1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Oyun kasıyor

Exclamation Oyun kasıyor

FM 2011 i ilk çıktığı zamanlarda orijinal olarak aldım.Aylardır oynadım bi sorun çıkmadı.Yaklaşık son 3 haftadır oyun kasmaya başladı.Mesela oyunu ilk açıp oynamaya başlayınca gayet güzel kasmadan çalışıyo.Yaklaşık olarak 2 maç kadar oynayınca 3 üncü maça doğru oyun yavaş yavaş kasmaya başlıyo.Bi oyuncu özelliklerine veya herhangi bi seçeneğe girerken kastırıyo.Biraz daha devam edince de tamamen bi yerde oyun tamamen kasıyo ve bilgisayar masa üstüne dönüp ' FM çalışma durduruldu ' diyo.Görev sonlandırıcıdan oyunu kapatsan bile bilgisayar normal olarak da kasılı çalışıyo,bi kaç dakika bekeyince yine bilgisayarın hızı normale dönüyo.Acaba bu sorun neden kaynaklanıyo? Hakikaten insanı fm oynamaktan soğutuyo, her maç sonra oyunu kaydetmek zorunda kalıyorum. Bu arada bu 3 hafta içerisinde 2 defa da Crash Dumps uyarısı aldım.Sorunun bununla da ilgisi varmıdır? Bu arada laptop un özellikleri de gayet iyi ; 4 GB Ram, 2 GB Ekran Kartı...Yardım edebilirseniz çok sevinirim?

bilgisayarına son zamanlardakı yuklemelerını gozden gecır bı ara bende de olmustu.ve vırus taraması yap derım.

Genelde yüklediklerime dikkat ederim.Bi gözden geçiriyim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oyunu açtıktan sonra görev yöneticisini aç CPU kullanımına bak. Aşırı boyutlardaysa kasma ondan olabilir. Gereksiz işlemler varsa da sonlandır onları. PC'yi rahatlatır. Kasma sadece oyunda oluyorsa bir etkisi olmayabilir ama disk birleştiriciyi sürekli kullan. Parçalanmış birimler de PC'yi yavaşlatır zamanla.

Yok,FM açtığımda fm den başka bir şey açmıyorum.Kasma da sadece oyunda oluyo.Oyun donup,çıkınca yine 1 dk. gibi içinde bilgisayar normal hızına dönüyo.

Oyuna Sonradan Grafik,Yama Paketi Falan Yüklemişsen Ondan da Olur. Mesela 1GB'den Fazla Grafik,Yama Paketleri Fena Halde Yavaşlatıyor Benim Oyunu

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Oyunla ilgili bir durum değil bu. Bilgisayarınızla ilgilidir. Isınmadan kaynaklanabilir, fazla yüklendiğinizde olabilir. Bilgisayarınızı temizleyin. Muhtemelen düzelecektir.

Oyunu orjinal aldım.Ama şu ana kadar hiç güncelleştirme yapmadım,bundan kaynaklanabilirmi?

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Hayır. Peki başka bir oyun açıp kasma olayına bakınız.

Mesaj Yetkileri