1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: [ST2L] Mardinspor

Nesil
    2003

Default [ST2L] Mardinspor

Mardinspor bilgileri ile ilgili değişim tekliflerinizi belirtiniz. Lütfen değişim istekleriniz için kaynak göstermeyi unutmayınız.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

öncelikle oyuncu oyuncu tek tek başlık açmayı yanlış buldum. çünkü; o kadar bilgiye sahip değilim. sadece internetten takip ettiğim kadarıyla buraya yazacağım.. maalesef video da bulamıyorum sadece araştırarak birşeyler öğrenmeye çalışıyorum.

öncelikle başkan: AHMET ALLAK

takımın as kalecisi: Emin Sarı. Osman Çakır değil.

Korhan Bıcakcı, Burhan Öncü takımın as oyuncuları ama profilleri çok kötü oyunda. Korhan Bıcakcı; okuduklarım kadarıyla en iyi yaptığı şey top taşımak.. ama bitiriciliği berbat bir oyuncu. kanatlarda ve forvette oynayabiliyor.

Burhan ise şu an gol umudu olarak Sadettin den sonra en güvenilen isim. bitiricilik ve kafa vurusu arttırılması gereken ilk özellikleri.. takımın şu anda en önemli isimlerinden biri..

takım şu anda kenetlenmiş durumda.. bu oyuna yansıtılmalı.. favroi kulüpleri vs. girilebilir. Sadettin Özer, İbrahim Yiğit ve İbrahim Demir favori personal olmalı. hatta bu 3 lü ikon bile olabilir.

takım şu anda reel de çok kötü durumda.. 3 puanı var sadece. ama en azından mücadele ediliyor. şuan Fenerbahçe yle oynuyorum. Mardinspor u gözlemliyorum. 15.hafta henuz puanı yok. oyunda çok çok fazla kötü olmuş..

edindiğim bilgileri buraya yazmaya devam edeceğim..
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

takımda şuan bulunan oyuncular;

BURHAN ÖNCÜ
    ERKAN GÖRÜLMEZ
    İBRAHİM HALİL YİĞİT
    KORHAN BİÇAKÇİ
    OSMAN ÇAKIR

takım sahaya çıkacak 11 oyuncu bulamıyor. büyük ihtimal kapanacak. yazık oldu Mardinspora.. bir Allah'ın kulu çıkıpta şu kulübe bakalım demedi.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Süleyman Bölünmez'e yapılan haksızlıktan sonra kulüp iyice geriledi. Bir mardinli olarak üzülsem de yapılan haksızlıklar kulübü bu durumlara düşürdü.

Mesaj Yetkileri