Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 53 sonuç

Konu: FM 2012 Demo - Araştırmacı Puanları?

Default FM 2012 Demo - Araştırmacı Puanları?

Demo olsa bile, en önemli oyuncuların profillerini gördük...

CA ve PA değerlerini bilmiyoruz, evet. Ama biz profile göre bi değerlendirelim araştırmacıları...

Sizden kısa ve net bi yanıt bekliyorum... Oyuncu profillerini paylaşıp yorum yapmazsanız sevinirim...

Yapılan oyuncu profilleri ne kadar gerçekçi?

Kusursuz

İyi

Ortalama

Kötü

Berbat

Bana göre ;

Kötü

Bu sene de sinir krizleri geçirecez... Umarım FULL versiyonda bir takım iyileştirmeler yapılır...

Bana göre;

İyi

duygusal bakmazsanız gerçekten de çok iyi fakat hiçbir şey kusursuz değildir.

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

iyi

mükemmel değil çünkü Fenerbahçe,Galatasaray ilk sene Cl'yi alamıyor ey araştırmacılar !!!

Quote Originally Posted by Fietra 10 View Post
    iyi

mükemmel değil çünkü Fenerbahçe,Galatasaray ilk sene Cl'yi alamıyor ey araştırmacılar !!!
    Tirabzon interi yendi, o bari alsa ya?

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Quote Originally Posted by alegz View Post
    Tirabzon interi yendi, o bari alsa ya?
    İnter'i yenene Cl kupasınımı veriyorlar ?

Daha tam sürüm cikmadan ligde bir mac bile oynamadan arastirmacilari elestirmek sacma. Oyunun tam sürümü ciksin elestirin.

İnter'i yenene Cl kupasınımı veriyorlar ?
    Farkındaysan o soruyu ben sana sordum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

iyi

İroni mi yapıyorsunuz bilmiyorum ama,
    Herhangi bir Türk takımının önümüzdeki 10 yıl boyunca (fikrimce 100 yıl ama yumuşatarak söylüyorum) CL alacağını düşünmüyorum & inanmıyorum. İnanan var mı acaba?

kötü olmuş ...

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Quote Originally Posted by Redrum View Post

İroni mi yapıyorsunuz bilmiyorum ama,
    Herhangi bir Türk takımının önümüzdeki 10 yıl boyunca (fikrimce 100 yıl ama yumuşatarak söylüyorum) CL alacağını düşünmüyorum & inanmıyorum. İnanan var mı acaba?
    valla iki gündür o 19 olsun bu 20 olsun diyenleri gördükçe yazarım bunu..İroni yapmıştım orada da..

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Şu puanlara takanları anlamak çok güç yani o kadar eleştiriyorsunuz siz yapın o zaman kolay bir iş değilki en iyisini yapmaya çalışıyor araştırmacılar her zaman...

Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    Şu puanlara takanları anlamak çok güç yani o kadar eleştiriyorsunuz siz yapın o zaman kolay bir iş değilki en iyisini yapmaya çalışıyor araştırmacılar her zaman...
    alla alla nesi zor? zorsa yapmasınlar, daha iyilerine bıraksınlar...

bu sene mesela FB 33.000 üstünde kombine sattı ama eminim oyunda 25.000 falan yaparlar...

bu sene mesela FB 33.000 üstünde kombine sattı ama eminim oyunda 25.000 falan yaparlar...
    gs de yine %90larda oynar...

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Gs gene ekonomide fark atar Fenerbahçe sürünür.Bir sürü geliri gelir Gs nin ayrıca reputation konsunu merak ediyorum nasıl olacak acaba

Oyuncu profillerinin yansıtılması bakımından iyi

Kulübü oyuna yansıtma adına berbat durumdalar

Nesil
    2005
    Yer
    Sakarya

Vallahi, benim anladığım, dünyadaki en kolay iş senin yaptığın.
    "Beşerin taptığı bir kendisinin heykelidir"

Quote Originally Posted by meddah View Post
    Vallahi, benim anladığım, dünyadaki en kolay iş senin yaptığın.
    neymiş o yaptığım iş?

Quote Originally Posted by malpince View Post
    kötü olmuş ...
    berbat buçuktan kötü demeyi unutmuşum...

Quote Originally Posted by Lucas Neill View Post
    Daha tam sürüm cikmadan ligde bir mac bile oynamadan arastirmacilari elestirmek sacma. Oyunun tam sürümü ciksin elestirin.
    Okumanın var olduğunu düşünüyorum!

Oraya, demo oyuncu profilleri diye bişey yazmışım... asıl senin yaptığın bu yorum saçma..

bu nedir ya, herkeste bi havalar... sanki biz bilmiyoruz oyun tam sürümü çıkınca bazı hataların giderileceği.. töbe est

Nesil
    2005
    Yer
    Sakarya

neymiş o yaptığım iş?
    Konuşmak...

Quote Originally Posted by meddah View Post
    Konuşmak...
    Yeni mi anlıyorsun konuşmanın kolay olduğunu? Üzüldüm

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Beyler,adam işi biliyor belli,verin tek başına yapsın Türkiye ligini,o derece.
    So what?
    Saike

Nesil
    2005
    Yer
    Sakarya

Hâlâ demogoji, sürekli demogoji.

Oradaki "konuşmak" ibaresinin "gereksiz konuşmak", "boş boş konuşmak", "berber gibi kafa ütülemek" anlamına geldiğini 100 kişiye göstersen 99'u anlar.

Benzer şeyler diğer başlıkta da dile getirildi: Demirci'ye 19 teknik verilirken, teknikle bağlantılı diğer özelliklerinin sıfıra yakın tutulması, 3-5 maçta bir teknik hareket yapabilmesini sağlar ancak; örneğin top kontrolü düşüktür, konsantrasyonu düşüktür, hızı düşüktür, ayrıca fiziksel özellikleri düşüktür, ayağına gelen topu düzeltene kadar 3 tane rakip gelir topu alır. Bu, Demirci'yi gerçekte de Beşiktaş 11'ine her hafta koysanız olacak şeydir. Öbür yandan Alex'in 18 tekniğin yanında teknikle bağlantılı özelliklerinin de yüksek olması maç başına 3-5 teknik hareket yapmasını sağlar; e, gerçekte olan da bu zaten.

Zennediyorsunuz ki tekniği 20 verilen oyuncu, topu ayağına aldığında, kendi isteğiyle ayağından çıkarana kadar hiç kaptırmayacak. Hızı 20 verilen oyuncu her sprinte kalktığında Usain Bolt ile kafa kafaya koşacak. Gücü 20 verilen oyuncu 360 dakika yorulmadan oynayacak.

Sizin teknik diye okuduğunuz şey, teknik özellikler bütünü.

Nesil
    2003

Valla daha iyisi ciksin, isi verelim sonra da buyuk bir zevkle o arkadasin yaptigi calismayi takip edip ayni zevkle oyunumuzu oynayalim. Boylece yazin ortasinda su transfer oldu mu, oyun kodunda su duzeltildi mi diye is pesinde kosmak yerine ayaklari uzatir dinleniriz.

Isi alacak arkadasin daha iyisini yapabilecegini gostermesi icin once arastirma ekibine katilmasi, isi ogrenmesi, ogrendikten sonra da yaptigi analizlerle ve caliskanligiyla bu isi becerebilecegini gostermesi gerekli. Mevcut ekipte de bu isi kaldirabilecek bir kac arkadas var bence.

Bir suru takim icin de arastirmaci ariyoruz. Yakinda arastirma bolumunu acinca gorursunuz. O alt lig takimlarini arastirmayi ve angarya isleri yapmayi kabul etmeyecek, kaldiramayacak birisi, zaten arastirma sorumlulugunu da ustlenemez. Cunku arastirmada zamaninin %99'u o angarya isleri yaparak gececek.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Alegz sen ne arıza biri çıktın ya. Sen sohbetlere bir el attın, olan oldu yani. Lütfen gerektiği gibi sohbet et biraz daha olumlu ol. Asabi asabi konuşmalar yapıp da insanları germe lütfen.
    FM Gazetesi

İyİ ... bence gayet yenılıkcı tek eksık turkce..

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

niye bu kadar takıldınız anlamadım..zorsa zor bu kadar hayranı varsa fmnin mümkün olduğunca iyisini yapmalılar..fmseverlerin de bunu istemesi en doğal hakkı..ben kasımdaki kpdsye o kadar çalışıyorum ki sırf ocakta değil kasımda geçiyim de fm 2012 oynayabileyim diye..hayatımı fmye göre yönlendiriyorum en iyisini beklemek te her fmci gibi en doğal hakkım..neden eleştiriye bu kadar takıldınız anlamadım

Nesil
    2005
    Yer
    Sakarya

Quote Originally Posted by omersal View Post
    niye bu kadar takıldınız anlamadım..zorsa zor bu kadar hayranı varsa fmnin mümkün olduğunca iyisini yapmalılar..fmseverlerin de bunu istemesi en doğal hakkı..ben kasımdaki kpdsye o kadar çalışıyorum ki sırf ocakta değil kasımda geçiyim de fm 2012 oynayabileyim diye..hayatımı fmye göre yönlendiriyorum en iyisini beklemek te her fmci gibi en doğal hakkım..neden eleştiriye bu kadar takıldınız anlamadım
    Eleştirilmeye kimsenin takılacağını zannetmiyorum. Mesele üslup meselesi daha çok; doğru-düzgün bir biçimde yapılan her eleştiri bu forumda her zaman dikkate alınmıştır.

Bir kaç örnek vereyim:

Çok komik yorumlar atıyorsun...
    Kim size öğretti bu araştırma işini çok merak ettim? Yanlış anlama, dalga geçmiyorum bu sorumda..
    Vay beee... Araştırma ruhu bu olsa gerek
    Birde Messi olcak ilerde demiş biri M.Demirci'den için, neremle güleceğimi şaşırdım.
    İşte son kısımda, futbol cahili olduğunu çok iyi belli ettin
    Ha bide UEFA kupamız var diye ağlamasanız olmuyor...

Nesil
    2006

Benim anlamadığım bir mantık var oyunda Türkiye ligi kurulu ama Avusturya ligi kurulu değil, oranın orta düzey bir takımı bizim üç büyüklerimizi fark atarak eleyebiliyor; ama bizim Anadolu kulüplerimiz onların şampiyonlarını yenmeyi bırakın gol bile atamıyor. Yani UEFA Katsayısında altımızda olan ülkeler bizi çok rahat oyunda geçebiliyor. Neden bu oyunda hep böyle, Türk takımları ne yazık ki Avrupa Kupalarında hiç iyi işler yapamıyor. Tamam gerçektede böyle; ama Avusturya, Belçika veya bu benzeri ülkelerin takımları gerçekte olduğundan daha iyi oyunda....

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Anlamadığım Messimiz varda araştırmacılar mı vermiyor. Herkes kendi takımının iyi olmasını isteyebilir ancak üç yada beş oyuncu dışında hiç bir iyi oyuncu yok bizde. Milli takımın Almanya ile oynadığı maçada bakarsak zaten futbolumuzun ne seviyede olduğunu çözebiliriz.

Bence araştırmacılar çok iyi...

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri