Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 31 sonuç

Konu: Los Leones

Nesil
    2007

Default Los Leones

Football Manager 2012'ye Demo ile hızlı bir başlangıç yapmak adına kariyer açmaya karar verdim, sadece Demo'da izin verilen kadar oynayacağım, devamı olmayacak

Hangi takımla kariyer açsam diye düşünürken aklıma bu takım geldi, yıllardır sempati duyarım, işte Athletic Bilbao;

LOGOSU

TARİHİ

TIKLA!

Bütün tarihini okursanız, tabii ki sadece wiki'den değil, bir ansiklopediden vs. bu takıma daha fazla saygı duyacağınıza eminim İşte birkaç ilginç bilgi;

->La Liga tarihi boyunca bu ligde bulunan 3 takımdan biridir(diğerleri Barcelona ve Real Madrid).
    ->Bask bölgesi dışında hiçbir oyuncu kadrosunda oynatmamıştır, oyundada zaten transfer yasağı mevcut bu konuda
    ->Yakın zamana kadar teknik ekibinde de hiç yabancı olmamıştı ancak değişti.
    ->Yakın zamana kadar hiç forma sponsoru anlaşması yapmamıştı ancak şimdi bir forma sponsoru var.

İşte bunlara rağmen;

GEÇMİŞ

Tarihi başarılarla dolu bir takım...

BİLGİ

Medya bizi 8. bekliyor, canları sağolsun benimde hedefim UEFA zaten

Lakabı da Aslanlar(Los Leones)

Kulübün birçok kulübü mevcut, Bask bölgesinin birçok amatör/profosyonel kulübü pilot kulübümüz.Çok fazla ve pek tanıdık olmadığı için ss koymadım...

Personel kadrosunu da baştan aşağı değişeceğinden koymadım

Kuralları okudum kabul ediyorum...

KURALLAR

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Kariyerinizde başarılar dilerim.
    So what?
    Saike

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Başarılar
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Basarilar Gncl Dostum

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

basarılar...
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2007

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Kariyerinizde başarılar dilerim.
    Teşekkürler

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Başarılar
    Başarılı olmaya çalışacağız bakalım

Quote Originally Posted by byariff View Post
    Basarilar Gncl Dostum
    Eyvallah Arif

Quote Originally Posted by benbenim View Post
    basarılar...
    İnşallah

Önce Personel Transferlerimiz ve Sonucunda Oluşan Antrenman Performansı

Kadro daha iyi olabilirdi ama Demo'da bu kadar oluyor

Bu arada söylemeden edemeyeceğim, antrenmanların kalecilik, defans..., kondisyon antrenmanları olarak bölünmüş olması çok güzel

Oyuncu Transferleri ve Kadro

Verilen transfer bütçesi 3.5 MN Euro ve maaş bütçeside 23 MN Euro(17 MN Euro harcıyoruz)

Javier Garrido - Sol Bek

Kendisi kulübümüzden yıllık 1.6 MN Euro alacaktır...

Tek aldığımız fubolcu bir sol bek, iki sol bekimiz vardı fakat ikiside yetersizdi.Bizde bir sol bek aldık, onlardan iyi sayılır fakat istenilen düzeyde değil profiline bakarsak.Umarım beni yanıltır

Satığımız oyuncular ise, yedek olsa bile yararı dokunmayacak isimler.Bu tip ligine göre iyi kadrosu olmayan takımlarda kısıtlı kadroyu tercih ediyorum.Sonra beni oynat beni oynat diye kavga çıkıyor Ancak yine de bu seride sakatlık problemi var mı bilmediğimden 23 kişilik bir kadro kurduk;

*Yukarda as kalecimiz Gorka Iraizoz var, ss'de gözükmüyor.

Kadro kalitesine gelirsek,
    Defans lig için ortalama-ortalama üstü diyebiliriz.Yedekleri fena değil, kale yedeğini saymassak asıl sağ bek yedeğimiz yok, sağ bekin yedeği sol bek.As oyuncular iyi Kısacası ortalama-ortalama üstü bir defans hattımız mevcut.

Ortasahada yine ortalama-ortalama üstü oyunculara sahibiz.Aslarıyla yedekleriyle fena olmayan bir ortasahamız var.

Forvet ise yıldızımız Fernando Llorente ve yedeği G.Toquero.Llorente'den eminim ama Toquero, profili kötü; inşallah yanıltır beni.

Genel olarak; hep as kadro oynarsak çok problem yaşamayız ama uzun sakatlıklar falan olursa ne olur bilemem, yedeklerle iş yürümez gibi.Para var aslında adam alınabilirdi ama durum belli; Bask'lı iyi adam bulmak çok zor.
    Barça, Real gibi takımlarla zaten yarışamayız.Onun bir alt gömleği olan takımlar Ath. Madrid, Valencia, Villarreal, Sevilla ile de zor gözüküyor.Hedef UEFA, sonumuz hayrola...

İlk 11'imiz ve Taktiğimiz

2008'de ki taktiğimiz uyarladım, bakalım nasıl işleyecek.2008'de barçavari bir işleyişi vardı İnşallah yüzümü kara çıkatmaz...

San Mamés

Hazırlık Maçlarımız

Açıkcası sonuçlardan ve oyundan çok memnun değilim, ilk 3 maç sonrası zaten pilot ve bizden çok güçsüz ekiplere karşıydı.Asıl önemli maçlarda pek varlık gösteremedik, umarım gerçek maçlarda problemi aşarız.Oyuncular hala taktiğe tam alışamadı...

Ayrıca hazırlık kampının yıldızı, Fernando Llorente 6 hafta civarı sakatlandı

Fikstürümüz

(D)Vit. Guimaraes - UEFA Avrupa Ligi 4.Tur Maçı
    (E)Vit. Guimaraes - UEFA Avrupa Ligi 4.Tur Rövanş Maçı
    (E)Rayo - La Liga 1.Hafta
    (D)Espanyol - La Liga 2.Hafta

Amaç Avrupa Ligi'nde gruplara kalmak, La Liga'da toplam 4 puan Umarım Toquero Llorente'yi aratmaz

Hazırlık maçları sıkmasın canın hocam takım uyumu sağlandıkça sonuçlar güzelleşecektir.Başarılar

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Yalnız Athletic Bilbao Bask takımıdır ve sadece Basklı oyuncular oynar.
    Fransa'nın İspanya sınırındaki Bask bölgesinden 1 yabancı aldılar sadece tüm sezonları boyunca.

Venezuella'lı Fernando Amorebieta da Venezuella doğumlu İspanyol asıllı Basklıymış
    Yabancılar o yüzden bu takım ile pek oynamazlar FM'da.

Bu arada transferin Javier Garrido da Basklıymış. Bilmiyordum ben.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

fm 2011'de fransız ve anglolalı iki oyuncu vardı. basque vatandaşlığı olduğundan takımda oynayabiliyorlardı. regenlerden de çıkar mı o tarz oyuncu diye çok bekledim 2017ye kadar çıkmamıştı. fakat alt yapıdan her sene banko iki 170+ pa'lı oyuncu geliyordu bana. inş bu kariyerinde sana da aynısı olur

ayrıca demodan sonra devam edeceksen mikel san jose ve javi martinez'in değerinini bil, bol şans

zenci alsana bi nolcak

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Eğer sıkılmazsan zevkli bir kariyer olacağa benziyor. Başarılar.

Nesil
    2007

Hazırlık maçları sıkmasın canın hocam takım uyumu sağlandıkça sonuçlar güzelleşecektir.Başarılar
    İnşallah, zaten takım yıllardır beraber oynuyor.Uyumsuzluk diye birşey olamaz

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Yalnız Athletic Bilbao Bask takımıdır ve sadece Basklı oyuncular oynar.
    Fransa'nın İspanya sınırındaki Bask bölgesinden 1 yabancı aldılar sadece tüm sezonları boyunca.

Venezuella'lı Fernando Amorebieta da Venezuella doğumlu İspanyol asıllı Basklıymış
    Yabancılar o yüzden bu takım ile pek oynamazlar FM'da.

Bu arada transferin Javier Garrido da Basklıymış. Bilmiyordum ben.
    Bunları biliyorum ve bu yüzden bu takımla oynuyorum Amorebieta 2008'de İspanyol'du, demek Venezuella milli takımını seçmiş.O sürpriz oldu

Arama ekranının daimi filtresi "Nationality -> Basque" Mecburiyet olmasa J.Garrido'ya kalmazdım ama işte

Quote Originally Posted by Ketchaup View Post
    fm 2011'de fransız ve anglolalı iki oyuncu vardı. basque vatandaşlığı olduğundan takımda oynayabiliyorlardı. regenlerden de çıkar mı o tarz oyuncu diye çok bekledim 2017ye kadar çıkmamıştı. fakat alt yapıdan her sene banko iki 170+ pa'lı oyuncu geliyordu bana. inş bu kariyerinde sana da aynısı olur

ayrıca demodan sonra devam edeceksen mikel san jose ve javi martinez'in değerinini bil, bol şans
    J.Martinez ve M.Susaeta transfer dönemi boyunca teklif yağdı ama elimde tuttum, sağolsunlar onlar da gitcem diye tutturmadı; işte takım ruhu dedim J.Martinez 2008'de wonderkid idi zaten...

San Jose de şu ana kadar iyi performans gösterdi, penaltıları da ona attırıyorum DC olmasına rağmen...

Aslında as kadromuz sağlam, defans ortasaha.Sadece ofansta tıkanıyoruz bazen oyunun kaderini değiştirebilecek oyuncu profili pek yok 2008'de Yeste vardı, şimdi Olimpiakos'da Yaşı da ilerlemiş...

Quote Originally Posted by brknesta View Post
    zenci alsana bi nolcak
    Yönetim son anda engelliyo, denedim 2008'de

Quote Originally Posted by Zekirdek View Post
    Eğer sıkılmazsan zevkli bir kariyer olacağa benziyor. Başarılar.
    Teşekkürler, beni oyundan tek sıkan şey başarısılık oluyor; başarılı olursan problem olmaz

UEFA Avrupa Ligi 4.Tur Maçı

Rakibimiz güçsüzdü, deplasmanda bir sürprizle karşılaşmadan atlattık maçı çok şükür.Rahat bir maç oldu, baştan sona biz oynadık onlar seyretti

UEFA Avrupa Ligi 4.Tur Rövanş Maçı

Deplasmandaki sonuçtan sonra daha büyük bir fark beklerdim, nitekim pozisyon da bulduk bayağı ama farka gidemedik; sağolsun kanatlarımız gol kaçırma rekoru kırdılar

UEFA Avrupa Ligi B Grubu

2. olarak çıkarız diye düşünüyorum...

La Liga 1.Hafta

Ligin ilk haftası şansımıza kolay bir rakip geldi, çok rahat da kazanmayı bildik.10 kişi kaldıktan sonra bile oyunun kontrolünü kaybetmemek güzeldi bizim adımıza.Toquero şov vardı maçta

La Liga 2.Hafta

Zaten maça bir puan için çıkmıştık, nitekim istediğimizi aldık.Oyunda ortada geçti, kim kazansa haksızlık olurdu açıkcası; sonuçtan mutluyuz...

YILDIZIMIZ

Gaizka Toquero

Şu 4 maçlık periyotta şüphesiz yıldızımızdı, şüphelerimiz haksız çıkardı ve müthiş bir performans sergiledi.Adam golü kokluyor resmen

Fikstürümüz

(E)Sion - UEFA Avrupa Ligi B Grubu 1.Maç
    (E)Betis - La Liga 3.Hafta
    (D)Malaga - La Liga 4.Hafta
    (E)Villarreal - La Liga 5.Hafta

Amaç; Sion'u yenmek.Lig'de de en az 5 puan.Önceki görev tamamlanmıştı bakalım bunu başarabilecek miyiz...

grubun pek kolay değil

Nesil
    2007

grubun pek kolay değil
    Bayern dışında çekincem yok açıkcası, eğer Sochaux bize bir şok yaşatmassa

UEFA Avrupa Ligi B Grubu 1.Maç

Evimizde baştan sona üstün götürdüğümüz maçı kazanmasını bildik, mutluyuz Avrupa Ligi'ne de iyi bir başlangıç yaptık...

La Liga 3.Hafta

Ligin güçsüz ekiplerinden biriyle evimizde karşılaştık ve acımadık Zaten istatistiklerde göze çarpıyordur
    Genç yıldızımız I.Muniain sakatlandı, yaklaşık 1 ay takımdaki yerini alamayacak olması üzücü ama yedeklerimiz onu aratmayacaktır

La Liga 4.Hafta

Açıkcası bu oyunu ve skoru beklemiyordum ama takım bayağı iyi oynuyor şu sıralar maşallah Tam anlamıyla ezdik rakibi.Malaga'da Baptista, Toulalan gibi isimler var; ilginç geldi.Bir Arap şeyhi mi aldı acaba diye düşünmeden edemedim

La Liga 5.Hafta

Lig lideriyle oynadık, şu ana kadar oynadığımız en önemli maçtı.Neler neler kaçırdık, olmayınca olmuyor

Tüm 11 şu ana kadar gayet iyi performans gösteriyor, çoğundan memnunum.Toquero'da formayı kaptı bırakmaya niyeti yok Llorente iyileşince kimi oynatsam kararsız kaldım

İspanya Kral Kupası Kura Heyecanı

İspanya kral kupasında Leganes ile eşleştik, çok rahat geçeceğimizi düşünüyorum

Ek Transfer Bütçesi

Kulüp sağolsun 9.75 MN Euro ek trasnfer bütçesi sağladı.Ama kullanacak yer olacak mı bilmiyorum Onun yerine altyapıyı falan güçlendirseler daha mantıklı adımlar atarlar kulübün geleceği adına...

Fikstürümüz

(D)Bayern - UEFA Avrupa Ligi B Grubu 2.Maç
    (D)Real Sociead - La Liga 6. Hafta
    (E)Osasuna - La Liga 7. Hafta
    (E)Sochaux - UEFA Avrupa Ligi B Grubu 3.Maç
    (D)Valencia - La Liga 8.Hafta
    (D)Leganes - İspanya Kral Kupası 4.Eleme 1.Maçı
    (D)Sochaux - UEFA Avrupa Ligi B Grubu 4.Maç

Önceki haftadaki amacımıza fazlasıyla erişildi, şimdiki hedef Avrupa Ligi'nde 3 maçta 6 puan.La Liga'da 3 haftada 6 puan.İspanya Kral Kupası'nda fark

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

gayet iyi gidiyorsun.. Bu arada seninde dediğin gibi Malaga'yı Arap şeyhi satın aldı

Başarılar Gnctrkcl

Bilbao'yu Severim ve Oynaması Her Zaman Zevklidir. O Toquero'ya Uyuz Oluyorum Kaç Seridir Fıtık Ederdi Beni Bu Seride Coşacak Heralde

Ayrıca De Marcos'u Kesme 2 Seride Muhteşemdi Fena Bindirmeler Yapıyordu Seni Mahçup Etmez Ama Gabilonda'da Aynı Şeyi Söylemeyeceğim O da Toquero Gibi Çok Uyuz Etmişti Beni

Başarılar Genç Türkselli

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Gncl1905 View Post
    Arama ekranının daimi filtresi "Nationality -> Basque" Mecburiyet olmasa J.Garrido'ya kalmazdım ama işte
    Aklinda bulunsun.

18 yas alti Ispanyol oyunculari alt yapina transfer edersen, bir sure sonra Bask oluyorlar.

Ben de FM 2011'de Athletic ile oynayip, kariyeri bitirdikten sonra ogrenmistim bunu.

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Aklinda bulunsun.

18 yas alti Ispanyol oyunculari alt yapina transfer edersen, bir sure sonra Bask oluyorlar.

Ben de FM 2011'de Athletic ile oynayip, kariyeri bitirdikten sonra ogrenmistim bunu.
    Bende Bişey Danışacaktım Ömer Hocam Bu FM2012'de Asistan'ın Oyun Başında Kiralık Oyuncu Raporu Vardı Diğer Serilerde İstediğimiz An da Bunu Kullanıp Gelebilecek Kiralık Oyuncuları Öneriyordu. Bu Seride de Oyuna İlk Girdikten Sonra Takım Tanışma Ekranında Vardı ve İsteğimi Asistanıma İlettim Ama Sonra Başka Bir Mevki İçin İstek Yapacaktım Bulamadım Acaba Kaldırıldı mı Bu Özellik? Kaldırılmadıysa Nereden Ulaşabilirim?

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Başarılar Gencal. FMSLive gibi bir sitede yöneticilik yaptın değil mi sen?
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2007

Quote Originally Posted by burakonair View Post
    gayet iyi gidiyorsun.. Bu arada seninde dediğin gibi Malaga'yı Arap şeyhi satın aldı
    İspanya'ya da el atmışlar demek, futbol futbol olmaktan çıkıyor Ruslar ve Araplar sayesinde...

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Başarılar Gnctrkcl

Bilbao'yu Severim ve Oynaması Her Zaman Zevklidir. O Toquero'ya Uyuz Oluyorum Kaç Seridir Fıtık Ederdi Beni Bu Seride Coşacak Heralde

Ayrıca De Marcos'u Kesme 2 Seride Muhteşemdi Fena Bindirmeler Yapıyordu Seni Mahçup Etmez Ama Gabilonda'da Aynı Şeyi Söylemeyeceğim O da Toquero Gibi Çok Uyuz Etmişti Beni

Başarılar Genç Türkselli
    İsmim Gencal olduğu için bu nick kullanıyorum, Reklam ücreti alsam iyi olacak Turkcell'den

Toquero ve Gabilondo iyiler şu anda, De Marcos'u ben sevemedim; profili iyi değil; oynayıncada çok farklılık oluşturmuyor, Susaeta, Gabilondo gibisi yok; top ayaklarına yapışıyor top sürerken kapabilene aşk olsun O yüzden onları tercih ediyorum, birinci yedeğim de David Lopez; fena oynamıyor...

Aklinda bulunsun.

İyi oldu hatırlattığınız, 2008'de keşfetmiştim ama uygulayacak süre bulamadım.Başarısız olunca oyundan sıkılıp bıraktığımdan Çok kaliteli gençler bulmuştum oysa...

Başarılar Gencal. FMSLive gibi bir sitede yöneticilik yaptın değil mi sen?
    Teşekkürler.Evet seni de hatırlıyorum

UEFA Avrupa Ligi B Grubu 2. Maç

Bu kadar olur ya, bir puan belki alabilirdik ama hırslarıma kurban ettim takımı Adamlar kırmızı yeyince ofansa yüklendik biraz; onlarda dağıttılar bizi son 10 dk. içinde.İlk mağlubiyetimi de almış oldum...

UEFA Avrupa Ligi B Grubu 3. Maç

Tek kelimeyle müthiştik, Sochaux rakibimiz olamaz

UEFA Avrupa Ligi B Grubu 4.Maç

Rahat bir galibiyet oldu, Böylece gruptan çıkmayı garantiledik...

La Liga 6.Hafta

İlk derbi maçımdı, heyecanlı değildim Rahat bir maç oldu deplasmanda.3 puanı hanemize yazdırdık...

La Liga 7.Hafta

Evimizde güle oynaya kazandık Rakip hiçbir şey yapmadı desem yeridir.Zaten lig sonuncusu idi rakibimiz...

La Liga 8.Hafta

Kesinlikle haketmedik bu sonucu, en az beraberlik hakediyorduk ama Costa sağolsun 30 metreden yazdı golü.Lig'de de ilk mağlubiyet gelmiş oldu...

İspanya Kral Kupası 4.Tur Maçı

Ne denilebilir ki olmayınca olmuyor.Evimizde yenip turu geçeceğimize inancımız tam...

Genel olarak değerlendirirsek, son haftalarda hem genel oyun formu hemde gol atma anlamında problem yaşanmaya başlandı; aşmaya çalışacağız.Her maç gol atan Toquero gitti nolduysa atamıyor artık.Llorente'de atamıyor son maçlarda.Ortasaha gol yükümüzü çekiyor şu an için.Aslında alışığım normalde ama Toquero'nun her maç en az 1 golü vardı ve buna alışmak eskiye nazaran daha çok işime geliiyordu Ancak 8 maç kadar sürdü bu seri.Attacking Movement çalıştırmaya başladım takımı umarım yararı olur...

Fikstürümüz

(E)Barcelona - La Liga 9.Hafta
    (E)Leganes - Kral Kupası 4.Tur Rövanş Maçı
    (D)Sevilla - La Liga 10.Hafta
    (E)At. Madrid - La Liga 11.Hafta

Önceki hedeflerimize ulaşıldı sayılır, Leganes faciasını saymassak Şimdiki hedeflerimiz şu zorlu La Liga fikstüründen çıkarabileceğimiz kadar puan çıkarıp, Kral Kupası'nda 5.Tura yükselmek.Bu kupa klüp için çok önemli, bunun da bilincindeyim.

Nesil
    2003

Bende Bişey Danışacaktım Ömer Hocam Bu FM2012'de Asistan'ın Oyun Başında Kiralık Oyuncu Raporu Vardı Diğer Serilerde İstediğimiz An da Bunu Kullanıp Gelebilecek Kiralık Oyuncuları Öneriyordu. Bu Seride de Oyuna İlk Girdikten Sonra Takım Tanışma Ekranında Vardı ve İsteğimi Asistanıma İlettim Ama Sonra Başka Bir Mevki İçin İstek Yapacaktım Bulamadım Acaba Kaldırıldı mı Bu Özellik? Kaldırılmadıysa Nereden Ulaşabilirim?
    Konu disi, kusura bakmayin.

Ben de bilmiyorum. Aradim ama bulamadim, galiba yok.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Konu disi, kusura bakmayin.

Ben de bilmiyorum. Aradim ama bulamadim, galiba yok.
    Büyük ihtimalle sorulan soruyu yanlış anlamadım ama anladığıma cevap vereyim :

Nesil
    2007

La Liga 9.Hafta

Gayet iyi bir skor aldık lider karşısında.İlk yarı onlar ikinci yarı biz oynadık, skor ve oyun iyiydi en azından ezilmedik Goller de güzeldi, Xavi Messi'ye alışık olduğumuz paslarından birini attı.I.Muniain ise 25 metreden 90'ı gördü

La Liga 10.Hafta

Sevilla ligde kötü durumda olsa bile çekinerek gittiğim bir deplasmandı.Fakat oyuncularım beni mahcup etmedi; rakibimizden hem oyun olarak hemde skor olarak üstün olmasını bildik

La Liga 11.Hafta

Yine üstün oynayan taraftık, fakat olmayınca olmuyor Arda olmasa kaleyi tutanşutları dahi olmayacaktı

İspanya Kral Kupası 4.Tur Rövanş Maçı

Deplasmanda yaşadığımız şok sonrasında iyi oldu bu galibiyet; 5.Tur'dayız!

İspanya Kral Kupası Kura Heyecanı

Kral'ın takımı Real Madrid ile eşleştik.Kupaya elveda

Fikstürümüz

(E)Granada - La Liga 12.Hafta
    (D)Sion - UEFA Avrupa Ligi B Grubu 5.Maç
    (D)Mallorca - La Liga 13.Hafta
    (D)Sporting - La Liga 14.Hafta

O fikstürden kaybetmeden çıkıpta şurda kaybedersem çok üzülürüm Hedef 4 galibiyet başka birşey kabul edilemez

Nesil
    2007

UEFA Avrupa Ligi B Grubu 5.Maç

Kazanacağımız belliydi zaten, rahat bir maç oldu

La Liga 12.Hafta

Çok rahat bir maçtı, evimizde güle oynaya kazandık Gabilondo 6 hafta yok

La Liga 13.Hafta

Bütün maçı onlar oynadı, onların hakkıydı.Takım atak bile yapamadı doğru düzgün.Sonuç olarak mağlup olduk Yalnız golleri komediydi Penaltı kazandılar Iraizoz kurtardı dönen topu bizim oyuncu uzaklaştırmak isterken rakibe attı oda ceza alanı dışından boş kaleye yolladı

La Liga 14.Hafta

Yine çok iyi oynamadık ama sonuca gitmeyi bildik

Fistürümüz

(E)Racing - La Liga 15.Hafta
    (E)Bayern - UEFA Avrupa Ligi B Grubu 6.Maç
    (E)Real Zaragoza - La Liga 16.Hafta
    (E)Real Madrid - İspanya Kral Kupası 5.Tur Maçı

Açıkcası Mallorca'ya yenilmesek süper olacaktı ama olmadı.Şimdiki hedefimiz ligde 6 puan, diğer maçlarda fark yememek

Quote Originally Posted by lazo View Post
    Büyük ihtimalle sorulan soruyu yanlış anlamadım ama anladığıma cevap vereyim :
    Vay Ana Ekran'a Almışlar Süpersin Gerçekten İşte Buydu Teşekkürler Kardeşim

Barca'yla 1-1 berabere kaldıktan sonra Real'den o kadar da tırsmaya gerek yok. Tabii ki %75 Real alır ama %25 de az bir oran değil.

Sochaux'dan korkuyordum ben ama ezip geçmişsin barça'dan aldığın 1 puan da harika takibe devam ediyorum

Nesil
    2007

Quote Originally Posted by Ayberk Tuncer View Post
    Barca'yla 1-1 berabere kaldıktan sonra Real'den o kadar da tırsmaya gerek yok. Tabii ki %75 Real alır ama %25 de az bir oran değil.
    Hakkaten yokmuş, 3 tane as oyuncum sakattı; sinirlendim asistana bıraktım 1-0 yenildim ama kötü de oynamamışım

Sochaux'dan korkuyordum ben ama ezip geçmişsin barça'dan aldığın 1 puan da harika takibe devam ediyorum
    Demo olduğu için küçük takımların kadrolarının çoğu oyunun oluşturduğu oyuncular, o yüzden de rahattım Oyun çıkınca "large database" ile yeni bir Athletic Bilbao kariyeri yapmayı düşünüyorum

UEFA Avrupa Ligi B Grubu 6. Maç

Asistana bırakmıştım nasılsa garanti çıktım diyerek, hemde kazanamam düşüncesi hakimdi Ama fena oynamamışız, berabere kalmışız iyi olmuş ancak Suseata sakatlandı; Real maçında yok

Türk Takımları

Gaziantep'e şaşırdım açıkcası, Bursa'nın sonuncu olmasına da şaşırdım.Trabzonspor'un grubu da ilginç...

UEFA Avrupa Ligi 1.Tur Eşleşmeleri

O kadar ilginç sonuçlardan sonra kim çıkar bilemicem ama inşallah çıkarız, takımlarımız da çıkarlar

La Liga 15.Hafta

Maçta iyi oynayan bizdik ancak hakettik mi emin değilim.Kalecilerini sakatladık, onlar değiştirmedi.Sakatlık yüzünden olsa gerek iki tane 35 metreden gol attık Onlar da defansımızın bel kemiğini sakatladılar ve San Jose Madrid maçında yok

La Liga 16.Hafta

Bu maçıda skor olarak haketmedik.Rakibimiz kırmızı kart ve sakatlıklar dolayısıyla sahada 8-9 kişiydi(son 15 dk.), bende artık defansta sadece 1 DC bıraktım yüklendim.90+9'da golü bulduk şükür (hakem 5 dk uzatma vermişti)

Ligde sene başından beri istikrarlı bir görüntü çizdik.Mallorca maçı hariç çaresiz kaldığım bir maçı hatırlamıyorum.Asistana oynattıklarımı bile oyun olarak ezilmedik.Mutluyuz, oyuncularımı kutluyorum

İspanya Kral Kupası 5.Tur Maçı

3 as oyuncum sakattı, bende sinirlendim asistana bıraktım.Beklediğimden iyi bir skor, asistanı iyi transfer etmişim

Ve Demo bitti, kariyer bitti.Eğer oyuncular 2011'de duyduklarım gibi maaşlar istemezlerse gayet iyi bir oyun bizi bekliyor.Sadece seslerden ve hatalardan muzdarip oldum Demo'da(ki sesi kapadım, kuru gürültü ya ).

senin asistan çok iyiymiş ya fulham eşleşmesi de fena değil

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Vay Ana Ekran'a Almışlar Süpersin Gerçekten İşte Buydu Teşekkürler Kardeşim
    Rica ederim,, doğru anladığıma ve yardımcı olduğuma sevindim

@Gncl1905 Kusura bakma, araya girdiğimiz için..

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri