Anket Sonuçlarını Görüntüle: Sonuç ne olur?

Voters
32. You may not vote on this poll
  • Türkiye kazanır

14 43.75%
  • Berabere biter

6 18.75%
  • Almanya kazanır

12 37.50%
Sayfa 2 / 8 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 228 sonuç

Konu: Türkiye - Almanya | 7 Ekim 2011 - 21:30 | Euro 2012 Elemeleri A Grubu

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Kazım fiziğiyle dikkat çeken bir futbolcu bu yüzden ikili mücadelelerde zorluyor ama futbol zekası pek gelişmediği için topla ne yapacağını bilemiyor.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Bu maçtan en kötü 1 puan alabiliriz diye düşünüyorum. Almanya zaten gruptan çıktı. Maça çok çok fazla asılabileceklerini düşünmüyorum ama makina gibide top oynuyorlar. Çok iyi oyuncuları var. Belçika maçın da genç oyunculara şans vereceklermiş büyük ihtimal. Bu onlar için gruplarda son ciddi sınav gibi görünüyor.

Umarız iyi oynayıp kazanırız. Kazanamıyorsakta kaybetmememiz gereken bir maç.
    Last edited by BaFraLı : 07.Ekim.2011 at 13:55

Nesil
    2007
    Yer
    34

Hiddink takımı korkak oynatmaz ise başabaş mücadele olur ama Hiddink ne anlar Türk oyuncusunu motive etmekten. Bu şartlar altında kazanabiliceğimize inanmıyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Biz bastırırız ama Almanlar atar. 3-1 Almanya kazanır diyorum.

5. Default

A Milli Takımımız'ın 11'i belli oldu ;

Volkan, Gökhan, Servet, Egemen, Hakan, Aurelio, Sabri, Selçuk İnan, Hamit, Arda , Burak

Bana kalırsa oldukça yanlış tercihler var . Servet yerine Ömer Toprak , Aurelio'nun yerine Mehmet Topal , Hamit ortada Sabri yerine de Umut ya da Mevlüt oynamalıydı .

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

mehmet topalin sakatliktan yeni ciktigi aklima yeni geldi oynamamasi bence normal, aurelio ideal secim.

servette sakatliktan yeni cikti, omer topragin oynamasi riski bence, gokhan zan oynuyabilirdi.

sabri konusuna gelince sac bas yolduruyor bazen ama,takimi atesleyen,basan,mucadele eden bir adam oldugu icin hiddink o yuzden oynatmak istemistir

tabi kadro ne kadar dogru bilmiyorum aksama dogru daha net olur

Hamit ortada,sağda da Mevlüt veya Kazım olsaydı daha ideale yakın bir kadro olabilirdi.

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Sabri yi hepimiz kötü biliriz ama ben kaç senedir ilk defa bu kadar kötü görüyorum sabriyi.Hiçbirşey yapmıyor kaç maçtır eğer oynarsa yanlış tercih olur.

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Quote Originally Posted by fbdevil190737 View Post

Volkan, Gökhan, Servet, Egemen, Hakan, Aurelio, Sabri, Selçuk İnan, Hamit, Arda , Burak

Bana kalırsa oldukça yanlış tercihler var . Servet yerine Ömer Toprak , Aurelio'nun yerine Mehmet Topal , Hamit ortada Sabri yerine de Umut ya da Mevlüt oynamalıydı .
    Hakan yerine İsmail, Sabri yerine M.Topal olmalıydı. Onun dışında fena sayılmaz. Çok defansif bir düzenle çıkacağız sahaya.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Herkesi anlıyorum da Hakan Balta nasıl kadroda yer buluyor bir türlü anlamıyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Yalnız savunma hattındaki 6 oyuncudan oyun kurabilen tek kişi yok.

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Quote Originally Posted by ozaniel View Post
    Herkesi anlıyorum da Hakan Balta nasıl kadroda yer buluyor bir türlü anlamıyorum.

son 4-5 maca gore degerlendirirsek hakan baltayi izlememissin bence iyi basladi bu sezon simdilik tabiki son 4-5 maca gore.

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Quote Originally Posted by fbdevil190737 View Post

çok çok özveri ile oynamaları lazım sabri boş adam diye sürekli eleştiriyorum koşuyor ama bencilce pozisyonları harcıyor hamit sakatlıktan daha yenice çıktı tehlikeye atmaması lazımdı bence sabrinin yerine mehmet ekici oynayıp burağı sağ kanata çekip ileri uca ya mevlüt yada umutu ilk 11 e koyması gerekirdi inşallah bu bende bir yanılgıya dönüşür ve a milli futbol takımımız bu maçı akıttığı teri ile sahada verdiği özveri mücadele gücü ile kazanırlar yeter ki İLK GOLÜ ATTIKTAN SONRA REHABETE KAPILMAYALIM yoksa keklik gibi avlanırız......

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Sabri umarım iyi işler çıkartır Balta son maçlardaki gibi oynarsa çok can yakar...Sabri dışında iyi olmuş kadro...

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Mehmet Topal mevcut kadroda nasıl 11 çıkmaz anlam veremiyorum. Sabri veya Aurelio daha mı iyi o bölgede. Hadi Sabri'yi geçtik koşuyor dinamik falan da Aurelio ne alaka. Adamı orta sahaya koyuyosun stoperlerin arasından zor ayrılıyor. Mehmet çift yönlü oynamaya başlamış durumda, geriden oyunda kurabilir, isabetli pasları var ama yedek. Neden ?
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Kırmızıların o formayı şu anki formuyla hak etmediklerini düşünüyorum
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Quote Originally Posted by nannar View Post

Kırmızıların o formayı şu anki formuyla hak etmediklerini düşünüyorum
    hocam selçuku yabana atıyorsunuz selçuk iyi oynuyor son maçlarda pek fazla ortalarda gözükmesede!!!!!

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Galatasaray'ın neredeyse tüm maçlarını izliyorum ve sürekli oyunu yavaşlatan,top ezen bir Selçuk izliyorum. 90 dakikada 2 top atacakta gol olacak diye bakıyoruz.Evet geçen yıla göre BAM yok orta alanımızda ama Selçuk Trabzonspor'daki gibi değil şu anda. Zaten ben özellikle belirttim şu anki formlarıyla hak etmiyorlar diye
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by Spy.94 View Post
    Mehmet Topal mevcut kadroda nasıl 11 çıkmaz anlam veremiyorum. Sabri veya Aurelio daha mı iyi o bölgede. Hadi Sabri'yi geçtik koşuyor dinamik falan da Aurelio ne alaka. Adamı orta sahaya koyuyosun stoperlerin arasından zor ayrılıyor. Mehmet çift yönlü oynamaya başlamış durumda, geriden oyunda kurabilir, isabetli pasları var ama yedek. Neden ?
    Beşiktaş maçlarını izliyor musun bilmiyorum ama Aurelio gayet iyi oynuyor kendi takımında ilerlemiş yaşına rağmen. Fernandez'den sonra en formda ve hazır orta saha oyuncumuz. Sabri ve Hamit'in performansları önemli. Malum Hamit daha yeni sakatlıktan kurtuldu.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by nannar View Post
    Galatasaray'ın neredeyse tüm maçlarını izliyorum ve sürekli oyunu yavaşlatan,top ezen bir Selçuk izliyorum. 90 dakikada 2 top atacakta gol olacak diye bakıyoruz.Evet geçen yıla göre BAM yok orta alanımızda ama Selçuk Trabzonspor'daki gibi değil şu anda. Zaten ben özellikle belirttim şu anki formlarıyla hak etmiyorlar diye
    adama o kadar uzak oynuyolarki adam kafasını kaldırıp kime atmak için bakınıyo çevresine ayrıetten servetin egemenin hakettiği yerde selçuk hayli hayli hakeder

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Meireles View Post
    Beşiktaş maçlarını izliyor musun bilmiyorum ama Aurelio gayet iyi oynuyor kendi takımında ilerlemiş yaşına rağmen. Fernandez'den sonra en formda ve hazır orta saha oyuncumuz. Sabri ve Hamit'in performansları önemli. Malum Hamit daha yeni sakatlıktan kurtuldu.
    Aurelio ne kadar iyi oynarsa oynasın belli ve bilinen bir oyun stili var ara sıra bu stilin dışına çıksa da. Ayrıca dediğin gibi yaşı ilerlemiş durumda ve yedeği yabana atılacak bi adam değil. Son olarak kimse kusura bakmasın ama elimde Mehmet Topal varken yerine Selçuk Şahin'i, Mehmet Aurelio'yu oynatmam, zaten 70 milyon nüfustan bir Aurelio bulamamış olmamış yeterince üzücüyken elimizdeki en iyi DMC'yi de kullanmamak bana göre büyük saçmalıktır.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Klose ve Mesut ilk 18 de yok. Sevindirici haber.

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

anlasilimiyor galiba mehmet topal sakatliktan yeni cikti ve antremanlara yeni yeni katiliyor adamin daha mac oynamisligi yok yahu.

24. Default

İşte İlk 11'ler ;

TÜRKİYE

Volkan
    Gökhan
    Servet
    Egemen
    Hakan
    Aurelio
    Sabri
    Selçuk İnan
    Hamit
    Arda
    Burak

YEDEKLER

Sinan Bolat
    Gökhan Zan
    Emre Belözoğlu
    Umut
    Mehmet Topal
    Kazım
    Gökhan Töre

ALMANYA

Neuer
    Boateng
    Mertes
    Badstuber
    Lahm
    Khedira
    Müller
    Götze
    Podolski
    Schweinsteiger
    Mario Gomez

Sporx

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Mesut'un olmaması üzücü. Güzelce bir yuhalanırdı oynasaydı

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Mesut büyük ihtimal kendi istedi oynamamayı.Klose'nin oynamaması ise harika.Nedir ya her maç her maç atıyor bize.İlk 11 idare eder.Hakan ve Sabri dışında iyi kadro.En kötü 1 puan alırız ne ya ?Almanya'dan 1 puan alırsak davul zurnayla kutlamak gerek.Eğer 1 puan alırsak Azerbaycan maçında çok çok çok büyük bir talihsizlik olmazsa gruptan çıkarız

Edit:Yedeklere baktımda Sabri'yi oynatacağına çek Arda'yı sağa.Sabriyi çıkar Gökhan'ı sola koy.Ha bu arada Hamit'de Selçuk'un yanına geçiyor
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

taktigimiz 4-1-4-1 almanlar ise 4-2-3-1 cikicak eksiklerii mesut ve klose gibi

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Sabri'ye sinirlenmem inşallah bu akşam. Sanırım maçın anahtar oyuncusu Sabri olacak bizim açımızdan. Ne yapacağı meçhul.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Bizimkiler Mesut'la resim çektiriyor

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Mesut Kola iciyor

mesutun bence sakatligi yok baskidan korkmustur..

Sayfa 2 / 8 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri