Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
3. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

1 33.33%
  • İyi

1 33.33%
  • Vasat

1 33.33%
  • Hayal kırıklığı

0 0%
1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Ruben Jenssen

Default Ruben Jenssen

Adı: ruben jenssen
    Kulübü: tromso
    Doğum Tarihi:4.5.1988
    Ülkesi: norvec
    Pozisyonu: orta saha (MC)

oyun bası fıyatı: 950 k

kısısel yorum: benım oyunumda malaga nın 1.1 m ve benım 2.4 m olan teklıfım kabul edıldı ama malaga sozlesme de daha fazla para verdıgı ıcın orayı sectı ozellıklerı gercekten ıyı ben fenerbahceye alamadım umarım sız alırsınız bence kacırılmıyacak bır yetenek
    Last edited by GeNç KaRTaL : 08.Kasım.2011 at 00:42

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Paylaşım için teşekkürler.
    So what?
    Saike

fotografta bı sıkıntı var sanırım...

Nesil
    2006
    Yer
    11

İlk yıl çok iyi katkı sağladı.Ama 2. sezon beklentilerin altında kaldı maalesef.Ama Bundesliga'da Stuttgart gibi bir takımda (ilk yıl için söylüyorum özellikle) çok iyi performans gösterdi.Hangi liglerde, hangi takımlarda neler yapabileceğini siz düşünün.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

norveç'in xavi'si diyorlar bu adam için

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

her kariyerde farklı fiyat çekiyolar bugüne kadar 1.7m dolara aldığım da oldu 6 milyon fiyat çektikleri de oldu. Benim Bolton kariyerimde harikalar yaratmıştı ama birden gelişip birden sönen değişik bi adam 29-30'ndan sonra çok düşüyor performansı. 26-27-28 yaşlarında en iyi fiyattan satmak lazım.

Orta düzey takımlar için ilk yıl uygun fiyata alınıp (1-2milyon euro) sene sonunda 15-20 arası satılabilir ilk yıl için fena da oynamıyor.

Mesaj Yetkileri