1 ile 29 arası toplam 29 sonuç

Konu: Kaleciler Tartışma Alanı

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Default Kaleciler Tartışma Alanı

Bölümde konusu olmayan ve paylaşmaya gerek görmediğiniz (Çok fazla bilinen bir oyuncu olduğu için olabilir, Klübü astronomik bir rakam istediği için olabilir, Etkili bir oyuncu olmasına rağmen çok yaşlı olduğu için vs. gibi nedenlerden dolayı) oyuncularının istatistiki bilgileri, transfer bedelleri, iyi-kötü form durumları gibi konuları bu başlık altında değerlendirelim.
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Rüştü'nün yerine Beşiktaş'a Sinan Bolat'ı aldım. Cenk ile birlikte inanılmaz işler yapıyorlar. 8 küsür milyon $ para verdim -evet biraz fazla ama pazarlık yapmam ben basar parayı alırım - Sinan'a ama kesinlikle hak ediyor.

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Genç Alman kaleciler Fm'in bütün kaleci yükünü kaldırıyor neredeyse, ilginç. Eğer gerçekten o şekildelerse, gelecek açısından milli takım hiç sorun çekmeyecektir.
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Volkan Demirel 2. sezon sonunda serbest kaldı. Benimle -Beşiktaş- kontrat maddelerini bile tartışmıyor.

Hala boşta ve Real Madrid, Chelsea gibi takımların kontrat tekliflerini kabul etmiyor. Ne yapmaya çalışıyor anlamadım.

Nesil
    2009
    Yer
    İskenderun

Luis Guilherme ve Tolga Zengin favorilerim

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Volkan Demirel 2. sezon sonunda serbest kaldı. Benimle -Beşiktaş- kontrat maddelerini bile tartışmıyor.

Hala boşta ve Real Madrid, Chelsea gibi takımların kontrat tekliflerini kabul etmiyor. Ne yapmaya çalışıyor anlamadım.
    Volkan, Bayern Münih ile yarım sezonluğuna anlaştı ve 3. sezonun 2. yarısını Bayern'de geçirdi. Şimdi yine Bayern'in kontratını kabul etmiyor ve benim kontrat teklifime de yanaşmıyor.

Adam kayışı koparmış artık demek. Milli Takım'ı da yönetiyorum seçmiyorum bile.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Volkan bende de boşa çıktı benimde listemdeydi (Juventus takımım) ben Ospina'yı tercih ettim,onu da Barca aldı

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

3 senedir City'de Volkan 2016'da sözleşme yenilemediler.
    eto'o bitmiş.

9. Default

Ben yıl 2017 navarro yaşlı ama aldım hem türk olmuştu oda birşeydi cenk ile birlikte oynuyorlar altyapıdan bir kaleci var onuda kiralık yolladım potansiyeli var şimdilik cenk ve navarro koruyo kalemi

Nesil
    2006
    Yer
    11

ALLAH'tan bedavaya almıştım.Profiline kanıp büyük paralar vermeyin sakın.Böyle bir profile 25 maçta 27 gol yemek yakışıyor mu ya?Diğer genç kalecilerim bile, üstelik defans hattım bir önceki sene daha zayıfken daha az goller yemişti.Son maçında kaleyi bulan ilk 4 şutun 3 ünü alırsa, bende kralı olsa kuyruğuna tenekeyi bağlarım adamın

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Fm'de kaleciler konusunda büyük bir mantık hatası var, ''teke tek'' özelliğinde, her iyi kaleciye 16-17 arası veriyorlar. Bu sefer oyunda her maçta 3-4 tane karşı karşıya kaçırılıyor. Tamam gerçek hayatta da kaçırılırda, bu kadarda can sıkmaz. Bence o kısma yeni bir uygulama getirmeleri lazım.
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Muslera tek kelime ile harika.Zaman geçtikçe daha da iyiye gidiyor.Geberene kadar bırakmam Muslera'yı.Gerçekten süper ötesi Sırf onun sayesinde kazandığım onlarca maç vardır.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2011
    Yer
    Bursa

Kaleciye atılan geri pasların çoğunda gidip rakip takıma atması yokmu çıldırtıyo adamı...

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Alman Marc-Ar Stegen diye bir kaleci var muhteşem ötesi bir kaleci bakmanızı öneririm hem gençte.

Nesil
    2006
    Yer
    11

Quote Originally Posted by pele96 View Post
    Alman Marc-Ar Stegen diye bir kaleci var muhteşem ötesi bir kaleci bakmanızı öneririm hem gençte.
    Gladbach ilk sezon küme düştü, çokda ucuza alabilirm aslında.Ama işte ne yazık ki bende de profil takıntısı var.Ve o adamın profiline baktığım zaman zerre güven vermiyor.Ki önceki mesajımda da belirttiğim gibi ilk sezon genç kalecilerim Ulrich ve Leno'yu değişmeli olarak oynatmış ve güzel performanslarda almıştım, yine tercihim onlar olur Stegen'den önce sanırım.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

sergio romero iyi performans segiliyor ama bende sürekli sakatlanıyordu

Nesil
    2006
    Yer
    11

Stekelenburg bu seride oynattığım kaleciler içinde en rezil performans göstereni şuan.

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

Quote Originally Posted by Lim10 View Post
    ALLAH'tan bedavaya almıştım.Profiline kanıp büyük paralar vermeyin sakın.Böyle bir profile 25 maçta 27 gol yemek yakışıyor mu ya?Diğer genç kalecilerim bile, üstelik defans hattım bir önceki sene daha zayıfken daha az goller yemişti.Son maçında kaleyi bulan ilk 4 şutun 3 ünü alırsa, bende kralı olsa kuyruğuna tenekeyi bağlarım adamın

adler eskiden de böyleydi bu muhteşem profille adam neden kötü oynuyor bu kadar rezil oynuyor hiç anlamadım. hep böyle oldu bu adler..

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by pele96 View Post
    Kovanın önde gideni olarak arşivime geçti.Çok kötü bir kaleci maalesef.Alacak olanlar düşünmeyin bile

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

10.75 Mn € verdik.Bu sene zor yeriz diyodum.Çok kalite bir savunma 4'lüsünün arkasında tarih yazıyo(!)Almak isteyen 2 değil 12 kere düşünsün.Bu seneki en berbat kaleci denediklerim arasında
    Bu arada savunma hattım:Kolarov-Toloi-Shawcross-Trasch

Nesil
    2006
    Yer
    11

Quote Originally Posted by KaRaBükLü KraL View Post
    10.75 Mn € verdik.Bu sene zor yeriz diyodum.Çok kalite bir savunma 4'lüsünün arkasında tarih yazıyo(!)Almak isteyen 2 değil 12 kere düşünsün.Bu seneki en berbat kaleci denediklerim arasında
    Bu arada savunma hattım:Kolarov-Toloi-Shawcross-Trasch

Hiç beğenememişimdir şu adamın profilini.Sevindim kötü oynamasına

Nesil
    2011
    Yer
    Elazığ

Enteresan olan ortalamasının yüksek olması

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Ben Dortmund'a aldım Adleri, 2 sezon çok iyi verim aldım, sonra da bedavaya aldığım adamı 30 milyon euro'ya Milan'a sattım.

2. yılda Southampton'un başına geçtim ve Portekizli kaleci Ricardo serbestti.
    Neyse...Ben aldım siz almayın.

Nesil
    2011
    Yer
    Elazığ

İlk sezon benim gibi Jason Steele'yi alsaydın gerek kalmazdı

Nesil
    2006
    Yer
    Anadolu Yakası

Stegen'i aldım ilk 2 sene dediğiniz gibi berbattı fakat kaleci alıp satmak kolay olmadığından üzerinde durdum ısrarla oynattım ve 3. 4. seneden sonra daha iyi oynamaya başladı, ardından Türk Milli takımına aldım filan derken baya bütünleştik ve şuan worlwide'a kadar yükseldi. Gerçi kalemize sadece ŞL'de o da nadiren şut geliyor onlarda da gayet başarılı.

Quote Originally Posted by bySperman View Post
    İlk sezon benim gibi Jason Steele'yi alsaydın gerek kalmazdı
    İlk sene İtalya'nın başındaydım
    Bu arada Steele'yi aldığın kariyere göz attım.Versiyon farkından mıdır nedir,senin transferlerinin maliyetinin yarısının yarısını transfer bütçesi olarak bana vermediler.İstesem de alamazdım zaten Steele'yi.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Stegen değişiklik mi gösteriyor oyunda anlamadım gitti , yazdıklarınıza göre rezalet bir kaleci o profile göre.Ancak 4 sezon devam ettirdiğim Gladbach kariyerinde kurtardığı maç sayısı sayılabilecek gibi değildi.Bana mı denk geldi
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2013
    Yer
    Eskişehir / İstanbul

Quote Originally Posted by KaRaBükLü KraL View Post
    Kovanın önde gideni olarak arşivime geçti.Çok kötü bir kaleci maalesef.Alacak olanlar düşünmeyin bile
    Ben almış buldundum (Bonservissiz geldi) aslında çok iyi bir istatistik dökmese de, oynadığı zaman gerçekten çok iyi oynuyor. Yine de malesef para verilecek bir kaleci değil. Ben mecburiyetten oynatıyorum.

Luis Guilherme'i önermek istiyorum. Botafogo'dan almıştım.

Serbest kalma maddesi var galiba ama ben öyle bir şeyler karşılaşmadım. Direk oyuncunun değeri üzerinden teklif gönderip aldım. 2 sezonda parladı. Sonra 15 M TL teklif gelince bizim başkan tuttu sattı oyuncuyu.

Zaten tam o sırada Marc Andre Ter Stegen'i önermişti menejeri kulüpsüzdü. Gene iyi denk geldi ama, gerekte yoktu daha oynardı.

Kaleci olarak gerçekten beklediğimden iyi gelişti. Avusturya U21'in de kalecisi Heinz Lindner ile arasında kalmıştım. Bunu almıştım iyi de olmuştu.

Mesaj Yetkileri