1 ile 28 arası toplam 28 sonuç

Konu: Orta Saha Oyuncuları Tartışma Alanı

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Default Orta Saha Oyuncuları Tartışma Alanı

Bölümde konusu olmayan ve paylaşmaya gerek görmediğiniz (Çok fazla bilinen bir oyuncu olduğu için olabilir, Klübü astronomik bir rakam istediği için olabilir, Etkili bir oyuncu olmasına rağmen çok yaşlı olduğu için vs. gibi nedenlerden dolayı) oyuncularının istatistiki bilgileri, transfer bedelleri, iyi-kötü form durumları gibi konuları bu başlık altında değerlendirelim.
    So what?
    Saike

" Hatem Ben Arfa " Deneyen var mı ? Sol Kanata Düşünüyorum Kendisini Klubü Satılık Listesine Koymuş Değeri 16.750 M Fakat 10 M ye alırım gibime geliyor.Deneyen arkadaşlar varsa fikirlerini paylaşırlarsa Sevinirim.

Siarhey Kisliak adlı oyuncu hakkında bilgisi olan var mı? 3.6M£ adamı enq. yaptım ve 12M£ istediler yuh ..

Nesil
    2009
    Yer
    İskenderun

Şu an müsait değilim ama biri Emiliano Armenteros'u koysa iyiolabilir.Galatasaray'da winger olarak oynattım bir sezonda 30 asisti geçti ve 12 gol attı.500k ya almıştım

Bana acil sol açık lazım.winger.gerektiğinde gizli forvet oynayabilecek.

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

juventusta Elia denen adamı (aml-amc) 18.5 m euroyamanchester city e sattım..Müthiş iş çıkardım çünkü adamın özelliklerine bakarsınız bu para verilmez ve iyi oynamıyor ben de yedeklere bile dogru düzgün giremiyodu kadromda

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Çok yönlü oyuncu lazım bize Salihovic oyun kurucu olarak oynayacak, yanında ki elemanda ileri geri çalışacak var mı öneriler?

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

@COLMAN20

Mato Jajalo, Chantome, Pavel Mamaev aklıma gelenler.

Nesil
    2009
    Yer
    İskenderun

Alper Potuk fena olmaz .Takımın çok üst düzey değilse iş yapar.

o.lyon dan emre avcı yetiştirme bedeli verilerek alınabilir. lm cm aml amc oynayabiliyor gayet kaliteli bir oyuncu.

Quote Originally Posted by ..JoaQuiN.. View Post
    Bana acil sol açık lazım.winger.gerektiğinde gizli forvet oynayabilecek.
    douglas costa, nicolas gaitan, james rodriguez

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Yaw arkadaş 3. defa oyunu yeniden başlattım ve şu Albert Riera 3. de de 6.50 nin altında oynadı koca sezon Adama bunun yüzünden kıl kaptım istemiyorum onu Galatasaray takımında arkadaş

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

Del piero 37 yaşına ragmen en yüksek formda oynayan oyuncu 7.46 ile sezonu bitirdi

Quote Originally Posted by wolffather View Post
    Yaw arkadaş 3. defa oyunu yeniden başlattım ve şu Albert Riera 3. de de 6.50 nin altında oynadı koca sezon Adama bunun yüzünden kıl kaptım istemiyorum onu Galatasaray takımında arkadaş
    Onu 8 m £ gibi bi paraya satabilirsin ben satmıştım yerine 7,5 m £'ya Antoine Griezmann'ı aldım Real Sociedad'tan mükemmel bi oyuncu yarım sezon oynattım Milan, Manchester U. istedi iki sezon zor kaldı bende A.Madrid'e 21 m £'ya sattım

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by ablukaalarm34 View Post
    Onu 8 m £ gibi bi paraya satabilirsin ben satmıştım yerine 7,5 m £'ya Antoine Griezmann'ı aldım Real Sociedad'tan mükemmel bi oyuncu yarım sezon oynattım Milan, Manchester U. istedi iki sezon zor kaldı bende A.Madrid'e 21 m £'ya sattım
    İlk öncelikle Rieranın ilk sezonu olduğundan dolayı herhalde satılık listesine koysan bile kimse almıyor ddediğin fiyata satıyorum ama en az sezonun yarısının geçmesi gerekiyor. Bahsettiğin oyuncuyu ben şu anda ne kadar verirsem vereyim alamıyorum hem 10 m £ değeri var hemde gelmek istemiyor zaten

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

arkadaslar barcada oynayan kiko femenia nasıl sizce?oynatanınız var mı?ben yarım sene kiralık aldım fena deil ama özelliklerine ragmen form grafiği yüksek deil 6,60-6,70 falan henüz 21 yasında oyuncu

Quote Originally Posted by wolffather View Post
    İlk öncelikle Rieranın ilk sezonu olduğundan dolayı herhalde satılık listesine koysan bile kimse almıyor ddediğin fiyata satıyorum ama en az sezonun yarısının geçmesi gerekiyor. Bahsettiğin oyuncuyu ben şu anda ne kadar verirsem vereyim alamıyorum hem 10 m £ değeri var hemde gelmek istemiyor zaten
    Anladım banada ilk iki sezon gelmedi 3.sezonda alabilmiştim ama iyi oyuncu gerçekten

mehmet topal oyun başında satılık.galatasaraya almak istiyorum.önceden deneyen oldu mu nasıl oynuyor?

Nesil
    2011
    Yer
    Kocaeli

Beyler fenerbahçedeyim ilk sezon devre arası ayağa iyi pas yapan oyuncu önericek varmı türk yabancı fark etmez

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

mehmet topala bak
    ama mehmet topuzu da değerlendirebilirsin ben 9 asist yaptırmıştım elemana

Nesil
    2011
    Yer
    Kocaeli

6 gol 8 asisti var yanlış hatırlamıyorsam daha 24.hafta

Aroucu'yı aldım orta sahaya kimse gelmedi başka topalda sunderlanda gitmişti

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

bende valencia topalı satılığa çıkardı erkenden aldım

Mehmet Topal'ı MC'de Ball Winning Mid. oynat acayip bir performans sergiliyor. Ama yanında oyun kurucu destek olması lazım.

Quote Originally Posted by ugurayz View Post
    mehmet topal oyun başında satılık.galatasaraya almak istiyorum.önceden deneyen oldu mu nasıl oynuyor?
    En kaliteli transferim şimdiye kadar.
    Ortasahada da döktürüyor.
    Defansta da döktürüyor.
    4 ML aldm
    20 ML oldu.

25. Default

Fenerbahçede Alex'in 1-2 yılı kaldı en fazla yaşına rağmen çok iyi bir oyuncu ama onun yerine yıldız bir futbolcu almam gerekiyor.
    Bir çok yıldıza teklif yaptım ama malesef ilk sezonumda oldugum için kabul etmediler ne yapacağım bilmiyorum

Nesil
    2008
    Yer
    Kocaeli-BOLU

Boluspor ile Süper Lig'e çıktım.Hesaplı ve iyi bir merkez orta saha oyuncusuna ihtiyacım var.

Varmı bildiğiniz bir isim?

Quote Originally Posted by guarin14 View Post
    Boluspor ile Süper Lig'e çıktım.Hesaplı ve iyi bir merkez orta saha oyuncusuna ihtiyacım var.

Varmı bildiğiniz bir isim?
    Teko Modise

oyunda neden cok az ml / mr cıkıyor ilerleyen yıllarda anlamış değilim. 4-4-2 en populer taktik aslında. Bir de Türkiye'de genelde st ve amc yetişiyor iyi. Sol bek yetişmiyor mesela.. BU kadar gercekci olamaya da gerek yok arkadasım

Mesaj Yetkileri