Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 37 sonuç

Konu: Oyunda Turksportal ve ekibi

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Smile Oyunda Turksportal ve ekibi

Şöyle bir gözatayım dedim bunları görmek beni sevindirdi paylaşmak istedim

Bu bizi gösteriyor

Bu baş araştırmacılarımızı

Buda araştırma ekibi

Şurayada ismimizi yazdırsak fena olmaz
    Çevirmen aranıyorsa hala bu sene yardımcı olabilirim

vedat1987 Misafir

Oyunda 32 takımı bulunan Ukrayna'nın oyunda 72 takımı bulunan ülkemizden daha fazla araştırması olması üzücü tabi eğer rakamlar doğruysa. Bu hepimizin suçu yalnız.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Quote Originally Posted by vedat1987 View Post
    Oyunda 32 takımı bulunan Ukrayna'nın oyunda 72 takımı bulunan ülkemizden daha fazla araştırması olması üzücü tabi eğer rakamlar doğruysa. Bu hepimizin suçu yalnız.
    Kesinlikle bu ayıp hepimizin.

72 takımımız var ise en az 72 araştırmacımız olmalı

Herkesi bekleriz araştırma ekibine.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Araştırmacılar oyunun ilerleyen yıllarında regen oyuncu olarak çıkıyorlar bildiğim kadarı ile. bu seride de devam edecek mi?

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Oyunun başında çıkanlarda vardı galiba.Hatta onları görebilmek için bir kod yazıyorduk arama ekranına hatırlayan varsa söylesin.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Araştırmacılar oyunun ilerleyen yıllarında regen oyuncu olarak çıkıyorlar bildiğim kadarı ile. bu seride de devam edecek mi?
    Bu yil o isi yapmayi unuttum. Sezonun gec baslamasi nedeniyle transferlerin gecikmesi, lig statusunun son ana kadar belli olmamasi ve hala Turkiye kupasi'nin statusunun belli olmamasi onceligimizi o konularin cozumlenmesine yoneltti acikcasi.

Veritabaninda degisiklik olacak ilk yamada hallederim.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by DenizlispoR View Post
    Oyunun başında çıkanlarda vardı galiba.Hatta onları görebilmek için bir kod yazıyorduk arama ekranına hatırlayan varsa söylesin.
    faceinthegame

gurur duydum ve tebrık edıyorum ısmı yazılı arkadasları..
    umudum ve ınancım turkce olmasına. . .

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

ben araştırmacı olurum ama youtubeden izleyip bilgi verince oluyosa
    ama belki izmirde işlerimi düzene sokabilirsem orda bişiler yapabilirim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by LaigLeNoiR View Post
    Kesinlikle bu ayıp hepimizin.

72 takımımız var ise en az 72 araştırmacımız olmalı

Herkesi bekleriz araştırma ekibine.

Valla ben aradığınız zaman İ.B.B. için başvurmuştum en azından olumsuz olsada cevap vermenizi beklerdim adımı soyadımı yazdım mail adresimi verdim bilmiyorum daha ne yapmam gerekirdi taraftarı değilim kabul ama evimin dibinde stad mümkün oldukça izlemeye gidioryorum maçları başka birni bulmuş olsanızda başka birini bulduk demenizi beklerdim açıkcası...

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

@perf

haklısın valla bende başvuru yapmıştım hem araştırma hem çeviri hemde siteye reklam vermek için hiçbirine dönüş yapmıyorlar ilginç

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

şimdi ben bişi anlamadım madem dönüş yapılmıyor neden ekipsizlikten şikayet ediliyor
    madem ekipsizlik var neden dönüş yapılmıyor

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Orda adı olanları görmek tabiki sevindirici , bu vesileyle tekrar araştırmacılarımıza teşekkür ederim emeklerinden dolayı.

Çeviri ve araştırma başvurularında ise maalesef arkadaşlara katılıyorum ben de olumsuz da olsa bir cevap beklemiştim.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2006
    Yer
    DENİZLİ

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    şimdi ben bişi anlamadım madem dönüş yapılmıyor neden ekipsizlikten şikayet ediliyor
    madem ekipsizlik var neden dönüş yapılmıyor
    bende merak ettim şimdi güzel bir soru olmuş tebrikler...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bana hem çeviri hemde araştırma için geri dönülmüştü. Çeviri için başvurduktan birkaç gün sonra çevirmem gereken metin gönderildi.Metini gönderdikten 1 hafta sonra ise cevabı bildirildi.

Aynı şekilde araştırma içinde. Ben başvurduktan sonra gönderilmiş. Ama dikkat etmemişim.Toplu e-posta silerken oda kaynamış.Tekrar başvurdum gününde geri dönüldü istenilen dosyayı yolladım bir gün sonra cevabı bildirildi.
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by perf View Post
    Valla ben aradığınız zaman İ.B.B. için başvurmuştum en azından olumsuz olsada cevap vermenizi beklerdim adımı soyadımı yazdım mail adresimi verdim bilmiyorum daha ne yapmam gerekirdi taraftarı değilim kabul ama evimin dibinde stad mümkün oldukça izlemeye gidioryorum maçları başka birni bulmuş olsanızda başka birini bulduk demenizi beklerdim açıkcası...

Quote Originally Posted by RasAnt View Post
    @perf

haklısın valla bende başvuru yapmıştım hem araştırma hem çeviri hemde siteye reklam vermek için hiçbirine dönüş yapmıyorlar ilginç
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=97576
    Ikinizin de basvurusunu goremiyorum bu konu altinda.
    Siteden basvuru yaptiysaniz, o sistemin devre disi olmasi gerekiyor cunku oradan gelen yuzlerce basvurunun icinden cikmak acikcasi mumkun olmuyor. En son, 2 yil once gelen 300 basvurunun icinden yararli gorunebilecek 30 kisi sectik ama bunlardan sadece 15 tanesi yapilacak isi gorunce ilgilenmeye devam etti. Geri kalanindan da sadece 1 tanesi (belki 2 olabilir, tam hatirlamiyorum) hala arastirmanin icinde. Yani o sistem cok verimsiz oldu ve acikasi bu basvurulari analiz etmek ve yazismalar icin 1 ayimiz bosa gitti.

Arastirma bolumu acilinca arastirmaci basvurulari icin bir konumuz olacak. IBB'yi arastiracak bir arkadas bulduk ama bosta olan bir cok takim var hala.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bence araştırmacıların forumda aktif olması daha yararlı olur devamlılık için...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Siteden basvuru yaptiysaniz, o sistemin devre disi olmasi gerekiyor cunku oradan gelen yuzlerce basvurunun icinden cikmak acikcasi mumkun olmuyor. En son, 2 yil once gelen 300 basvurunun icinden yararli gorunebilecek 30 kisi sectik ama bunlardan sadece 15 tanesi yapilacak isi gorunce ilgilenmeye devam etti. Geri kalanindan da sadece 1 tanesi (belki 2 olabilir, tam hatirlamiyorum) hala arastirmanin icinde. Yani o sistem cok verimsiz oldu ve acikasi bu basvurulari analiz etmek ve yazismalar icin 1 ayimiz bosa gitti.

Arastirma bolumu acilinca arastirmaci basvurulari icin bir konumuz olacak. IBB'yi arastiracak bir arkadas bulduk ama bosta olan bir cok takim var hala.

Sitenin girişinde tıklandığında diğer sisteme yönlendiriyordu bende ordan başvurdum bir konu olduğunun bile farkında değildim benim hatam olmuş. Ben hala talibim başvurumuda yapmış olarak kabul ediyorum özel mesaj olarak mail tel ne lazımsa verebilrim.

Nesil
    2003

Sitenin girişinde tıklandığında diğer sisteme yönlendiriyordu bende ordan başvurdum bir konu olduğunun bile farkında değildim benim hatam olmuş. Ben hala talibim başvurumuda yapmış olarak kabul ediyorum özel mesaj olarak mail tel ne lazımsa verebilrim.
    Onun hala oyle olmamasi lazim. Duzeltelim. Hata bizim, o linkin kalkmis olmasi lazimdi.

Yeni bolum acildiginda ilgilendigin takim ve gerekli bilgileri yazabilirsen irtibata geceriz.

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

@perpetua

Hatayspor'u kim araştırıyor ?

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by lexoqe View Post
    @perpetua

Hatayspor'u kim araştırıyor ?
    Hatayspor'u arastiran yok. 3. Lig'de olmasi nedeniyle su anda ozellikle sadece Hatay'a bakacak bir arastirmaci da aramiyoruz maalesef. Bir kac takimi arastirabilecegini dusunuyorsan, Hatay da aralarina eklenebilir ama.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hatayspor'u arastiran yok. 3. Lig'de olmasi nedeniyle su anda ozellikle sadece Hatay'a bakacak bir arastirmaci da aramiyoruz maalesef. Bir kac takimi arastirabilecegini dusunuyorsan, Hatay da aralarina eklenebilir ama.

Bence bu tartışmalar alevlenmişken açın başvuruyu bakalım aramızda atıp tutanlardan kaçı talip olucak kaçı işi görünce vazgeçmeyecek kaçı size daha ılımlı/anlayışlı yaklaşacak. Klasik Türk insanı önüne konan yemeği beğenmez kalk kendin yap diyince beğenmediğini iddia ettiği o yemeği yalar yutar...

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

@perpetua

su basligada bekleriz efendim

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=102813

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

İskenderun spor vardı bir ara araştırmacı arandığı yıllarda oraya başvuru yapmıştım geri dönülmedi. ama Hatayspor olursa çok daha iyi olur.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by lexoqe View Post
    İskenderun spor vardı bir ara araştırmacı arandığı yıllarda oraya başvuru yapmıştım geri dönülmedi. ama Hatayspor olursa çok daha iyi olur.
    Iskenderunspor icin hala ariyoruz.

Nesil
    2003

Bence bu tartışmalar alevlenmişken açın başvuruyu bakalım aramızda atıp tutanlardan kaçı talip olucak kaçı işi görünce vazgeçmeyecek kaçı size daha ılımlı/anlayışlı yaklaşacak. Klasik Türk insanı önüne konan yemeği beğenmez kalk kendin yap diyince beğenmediğini iddia ettiği o yemeği yalar yutar...
    Haklisin. Arastirma bolumunu en gec cuma gunu acariz diye tahmin ediyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Eğer Hatayspor olursa kesin gözüyle bakarım.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Siteden basvuru yaptiysaniz, o sistemin devre disi olmasi gerekiyor cunku oradan gelen yuzlerce basvurunun icinden cikmak acikcasi mumkun olmuyor.
    Aynen bende siteden biyere yönlendirdi öyle başvurmuştum antalyaspor için ama 2 sene önceydi araştırma için artık müsait değilim ama çeviri çalışmasında yer almak isterim.

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Manisaspor için araştırmacı arıyorsan talibim. Bütün iç saha maçlarını izliyorum. Ama yaştan kaybediyoruz.

Nesil
    2006
    Yer
    Elazığ

Ben de Elazığspor'un yok ise alabilirim.Elimden geldiğince yardımcı olurum.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri