Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 50 arası toplam 50 sonuç

Konu: [STSL] Galatasaray SK

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Semih'in topiginde de belirtmistim Okan Derici su anda U-19 milli takiminin Okay Yokuslu ile beraber en cok dikkat ceken ismi. Cok teknik ve yasina gore son derece zeki ve soguk kanli bir cocuk. Ofansif olarak her mevkide oynayabiliyor AMC/L/R hatda yardimci forvet olarak da ama asil mevkisi AMC. Su anda alt yapida onu ofansif allrounder olarak ozel egitiyorlar ve de Scot Piri ile ozel antremanlar yaptiriyor (bunlara Berk Yildiz, Mertan Ozurk, Berk Ismail Unsal, ve Sercan Yildirim da dahil) Su anda oyunda aldigi 67 CA ve -7 PA cok komik duruyor umarim yeni yamada duzeltilir ayrica kendisi Galatasaray taraftari bu Galatasaray'a transfer olmadan once verdigi bir reportaj:

"Soru: Türkiye´de taraftari oldugun bir takim varmi?
    Okan: Ailece Galatasaray´liyiz.

Soru: Türkiye Süper Lig maclarini takip ediyormusun? Sence nasil bir lig?
    Okan: Genellikle Galatasaray´in maclarini izliyorum. Son yillara bakilirsa cok büyük bir yükselme oldugunu düsünüyorum."

http://www.cezasahasi.net/2011/06/ro...latasaray.html

Ayrica U-18 milli takiminin bank golcusu ve A2'de de bu sene gollerini siralayan 17 yasindaki Berk Ismail Unsal da CA olarak daha gercekci yapilirsa iyi olur zira su anda verilmis olan 50 CA hic gercekci durmuyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Berk Ismail Unsal Ibrahim Selen'den yuksek CA almali ve su anda A2 takiminda en yuksek CA'yi Okan Derici'de olmali. Eger Berkin Arslan 85 ise Okan Derici 90-95 civari olur zira kendisi su anda A takima en yakin isim. Sonra Berkin gelir 85-90 civari sonra Mertan 85 civari ve da Ismail Unsal o da 80 civari. Ama an ihtibari ile Okan en ozel oyuncu olarak kendisini ayirt ettiriyor tum bu isimlerden.

Bu arada Berk Yildiz A2'de bir maca dahi cikmadan A takimda oynayarak sanirim Galatasaray'da bir ilki basardi ve ayni zamanda Galatasaray tarihinin en genc forma giyen oyuncusu oldu. Daha once de belirtigim gibi Berk solak ama mevkisi AMR ayni zamanda AML ve AMC de de oynuyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Eklemeyi unutmusum Okan Derici'yi 'Declared for Turkey' yapmak lazim artik.

Quote Originally Posted by excaliburuA View Post
    Ben anlatamadım düşüncemi sanırım; Hagi'nin 100üne lafım yok, Fatih Terim'den fazla olmasına takıldım sadece. Fatih Terim'in 90 level olduğu bi derecelendirmede Hagi 100 olmamalı bu bana abes geldi, fikrim budur.
    Fatih Terim'e, Zamanında Taraftarların Küfür Ettiklerini de Gördük

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Fatih Terim'e, Zamanında Taraftarların Küfür Ettiklerini de Gördük

Bu hic onemli degil Galatasaray tarihinde:

1. Ali Sami Yen
    2. Metin Oktay
    3. Fatih Terim

Aksini dusunen gercek Galatasaray'li degildir. Terim kesinlikle 100 olmalidir.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Mertan ve Berk Yıldız'ı ve form antrenörlerini eklemek lazım. Sezon başında regen bir antrenör oluyor personellerde.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Editore baktim da Amerikali arastirmacilar Scott Piri'ye 110 CA ve 145 PA vermisler bir de coaching fitness icin 16 girmisler. Cok komik rakamlar bunlar bu Scott Piri sayesinde Euro 2008'de milli takim yari finale kadar cikabildi. Fatih Terim bosu bosuna getirtmedi Amerika'lardan bu adami. Isinin su anda belkide de bir numarali adami dunyada kendisi. Zaten Ameirka'nin fitness training konusunda dunyanin bir numarasi oldugunu bilmeyen yoktur sirf futbolda basarili degiller diye bunu oyuna boyle yansitmalarini sacma buldum acikcasi. Adamin internetde antreman klipleri bile var bakiniz:

http://www.youtube.com/watch?v=edaHNJQDwjc

http://www.youtube.com/watch?v=KAizGJeA5Jc

http://www.youtube.com/watch?v=uxDv3l1YVJ8

Galatsasaray ve ozellikle genclerinin son donemdeki ciddi gelisimlerinin ana sorumlusu Scott Piri ozellikle bazi gencler ile yakindan ilgileniyor ve ozel antremanlar uygulattiriyor. Umarim dogru bir sekilde oyuna yansitilir.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Licentia'ya katılıyorum. Bu sezon Yekta'nın dışında hiç bir futbolcumuz sakatlık yaşamadı. Başarının en büyük nedenlerinden biride bu zaten.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Hata değil ama nereye yazacağımı bilemedim.Acaba Berk Yıldız ve Mertan Caner Öztürk'ün profilleri hazır mı ?Hazırsa oyuncu tartışma alanında profillerini isteyeceğim.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Hata değil ama nereye yazacağımı bilemedim.Acaba Berk Yıldız ve Mertan Caner Öztürk'ün profilleri hazır mı ?Hazırsa oyuncu tartışma alanında profillerini isteyeceğim.
    Berk Yildiz, sezon basinda 16 yasinin altinda oldugu icin FM 2013'e kadar oyunda olmayacak.

Mertan'in profilini de yama cikinca gorebilirsiniz.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Tamam bilgilendirme için teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Bende paso ilk sezon bitmeden fatih terim kovuluyor yani takım kötü sezon geçiriyor şuan 10. mesela adamın profilide iyi ama 10. olmakta biraz abest gibi geldi bana nese 2013 te düzelirde gsyle şampiyonluk yarışı yaparız inş.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Bende de tam tersi zirveyi Anadolu takımları almış bulunmakta. Sivasspor Barcelona gibi oynuyor. Manisaspor desen öyle zar zor yenebildim adamları. Fenerbahçe ve Beşiktaş 10-11 sıradalar.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Bende de tam tersi zirveyi Anadolu takımları almış bulunmakta. Sivasspor Barcelona gibi oynuyor. Manisaspor desen öyle zar zor yenebildim adamları. Fenerbahçe ve Beşiktaş 10-11 sıradalar.
    bende de aynı böyle. anadolu takımları hep yukarılarda.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Sene sonu da anadolu takımları yukardamı bitiriyor ?

Çünkü bende de sezon içerisinde gs ve bjk(ts hariç nasıl oluyorsa her oynadıgım oyunda her sezon tepelerdeler) çok kotu durumdayken sezon sonuna dogru ilk 4 içerisinde bitiriyorlar genelde

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Şimdi aklıma geldi.Kewell'ın en sevilen kişilere girme olasılığı yok mu acaba ? Galatasaray taraftarı kimseye vermediği desteği son zamanlarında kötü oynasa bile Kewell'a verdi.En azından en sevilen kişilerden biri olması gerektiği şahsi kanaatim.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Şimdi aklıma geldi.Kewell'ın en sevilen kişilere girme olasılığı yok mu acaba ? Galatasaray taraftarı kimseye vermediği desteği son zamanlarında kötü oynasa bile Kewell'a verdi.En azından en sevilen kişilerden biri olması gerektiği şahsi kanaatim.
    Taraftarın sevmesi etkili olmuyor.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

İlginç benim bildiğim hem yöneticilerin hem futbolcuların kulüpte bir ismi olması için ya çok çok başarılı olması lazım ya da taraftarlar tarafından çok sevilmesi lazım.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Taraftar tarafından sevilmeyen birisini, taraftarın düşünceleri önemli değil diyerek efsaneler arasında tutuyorlar o nedenle taraftarın sevdiği birisi de, sadece taraftar seviyor diye bu listeye giremez, o düşünceye göre.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Taraftar tarafından sevilmeyen birisini, taraftarın düşünceleri önemli değil diyerek efsaneler arasında tutuyorlar o nedenle taraftarın sevdiği birisi de, sadece taraftar seviyor diye bu listeye giremez, o düşünceye göre.
    Bkz. veritabaninda olan ve olmayan sevilen kisiler konusunda yazdiklarim.

Bana Ridvan ciksin deseydiniz dinlerdim. Veya Lugano olsun ama daha dusuk olsun dediginizde dinledim.

Veritabaninda olmayan kisiler icin sizin ne kadar sevdiginiz veya sevmediginiz hiiiiic fark etmez.

Kewell dusuk bir deger ile eklenmis durumda zaten. Oyun ilerledikce yapay zeka'nin onu antrenor/teknik direktor/scout olarak kulube getirme ihtimalini yukseltmek icin.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri