Sayfa 1 / 11 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 326 sonuç

Konu: [STSL] Fenerbahçe SK

Nesil
    2003

Default [STSL] Fenerbahçe SK

Fenerbahçe SK bilgileri ile ilgili değişim tekliflerinizi belirtiniz. Lütfen değişim istekleriniz için kaynak göstermeyi unutmayınız.

Favori personellerde ümit özat'ın ne işi var ya

tamam 6 yıl oynadı, 3 yıl kaptanlık yaptı ama o tabloda en çok sırıtan adam tartışmasız kendisi. Hem futbolu bıraktığı sırada favori personel olsa bile, sonradan yaptığı açıklamalarla çoktan gözden düştü, orda da olmamasi lazım.

Christoph Daum, daha iyi giderdi mesela Ümit Özat yerine.

Del Piero_10 Misafir

Daum da hoş ayrılmadı.

tamam da ümit özat garip yani

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Favori Personel konusu açılmışken konuşayım ; Daum olamaz bence o kısımda , çünkü gidişi pek iyi olmadı kendisinin.Ümit Özat'ın olmasına da karşı değilim bence orada olmalı ; taraftar oyun olarak kendisini sevmese de iyi bir kaptandı ve ayrılırken yaşananları unutamam.

Farklı olarak şunu söyleyeceğim ; Lugano bence Icons kısmında olmamalı.Favori Personel daha uygundur bence.Sebebine gelince , kendisi geçtiğimiz yaz transfer döneminde Şampiyonlar Ligi hakkımız elimizden alındığında ayrıldı.Yani zorunluluktan satılıyor gibi göründü ancak yazın yaptığı bir açıklamasında zaten kendisi de ayrılacağını söylemişti öyle bir karar çıkması durumunda.Kaldı ki Lugano her transfer dönemi Fenerbahçe'ye menejeri aracılığıyla zorluk çıkarmış ayrılma noktasına gelmiştir.Çok değil geçen sezonun başında henüz yine öyle bir olay meydana gelmiş ve takıma geç katılmıştı.Yobo da yoktu ve Bilica - İlhan ikilisiyle kaldı Fenerbahçe Young Boys maçlarında.( Elenmeyi Lugano'ya bağlamıyorum ancak tarzı yanlıştı ).Her zaman söylemişimdir onun için ; Fenerbahçe aşkı değil kişisel hırsı onun böyle olmasının sebebi diye.Böyle futbolcuları da severiz evet ben de çok sevdim Lugano'yu.Ama bir ikon olacak durumda olduğunu düşünmüyorum belirttiğim sebeplerden.

Saygılar sunarım , cevabınızı bekliyor ; şimdiden teşekkür ediyorum.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

bence Lugano orda olmalı ya. Kulup calisanlari bile Lugano giderken, cayı cok seviyo diye, 20 kilo cay almıslar hediye ettiler Kulup icindeki herkes cok sevdi kendisini, her yönüyle örnekti.

Geçen sene takıma geç katılmasının sebebi kendi problemi değil ki Dünya Kupasında oynayan her oyuncu gibi izin kullandı sadece. Lugano da sanki kendi kafasından aman istanbula gideyim de Fenerbahçe Bilica-İlhan'a kalmasın diye düşünecek. O Luganonun sorunu değil Fenerbahçeye o iki adamı getirenlerin sorunu. Defansta Samuel-Vidic olsa Luganonun yaptığı hareket yanlış olmayacak mıydı yani?

Neyse sonuç olarak Luganonun orda bulunmasi doğru, Ümit'in yanlış bence

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ogsusam11 View Post
    bence Lugano orda olmalı ya. Kulup calisanlari bile Lugano giderken, cayı cok seviyo diye, 20 kilo cay almıslar hediye ettiler Kulup icindeki herkes cok sevdi kendisini, her yönüyle örnekti.

Geçen sene takıma geç katılmasının sebebi kendi problemi değil ki Dünya Kupasında oynayan her oyuncu gibi izin kullandı sadece. Lugano da sanki kendi kafasından aman istanbula gideyim de Fenerbahçe Bilica-İlhan'a kalmasın diye düşünecek. O Luganonun sorunu değil Fenerbahçeye o iki adamı getirenlerin sorunu. Defansta Samuel-Vidic olsa Luganonun yaptığı hareket yanlış olmayacak mıydı yani?

Neyse sonuç olarak Luganonun orda bulunmasi doğru, Ümit'in yanlış bence
    Elenmeyi ona bağlamadığımı belirttim ve söylediğim şey sadece geçen yaz olmadı.Ayrıca ikon değil favori personel olmalı diyorum yani orada olmamalı demiyorum.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Quote Originally Posted by futureless View Post
    Favori Personel konusu açılmışken konuşayım ; Daum olamaz bence o kısımda , çünkü gidişi pek iyi olmadı kendisinin.Ümit Özat'ın olmasına da karşı değilim bence orada olmalı ; taraftar oyun olarak kendisini sevmese de iyi bir kaptandı ve ayrılırken yaşananları unutamam.

Farklı olarak şunu söyleyeceğim ; Lugano bence Icons kısmında olmamalı.Favori Personel daha uygundur bence.Sebebine gelince , kendisi geçtiğimiz yaz transfer döneminde Şampiyonlar Ligi hakkımız elimizden alındığında ayrıldı.Yani zorunluluktan satılıyor gibi göründü ancak yazın yaptığı bir açıklamasında zaten kendisi de ayrılacağını söylemişti öyle bir karar çıkması durumunda.Kaldı ki Lugano her transfer dönemi Fenerbahçe'ye menejeri aracılığıyla zorluk çıkarmış ayrılma noktasına gelmiştir.Çok değil geçen sezonun başında henüz yine öyle bir olay meydana gelmiş ve takıma geç katılmıştı.Yobo da yoktu ve Bilica - İlhan ikilisiyle kaldı Fenerbahçe Young Boys maçlarında.( Elenmeyi Lugano'ya bağlamıyorum ancak tarzı yanlıştı ).Her zaman söylemişimdir onun için ; Fenerbahçe aşkı değil kişisel hırsı onun böyle olmasının sebebi diye.Böyle futbolcuları da severiz evet ben de çok sevdim Lugano'yu.Ama bir ikon olacak durumda olduğunu düşünmüyorum belirttiğim sebeplerden.

Saygılar sunarım , cevabınızı bekliyor ; şimdiden teşekkür ediyorum.
    Bu demodan kaynaklanıyor olabilir. Ancak Lugano ile ilgili yaptığın tespite katılıyorum. Bir alt seviye favori de olması daha mantıklı olabilir.

Her ne faktör olursa olsun bütün başarılarımızda imzası vardı. Taraftar çok seviyordu. Öyle ya da böyle oynuyordu adam. Bence orda kalmalı.

Quote Originally Posted by Jaswege View Post
    Her ne faktör olursa olsun bütün başarılarımızda imzası vardı. Taraftar çok seviyordu. Öyle ya da böyle oynuyordu adam. Bence orda kalmalı.
    Öyle Düşünüyorsan Hoojdonk'un Günahı Ne Bildiğim Kadarıyla Favori O Neden İkon Değil

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Lugano konusunda katılıyorum

Ayrıca Ümit Özat hakkında birşey demek isterim.2 yıl önce Ankaragücü başındayken okuluma Geremi, El Yasa, Hürriyet ve Ümit Özat konuşmacı olarak geldi ve Fener maçına yakın bir tarihti geldiği. Bu seneki hedeflerimizden biri Feneri yenmek ve üzerimde ki baskında kurtulmak demişti yanlış hatırlamıyorsam. Ümit Özat konusu tartışmaya açık bir konu. Kimi çok sever kimi zerre sevmez.
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

ben de ümit özatın favoriliğine karşıyım fenerbahçeliliğiyle değil genelde profesyonelliğiyle ön plana çıkmış bi futbolcudur.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Jaswege View Post
    Haklısın hocam evet ben de çok seviyordum zaten kendisini ancak söylediğim sebeplerden ikon değil favori personel olması gerekiyor diyorum.

Ayrıca yine bilmediğimden soruyorum demoda eksik mi gösteriliyor favori personel kısımlarındaki kişiler ?

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Lugano çok seviliyordu tamam ama ikon olabilmesi için bence bundan daha fazla şey yapmalıydı. Hadi bu sezon zorunluluktan gitti diyelim ama her sezon transfer dönemlerinde adı çıkıyordu. Bence sadece favori olarak eklenmeli. İkon Alex olur ancak.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Alex zaten legends kısmında.Ayrılışı da kötü olmazsa hep orada kalacaktır.Ki sanmıyorum kötü ayrılacağını.

Aziz Yıldırım neden legends'da yok

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by ogsusam11 View Post
    Aziz Yıldırım neden legends'da yok
    Evet.

Bu sike sorusturmasi nedeniyle butun tutuklanan kisileri oyundan cikartmistik. Daha sonra oyunu test ederken baskanlarin cikartilmasinin bir hata olduguna karar verdik cunku kuluplerde alakasiz birisi otomatik olarak baskan yapiliyordu.

Aziz Yildirim'i geri ekledik ama favorilerin arasina tekrar eklemeyi unutmusum.

Ilerleyen donemdeki cikacak yamalar icin duzelttim ama ilerleyen donemde sorusturmanin gidishatina gore tekrar degerlendirmek gerekebilir.

Ek: Diger yazismalar okunmuyor sanilmasin. Belli bir sonuca varirsaniz yansitalim veritabaninda.
    Last edited by perpetua : 18.Ekim.2011 at 00:59

Lugano bence de favori olmali. Ikon olmasi biraz fazla olmus.

Nesil
    2003

Tamam Lugano'yu ikonlardan cikartalim, favori yapalim.

Lugano cikiyorsa, Högh'un ikon olmasi garip olmaz mi?

Quote Originally Posted by perpetua View Post

Belki o da oraya inebilir, seviyesi daha yüksek olmak kaydıyla.

Ancak bence Hogh daha fazla sevilir Fenerbahçeliler tarafından...

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Hogh ' ün orada olduğunu farketmedim yoksa onun da ikon olmasına karşıt görüş bildirirdim.Lugano için söylediklerim yukarıda zaten.Neden favori diye.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

bence ikisi de favori olmalı zaten. högh biraz daha fazla olabilir değeri.. Özellikle Lugano ya ikon çok fazla..
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2003

Tamam o zaman anlastik. Lugano ve Hogu favori oyuncu.

Umit Ozat'in degerini de biraz indirdim. Listede gorunmez ama biraz sevilir durumda olur.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Tamam o zaman anlastik. Lugano ve Hogu favori oyuncu.

Umit Ozat'in degerini de biraz indirdim. Listede gorunmez ama biraz sevilir durumda olur.
    2 sene önceki Ankaragücü maçından sonra Ümit Özat o dönem sevilmeyenler listesine bile girebilirdi Zamanla geçti o duygular ama bence taraftar sevmiyor o kadar Ümit Özat'ı şu an.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by MeMo View Post
    2 sene önceki Ankaragücü maçından sonra Ümit Özat o dönem sevilmeyenler listesine bile girebilirdi Zamanla geçti o duygular ama bence taraftar sevmiyor o kadar Ümit Özat'ı şu an.
    Aykut Kocaman icin, Konyaspor teknik direktorlu oldugu zaman Anelka'nin el/faul pozisyonunda soyledikleri nedeniyle taraftarlarca soylenenler de cok agirdi. Ama su anda taraftarin sevgilisi kendisi.

Umit Ozat ile Aykut Kocaman bir degil tabii ama bu tip gel-gitler cok oluyor ve acikcasi benim tercihim bu tip bilgilerin surekli degismemesi.

Favori personeller oyunda hic olmasa veya oyunda hic gorulmese belki de en mutlusu ben olurdum. Veya kulupler lisansli olsa ve bu bilgiler kulupler tarafindan duzenlense daha da mutlu olurdum.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Boliçle Baliçte eklenebilir bence favorilere

Baliç'in favorilere eklenecek kadar sevilen bir futbolcu olduğunu düşünmüyorum.En azından benim için öyle.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

baliç'in malum sözlerinden sonra giydiği galatasaray forması kendisini taraftarın gözünde bitirdi.

boliç... belki.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Doğru baliçi performans olarak hatırladım bi anda ben çok severdim küçükken kendisini sonrdaki kariyerini unutmuşum zaten ama Boliç eklenmeli belki Moldovan ve Andersonda olabilir

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

bence listeyi o kadar abartmaya gerek yok.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Sayfa 1 / 11 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri