Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 62 sonuç

Konu: FM 12'de İlk Transferiniz Kim?

18.5 Milyon Euro'ya Benedikt Höwedes'i aldım.

Quote Originally Posted by remzi1242 View Post
    gansonun oyundaki tam nicki nedir ya bi ben bulamadım şu adamı
    ganso yazmıslar sasırdım hatta cok guzel olmus

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Jesus Navas ----> Real Madrid 30 milyon sterlin.

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Tolga Cigerci - Chelsea

Fm 11 de her kariyerimde olduğu gibi, bu oyunda da BADELJ .

Bu adamı çok seviyorum, bir kere de gelmek istemediğini görmedim.

Kameni> PSG

ilk transferimin kaleci olacağını hiç düşünmemiştim ama ilk transfer Kameni oldu

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Quote Originally Posted by 33avci33 View Post
    Kameni> PSG

ilk transferimin kaleci olacağını hiç düşünmemiştim ama ilk transfer Kameni oldu
    PSG'nin kalesi iyiydi yahu asıyla yedeğiyle..

şansıma sakatlandı hepsi bi salamone kaldı elimde onada güvenemedim. normalde sirigu as, yedekte de areola ile idare ederim diyodum ama sakatlanınca planlar bozuldu bende para var huzur var dedim bastım parayı aldım kameni'yi

9. Default

Stuart Parnaby. Bedava sirke baldan tatlıdır

Vay arkadaş Nasıl gaza gelmiştim oysa.Ardarda transferler.Demo olduğunu unuttuğum bi andı Teşekkür yazısının ekranda belirmesi Bu ara da Doumbia yı kesinlikle almalısınız inanılmaz bi adam 17.5m sterlin karşılığ aldım Milana çok iyi gerçekten...

Quote Originally Posted by Trabzonspor View Post
    Greizmann harika bir oyuncu.11'de de iyiydi bu senede iyi olur.Reeal'de de çok kaliteli bir isi bence henüz çok genç ama yetenekli bir isim.Hatta geçtiğimiz transfer döneminde Barca ile adı anılmıştı,
    aynen trabzonspor gardaş dedigim gibi profile göre değilde % 80 izleyerek transfer etmeye çalısıyorm isimleri greizmann hakkaten iyi oyuncu profilinide iyi çizmişler....

bu arada ganso falan dedim ama demoda denedim transfer etmeyi en az 55 ml £ istiyolar dedim başkan katil tutup öldürmesin beni durup dururken moutinho da ayrı bi dert en az 15 ml

o yüzden yeni amc yıldızımı buldum ajax tan Christian ERİKSEN....

İZLEDİM çok çok deli bir oyuncu "çok cesur" denilebilecek bir tekniği var.... tam bir profesyonel star

duramadım

birde ayrıca KOCAELİSPOR LU olarak son 2 senedir kocaeli de ONUR TÜRK diye bir yetenek var kriz nedeniyle suan bolu ya gitti inşallah iyi çizerler fm nin gerçekçiğini tartışmak istemiyorum burada güveniyorum İZMİTLİ scoutlarımıza...

Şuandaki Oyunda İyi Kafa Yiyen Materazzi'yi Aldım

Bu Arada Belirtelim Onu da Materazzi Boşta
    Last edited by BaGa TaRKaN : 10.Ekim.2011 at 15:26

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Ganso için ben tam olarak 26m sterlin ödedim 5m peşin 21m 48 ay vade ile.Senden nasıl 55m istediler anlamadım doğrusu.

Quote Originally Posted by 0xjasaitis View Post
    Ganso için ben tam olarak 26m sterlin ödedim 5m peşin 21m 48 ay vade ile.Senden nasıl 55m istediler anlamadım doğrusu.
    Sterlin, Euro'nun 2 Katı Değere Hatta 2 Katını Biraz Geçen Değere Sahip

26M Sterlin Euro Bazında 52-55M Euro Gibi Bir Ederi Var

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Sterlin, Euro'nun 2 Katı Değere Hatta 2 Katını Biraz Geçen Değere Sahip

26M Sterlin Euro Bazında 52-55M Euro Gibi Bir Ederi Var
    Arkadaşın bahsettiği para birimi de sterlin zaten ben bi yanlışlık göremedim hocam

Yok Euro Formatı Olmadığı İçin Klavyede Onu Euro Olarak Gösterebiliyor Çoğu, En Azından Bazen Bende Euro Olarak Farz Ediyorum

Neyse Kendisi Açıklar Heralde Euro Olduğunu, Yoksa Dumur Olacaz

Ömercan Kurtar Beni

Yok hocam ne demek benden tecrübelisin illa ki bildiğin vardır. Yanlış hatırlıyorsam affola Filistin kariyerini takip etmiştim.Epey eğlenceliydi

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Yok Euro Formatı Olmadığı İçin Klavyede Onu Euro Olarak Gösterebiliyor Çoğu, En Azından Bazen Bende Euro Olarak Farz Ediyorum

Neyse Kendisi Açıklar Heralde Euro Olduğunu, Yoksa Dumur Olacaz

Ömercan Kurtar Beni

Kusura bakmayın beyler sizide baya bi uğraştırdım (Emre belözoğlu profili tartışmasına dönmez inşallah )

tarkan iş güç dolayısıyla fm ye bakamıyorum ama şunu yaptım juventusla açtım ganso ya scout gönderdim 30 ml pound a yakın para dedi santos fc...dedim bende de nası olsa para var vereyim 48 ay 35 ml direk gelsinde nası oynadıgına bakayım bari full oyun çıkınca da bi şeyler düşünürüz..

adamlar da birden fiyatı yükseltti 50 55 ml paund yaptı fiyatı ...(dedim "hooop bilader ne iş mafyamısınız santos mantos ayıp oluyo ama" )

tarkan pardon ya EURO diycekdim kusura bakma

geçen oyunda da beşiktaştayken hazard a 27 ml pound verip beşiktaşı accayip bir finans yükünün altına sokmustum 3 senede anca kendine geldi kulüp dogru düzgün transfer yapamadım

ortada bir hazard gerçegi oldugundan dolayı futbol ve başarı olarak fazla bi sıkıntı çekmedim

ama bu sene birazcık daha finans a yönelik bir kayıt yapacam o yüzden ganso isterse 20 ml olsun almamayı düşünüyorum

fellaini ve montolivo

Quote Originally Posted by brknesta View Post
    fellaini ve montolivo
    30 40 ml gider heralde

Quote Originally Posted by omrcanjc View Post
    30 40 ml gider heralde
    Euro mu?

bu zamana kadar pound la oynuyodum oyunu bu son mesajıma kadar en sonunda EURO ya geçirttin beni be bilader

Pound iyidir iyi

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Pound en iyisi valla hiç değişmem

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ben gerçek transferler genelde Euro olarak söylendiği için Euro'ya geçmiştim. Gerçekle oyun arasında karşılaştırma yapmak güzel oluyor.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Aynen euro bitanedir fm hayatım boyunca eurodan şaşmadım

inşallah bonservisleri dengeli yaparlar ...geçen oyunda arda yı 10 15 ml sterlin e transfer edilirdi ilk sezonlarda ama gerçekte adam 10 12 ml euro ya gitti yani 5 6 ml sterlin eder fm de ise gerçek fiyatların neredeyse 2 katına 3 katına oynuyoruz ama düzeltilmedi büyük ihtimal

Yok hala aynı yani en azından demo da öyle.Değeri 10m sterlin olan bi adamı 20 m e alamıyosun hala.Epey sıkıntı bu durum.Küçük takımlara transfer yapamıyorsun.

30. Default

Takımında indispensible, hot prospect ya da important durumundaki bir oyuncuyu istediğinizde yüksek bonservis ücreti istemeleri bence normal çünkü bulundukları takımın, as , kilit oyuncusu konumundalar. Hiçkimse elindeki en iyi oyuncusunu durup dururken göndermek istemez. Takımdaki durumu da dikkate alırsanız transferlerde o kadar da zorluk çekmezsiniz bence. Rotasyonda yer alan ya da yedek olan bir oyuncunun takımdan ayrılmasında zorluk çıkarmazlar genelde.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri