Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
51. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

16 31.37%
  • İyi

23 45.10%
  • Vasat

9 17.65%
  • Hayal kırıklığı

3 5.88%
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 46 sonuç

Konu: Emre Can

Arrow Emre Can

EMRE CAN

(FC Bayern München)

DC-DMC-MC

genç yeteneğin fiyatı çok çok uygun 800k€ ile 1m€ arasında, her ne kadar geleceğimde türkiye milli formasını giymeyi düşünmüyorum demiş olsada türkiye ligine çok rahat transfer oluyor.

Oyuncudan en iyi DMC-MC mevkisinde oyun kurucu support olarak verim alabilirsiniz. İki mevkiyide doğal olarak oynama yeteneğine sahip.

OYUNCU CAPSLERİ

OYUNCU İLERİDE NE HALE GELİYOR ONUDA GÖSTEREN CAPSİ YAYINLIYORUM...

YIL 2 TEMMUZ 2014

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Paylaşım için teşekkürler.
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

güzel bir sunum olmuş, teşekkürler.

fm2012'de wonderkidler arasında gösteriliyordu.
    (/s)

Benim gözümde wonderkid olmaz bundan. Ama ortalama sıradan bir oyuncu olur.

oyunun 4. sezonuna girdik şuanki özellikleri tolga ciğerciden daha iyiki multiplayer kariyerde arkadaşım ciğerciyi bende emre canı aldım. ikisinin karşılaştırıldığı fotoyu birazdan atıcam

25 OCAK 2015<<<<

İkiside ikiz gibi. Ama farkları Emre Can 950k'ya FB ye geldi. Tolga Ciğerci 20m€ ya BJK ye geldi...

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Güzel bir sunuş olmuş adam iyi gelişmiş geçen sene kötüydü bu sene denemek lazım

Emre Can'dan iyi deep lying playmaker olur denemek lazım.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Türk milli takımını mı seçtiler oyunda peki?

evet oyunda zaten almanya milli takımı olmadığından çoğu gurbetçi belli bir yaştan sonra türkiyeyi seçiyor. ama emre can daha küçük yaşta türkiyeye getirdiğim için 18inde türkiyeyi seçti

Ben daha oyunun başında Türkiye U19 kadrosunda gördüm

2016 ocak ayından bir caps de ben atayım bari

ufak bir tavsiye "Runs with ball through centre" PPM ini kaldırın. dribbling özelliği düşük olduğu için çok top kaybediyor. ara sıra pas atılacak pozisyonlarda dribblingi tercih ediyor.
    Last edited by ktoid : 12.Kasım.2011 at 11:52

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ktoid View Post

ufak bir tavsiye "Runs with ball through centre" PPM ini kaldırın. dribbling özelliği düşük olduğu için çok top kaybediyor. ara sıra pas atılacak pozisyonlarda dribblingi tercih ediyor.
    Ne kadar maç oynattın bu adama merak ettim?

Nesil
    2008
    Yer
    Karabüklü-Sinop/Ayancıkta

tr ligleri içine next iniesta
    avrupada maçlarında çok iş yapar güzel oyuncu

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Vay babam...
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

adam süper olmuş nasıl bi antreman programıyla gelişti böyle paylaşın bizde faydalanalım

teklif yaptım 34 m istedi

Quote Originally Posted by JohnConner View Post
    adam süper olmuş nasıl bi antreman programıyla gelişti böyle paylaşın bizde faydalanalım
    Katılıyorum, hakikaten harika olmuş. Hangi training programıyla gelişti bu bukadar?

Evet antrenman programını isteriz

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Aynen adam çağ atlamış antreman programı nedir

ne kadar maç oynadığına kendiniz bakın. ki bu sadece lig maçları şampiyonlar ligi ve kupanın kayıtları olmuyor history kısmında bildiğiniz üzere.

bu da antrenman programı.
    oyuncunun potansiyeline erişmesi için determination özelliğinin artması gerekiyor. bunun için tek efektif yol da determinationı yüksek olan bir adamla birlikte çalıştırmak.
    bi de oyuncu -9 pa ya sahip. yani 160 ile 180 arasında bir potansiyeli var random olarak. bendeki 180e çok yakın galiba bu kadar kendini geliştirdiğine göre. sonra yok efendim benimki neden kötü diye gelmeyin buraya
    Last edited by ktoid : 15.Kasım.2011 at 09:11

antrenman programını kendin mi hazırladın? yoksa hazır program mı kullanıyorsun? başka bir konuda daha denk gelmiştim yine senin oyuncunun çok fazla geliştiğine. programını ss koymak yerine dosya olarak paylaşır mısın? biz de faydalanalım.

her oyuncu için ayrı ayrı uğraşıyorum özel mesaj atan arkadaşlara da yardımcı olmaya çalışıyorum.
    antrenman dosyası içinde bir çok program mevcut bazı oyunculara özel program yaptım. eğer sakatlık konusunda kafanız rahatsa tacticsi her zaman fullemeyi öneriyorum.

ktoid senin bütün oyuncuların hayvan oluyo valla futbolculuktan çıkıyo hepside :O

sen bi de regen oyuncuları görsen scoutlara ve hocalara çok önem vermek lazım hafız. ayrıca bi shortlist yap -9 PA ya sahip oyunculardan hepsine scout yolla, her oyun bambaşka oyuncular öne çıkıyor. mesela emre can en az 177 pa ya sahip bu save de.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Ben kendisinden defans oyuncusu yapmaya çalışıyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Yok artık...

sen bi de regen oyuncuları görsen scoutlara ve hocalara çok önem vermek lazım hafız. ayrıca bi shortlist yap -9 PA ya sahip oyunculardan hepsine scout yolla, her oyun bambaşka oyuncular öne çıkıyor. mesela emre can en az 177 pa ya sahip bu save de.
    Valla emre yi müthiş bir oyuncu yapmıssın tebrikler simdi bulamadım baska bir oyuncu paylaşım bölümünde bir link vermiştin ve kendi training programını buna göre yaptığını söylemiştin bende linkteki açıklamalara göre kendi training programını yaptım ve özellikle defans ve orta saha göbek oyuncularının bendede çok iyi oldu ama kanat oyuncularının stoch hariç pek fazla kendini geliştiren olmadı bu kanatlar için nasıl bir program önerirsin? neyse simdiden teşekkürler.

2. Sezon beleşe kaptım Bu adamı.Bakalım bizde de bu şekilde Gelişebilecek mi.Gerçi Gözlemcilerim Gelecek Potansiyel İçin 4.5 yıldız veriyorlar.Lakin antrenman Önemli tabi ki.

Emre Canı bir türlü idman konusunda mutlu edemedim adam hep ağlıyor hep ağlıyor biz de üzülüyoruz ufak takımız Emre gibi oyuncular bizim için çok önemli Antrenörlerim iyi antreman sistemini tek tek her futbolcu için ayrı ayarladım.
    Konu dışı olacak ama PA CA nedir? Ayrıca oyun ingilizce nereden ben bu futbolcuya özel idman vereceğim Determination yüksek birisi olması şart mı?

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri