Anket Sonuçlarını Görüntüle: FM 2012'de Süper Lig Statüsü ile ilgili hangi seçeneği tercih edersiniz?

Voters
436. You may not vote on this poll
  • Playoff oyunun bütün sezonlarında oynansın.

97 22.25%
  • Playoff sadece 2011/12 sezonunda oynansın, ilerleyen sezonlarda playoffsuz lig statüsü uygulansın.

339 77.75%
Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 70 arası toplam 70 sonuç

Konu: FM 2012 Playoff Meselesi

Nesil
    2006
    Yer
    İnegöl

Daha önce play-off sisteminin sadece tek sezonluk oynanmasını söylemiştim ama oyunu 2 sezon oynadıktan sonra bu fikrimi değiştirdim.Play-off inanılmaz sarıyor ve oyundan sıkılmamanız için önemli bir faktör oluyor.Artık ligde kolay kolay 5-10 hafta kala şampiyon olamıyorsunuz ne kadar iyi olursanız olun play-offta kaybedilen 3 maç sizi şampiyonluktan edebiliyor.Türkiye gibi 1-2 sezon içinde tek takım çok rahat domine edilebilecek bir ligde play-off sistemi çok işe yarıyor.Bana kalırsa benim gibi daha önce sadece 1 sezon olsun diyen herkes bu yazdıklarımı düşünsün ve mümkünse play-off hiç kaldırılmasın.Tabi ki Avrupa Ligi'ne katılmadaki bug kaldırılıp.

gerçek hayatta önümüzdeki sene play off olma ihtimali yüzde 0. yazıyla "SIFIR"

Nesil
    2011
    Yer
    Papaz'ın Çayırı

bir güncelleme daha çıkacak mı? bana çıkmayacak gibi görünüyor hayırlısı

2016 yilina geldim cok skci olmaya basladi bu playoff, her sene farkla ligi bitiriyorum angarya oluyo playoff maclari.

Angry fm 2012 play-off

sadece 11-12 sezonunda oynansın ayrıca eklemek istediğim bir noktada şudur ki arkadaşlar bence şu anki sistem berbat...

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

12.1 güncellemesinin çıkması ile 2012-2013 sezonunda play-off oynanmıyor diye biliyorum ben.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

play off bence uygulancaksa eğer illa ayni 1 ve 2 aynı puandaysa play off yapsınlar yoksa hiç gerek yok saçma bir olay en kısa zamanda tff hatasını anlar ve eskı sisteme geri dönerler

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

sizin istekleriniz göz önününe alacak denmiş ama ankete bakılırsa pek alınmamış sanırım

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by rapX View Post
    sizin istekleriniz göz önününe alacak denmiş ama ankete bakılırsa pek alınmamış sanırım
    Alındı. Anket sonucu şu anda oyuna yansıtılmış durumda. İlk sezon play off var sonrasında yok.

Nesil
    2005
    Yer
    Sakarya

"Beşerin taptığı bir kendisinin heykelidir"

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri