha çok ara pası atmaları istenir).

Yani oyuncuların "Through Balls" ayarları 1'er kademe artar (Rarely olanlar Mixed, Mixed olanlar Often olarak değişir. Often olanlar aynı kalır.).

Play Out Of Defence: Savunma oyuncularınıza topu defanstan uzaklaştırırken ileri uzun vurmak yerine pas olarak değerlendirmeye çalışmaları talimatını verir (dandun vurmayın, orta sahaya pas olarak aktarmaya çalışın anlamında).

Default Süper Lig TV Gelirleri

Arkadaşlar selam daha önce yazıldımı bilmiyorum ama Beşiktaşla şampiyon oldum ama herhangi bir tv geliri haberini görmedim hiç.Bu normal mi?Normalde fikstür çekildikten sonra diğer liglerde tv gelir parası haberi geliyor.Gerçi finansa baktığımızda tv gelirini görüyorum ama yinede kafam karıştı

Bunu yaşayan var mı?

Default Yeni Lig aktivite etmekle ilgili

Selam arkadaşlar ,

Devam eden oyunuma Fransa ligini eklemek istiyorum.Ama fransadan takım yönetmek için değil kaliteli regenleri yakalamak için eklemek istiyorum.Bunun için, ligi sadece "view only" şeklinde açabiliyor muyum ? "view only şeklinde açarsam regen sayısı artar mı fransada ?

Sayfa 16 / 16 İlkİlk ... 6141516

Mesaj Yetkileri