1 ile 15 arası toplam 15 sonuç

Konu: Göztepe A.Ş. [Bir İzmir Serüveni] | Sezon 1 |

Default Göztepe A.Ş. [Bir İzmir Serüveni] | Sezon 1 |

Tam isim: Göztepe A.Ş.
    Takma isim(ler): Göz Göz
    Renkler: Sarı-Kırmızı
    Kuruluş: 14 Haziran 1925
    Stadyum: İzmir Alsancak Stadyumu (Oyuna göre)
    Kapasite: 15.538
    Başkan: İmam Altınbaş
    Teknik Direktör: İlter Aykal
    Lig: Turkish Second Division (11.3)

Hedeflerimiz:

- Turkish Second Division Playoffs
    - Turkish Cup Playoffs

Önsöz: Klişeden uzak, uçuk hedefleri olmayan bir kariyer hedefliyorum. Oyunun çıkışına yaklaşık 19 gün kala son bir nokta koyup yeni oyuna hazırlanmak istiyorum.Sade bir giriş yapmakla yetindim. Bugün tam olarak değil ama yarın tam olarak başlayacağım.

KURALLARI OKUDUM VE KABUL EDİYORUM

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Kariyerinizde başarılar dilerim.Umarım uzun soluklu ve zevkli bir kariyer olur.
    So what?
    Saike

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Güzel YALI Bu alemin Kralı Göz Gözümü En İyi yerlere Götürmen Dileğiyle Başarılar Dilerim

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Kariyerinizde başarılar dilerim.Umarım uzun soluklu ve zevkli bir kariyer olur.
    Teşekkürler.

Quote Originally Posted by furdun View Post
    Güzel YALI Bu alemin Kralı Göz Gözümü En İyi yerlere Götürmen Dileğiyle Başarılar Dilerim
    100. yılında küme düşme hattında debelenen takımlara ibret olur umarım bu kariyer (!) Oturduğum semtin takımı olarak elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım.

1 - 2 saat içinde kariyere hızlı bir giriş yapacağım.

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

başarılar dilerim

Tez Zamanda Amatöre...

Başarısızlar Forza Büyük ALTAY

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Her ne kadar bizim düşmanımız sizin dostunuz da olsa(Sakaryaspor) Göz Gözü severim.Sadık bi taraftar kitlesine sahip bütün anadolu takımlarını severim Kariyerini takip etmeye çalışıcam.Başarılar

İzmir Ekibi Antremanlara Başladı!

Teknik sorumlu İlter Aykal, yardımcısı Fatih Uygun, antrenör Kaya Tevfik, kaleci antrenörü Suat Arıcan ve genç takım antrenörü Nedim Yiğit gözetimi altında ilk antreman yapıldı. Yedek ve As takımın beraber çalıştığı ilk antremanda İlhan Şahin ve İzzet Kaya'nın sakatlıkları can sıktı. İlhan 3, İzzet 4 hafta sahalardan uzak kalacak. Takım doktoru Ahmet Erdem, İlhan'ın çıktığı hava topunda arkadaşıyla çarpıp boynundan sakatlandığı raporunu verirken oyuncunun durumunun ciddi olmadığını belirtti. Yaklaşık yarım saat genç takım antremanlarını seyreden İlter Aykal, Halil İbrahim'e özel ilgi gösterdi. 16 yaşındaki genç futbolcu başarılı performansı ile göz doldurdu.

AYKAL RÜYADA YAŞIYOR!

Antreman çıkışı basın mensuplarının sorularını yanıtlayan genç teknik adam, burda çalışma şansı verdiği için başkanına sonsuz teşekkürlerini iletti. Takımda bazı personeller ile yollarını ayıracaklarının altını çizen Aykal, oyuncu transferi konusunda yetenekli oyuncularını tercih edeceklerini vurguladı. Özcan Kızıltan hakkındaki soruya, " O gerçekten tecrübeli bir teknik adam, futbol bilgisine saygım sonsuzdur" yanıtını verdi.

GÖZTEPE'DE YAPRAK DÖKÜMÜ!

Takımdaki bazı personeller ile yollarını ayıracaklarını dile getiren İlter Aykal, 3-4 saat sonra bazı personellerin işine son verdi. Karşılıklı sözleşmeleri feshedilen personellere cüzi bir miktar tazminat ödendi. Saffet Türksoyuer, Semih Dülger, Kural Altıntaş, Serkan Yeğin ve Serdar Sabuncu'yla teker teker vedalaşan teknik adam. 4 tane personel ile anlaşma aşamasında olduklarını, teknik ekibini en kısa zamanda kuracağını açıkladı.

~ ~

@semih99999

Teşekkürler.

@BaGa TaRKaN

Of of of sataşmalar başlamış hemen

Altay beklesin bizi geliyoruz

@omersal

Adana Demirspor ve Sakaryaspor arasında böyle bir düşmanlık olduğunu bilmiyordum. Genellikle alışık olduğumuz Sakaryaspor-Kocaelispor derbileri olur ama. Teşekkürler.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Geçen sene başladı.Google a yaz adana demir-sakarya diye çıkar Kocaeliye destek verdik sakaryayla da kavga ettik

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Haydi Bastır Şanlı,Şanlı Göztepe

" Kimine göre vasat bir kamp, kimine göre kötünün iyisi. Bana göre şu oyunda geçirdiğim en verimli hazırlık kampı oldu. Göztepe Yedekler ve Ankara D.S karşısında kalitemiz ile kazandığımızı belirtmek istiyorum. Çünkü taktiğimiz oturmamıştı ve bireysel gollerle kazandık. Tavşanlı Linyitspor ve İnegölspor karşısında takıma yeni katılan genç oyuncularımızla(Transfer Dosyası) uyum sağlamaya çalıştık. Boluspor ve Kasımpaşa karşısında oyunumuzun meyvesini aldık. 4 gol atıp 5 gol yedik. Hep pozitif bir oyun oynadık."

Kadro primleri açıklandı. Türkiye Kupası konusunda fazla ümitli olmasakta, lig için verdiğimiz para oyuncuları tatmin edecektir.

Yüksel Sarıyar: Orta sahamızı toparlayacak kalitede ve tecrübede bir oyuncu olduğundan şüphem yoktur. Çoğu alt lig kariyerinde kendisini kanıtlamıştır zaten. Anlaşmamız 1 yıllık.

Eren Albayrak: Eski Göztepe kariyerlerimden aşina olduğum bir oyuncu. Katkısı maksimum olacaktır. Herhangi bir bedel ödemeyeceğiz. Sezon sonuna kadar kiralık, klübü ile anlaşmazsa belki alabiliriz.

Oğuz Ceylan: Bu oyuncuyu ilk defa deneyeceğim. Sağ bek konusunda alternatifimiz yoktu. Beşiktaş'tan sezon sonuna kadar kiraladık ve herhangi bir bedel ödemeyeceğiz.

Bunlarda almak istediğim(!) personellerdi. Hepsiyle anlaşmamız 1'er yıllık. Şimdilik işimizi görmeleri yeterli

@omersal

Hocam arattım ve konuya hakim oldu teşekkürler.

@furdun

Aklımızdan çıkmıyor Bank Asya []
    Last edited by NikolaiBelinski : 03.Ekim.2011 at 20:48 Reason: Ekleme

Turkish Second Division
    1.Hafta

"Tamamen kontrolümüz altında geçen bir oyun olmadı. Özellikle son 15 dakikada kontrolü kaybettik. Ama yediğimiz penaltı golü bizi toparladı. 4 net gol şansı bulduk ve bunlardan 2 tanesini gole çevirdik. Genç oyuncumuz Eren attığı iki golle bize vereceği katkının adeta spoiler'ini verdi . Lige iyi bir başlangıç yaptık, bunun devamı gelecektir."

GELECEK KARŞILAŞMALAR:

Biraz dinlendikten sonra akşama devam etmeyi düşünüyorum.

Turkish Second Division
    2.Hafta

" Rakip takım maçın 5. dakikasında hakemin yanlış kararı sayesinde 1-0 üstünlüğü yakalamıştı. Bu şampiyonluk yolunda olan takımımız için bir bahane olamazdı. Ligteki gol sayısını bu maçla beraber 4'e çıkaran Eren Albayrak, onun hakkında küçümser gözlerle bakanlara derslerini verdi. Tayfun,Uğur,Raşit,Türker gibi forvet oyuncularının ligte gol sayısı 0 iken onun 4'e ulaştı. Ama bu temposunu sezon sonuna kadar sürdüreceğini zannetmiyorum. Önemli olan böyle bir deplasmandan 3 puan ile dönmek. Buraya geldiğimizde amacımız 1 puan ile dönmekti. "

TURKİSH CUP

Yedek ağırlıklı bir kadro sahaya sürdük, alternatif oyuncularımız bile Turgutluspor kadrosundan daha kaliteli olmasına rağmen zorlandık. 105. dakikada Türker'in attığı golle tur atlamasını bildik. Gruplara kalmamız mucize ama en azından en sonuncu elemeye kadar ilerlemek istiyoruz.

TURKİSH SECOND DİVİSİON
    3.4 HAFTA

" Eski Göztepe kariyerlerimde olduğu gibi Türkiye Kupası eleme karşılaşmasından sonra takım performans düşüklüğü yaşadı. Bu yüzden önceki kariyerimi kapatmıştım. Ama bu sefer üstesinden geleceğimizi düşünüyorum. Her ne kadar Buğsaşspor karşısında kaybetsekte verilen haksız penaltı kararı yüzündendir. Maçın genelinde iyi oynamıştık. Adıyamanspor karşılaşmasına gelince bahane aramamamız gerek. Çünkü futbol adına ortaya hiçbirşey koymadık, gol pozisyonu dahi bulamadık. Nitekim benden bir sezonda 4 puan alırlar hep garanti, çok ters gelen bi ekip. Önümüzdeki karşılaşmalarda durumu toparlayacağımıza eminim.

Nesil
    2011
    Yer
    Zonguldak

Adıyaman maçı kötü olmuş hükmetmişsin ama karşı takım atmış oyunun klasiği

Bugsaş maçı da ortada geçmiş iki takımda kazanabilirmiş.

Bence iyi gidiyorsun daha da iyi olacaktır umarım başarılı olursun

Mesaj Yetkileri