Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 55 arası toplam 55 sonuç

Konu: Hücum Oyuncuları Tartışma Alanı

4-2-3-1'de complete forward oynayabilecek bi oyuncu arıyorum. varsa iyi verim aldığınız bi striker, öneri bekliyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Leonardo Damiao kesinlikle tavsiye ederim

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by Ketchaup View Post
    4-2-3-1'de complete forward oynayabilecek bi oyuncu arıyorum. varsa iyi verim aldığınız bi striker, öneri bekliyorum.
    eğer aradığın pahalı bir transfer değil ise 2-3 seneyi kurtarmak ise Stancuyu öneririm GS li CF olarak mükemmel oynuyor

Quote Originally Posted by wolffather View Post
    eğer aradığın pahalı bir transfer değil ise 2-3 seneyi kurtarmak ise Stancuyu öneririm GS li CF olarak mükemmel oynuyor
    yok yok özellikle kaliteli arıyorum 3. sezonun başındayım soldado'yu yolladıktan sonra adebayor, macheda, rochina ... denedim istediğim verimi bi adebayor verdi. ama o da tek forvet oynayamadı.

Quote Originally Posted by MuraTBudaN View Post
    Leonardo Damiao kesinlikle tavsiye ederim
    ilk sezon param yoktu, klübü çok abartı ücret istedi.
    ikinci sezon kendi gelmek istemedi
    üçüncü sezon başı 25 m €'ya aldım, 5 parasızız inş 25+ gol atar en az.

Arkadaşlar bi deep lying forward önerrisi[West Nam için]

6. Default

Ivica Olic'in Hız değerleri sizce de fazla değil mi? Bana çok geliyor oyun başı 19-20.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Hoffenheim'a santrafor arıyorum.

Bony Wilfried ilk adayım, var mı başka önerisi olan?

şu ana kadar forumda ismi hiç geçmemiş bir forvet önereceğim size.JESSIM MAHAYA.oyunun kurulu olduğu pc den değil başka bir yerden yazıyorum şu anda o yüzden takımını hatırlamıyorum ama eleman Cezayirli Fransa'dan bir takımdan aldım.St Ettiene olabilir emin değilim.İstanbul Belediye kariyerimde 2.yılımda takımı veya menejerler önerdi baktım profiline yaşı 20 özellikleri Piere Webo'yu yedekler dedim ve aldım.İlk sene rezerv takımda tuttum.Elimde daha iyi bir yedek olduğu için.2.sene 3-4 maç oynattım 1 gol attı.3.senesinde ise Webo yoktu artık ama çok iyi bir regenim vardı.Regen ilk haftalar çamaşır makinası çıkınca mecburen Mahaya'yı oynattım ve sezonu 28 lig 8 avrupa golüyle kapattı.bir sonraki sezon ise 30 lig gol attı play-off hariç.inanılmaz bi adam çok hızlı defansın çok arkasından deparı basar öne geçer golü yazar.hiç sorun çıkarmaz,büyük takımlara gitmek istemez.yazın bir kenara.özelliklerine kanmayın verimine bakın.Jessim Mahaya

Nesil
    2011
    Yer
    Kocaeli

Alberto bueno tek geçerim

Arkadaşlar Beşiktaşta ilk sezon şampiyonluğu yakaladım. Edu nun kiralık sözleşmesini feshettim pektemek yedek demek ve almeida yıda satmayı düşünüyorum. Türk ve hızlanması 12-15 arası bir forvet arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Beyler bu Adebayor'dan hangi seçenekte verim alabilirim bi yardım edin

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2006
    Yer
    11

Maaşı senelik 2M$ ki bence bu kalitede bir oyuncu için hele TR ligine geldiği halde düşük sayılabilir.2. sezonda yeni kontrat istedi Ronaldovari.Şuan aldığım fiyatın 2.5 katı değeri var ve çok rahat kar yaparım.Benfica listeye koyuyor genelde.Kaçırmayın derim.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by cenker07 View Post
    Beyler bu Adebayor'dan hangi seçenekte verim alabilirim bi yardım edin
    başka bi takıma satarak

Nesil
    2011
    Yer
    Kocaeli

arkadaşlar sow 'un profili paylaşırmısınız

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

SOW

quinteronun yanına bi forvet alacağım gs'ye.vitinho erick torres ve lacine traore var aklımda.hangisi verimli olur ?ilk sezondayım

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

vitinho sweim düşünmeden

Quote Originally Posted by Lim10 View Post
    Maaşı senelik 2M$ ki bence bu kalitede bir oyuncu için hele TR ligine geldiği halde düşük sayılabilir.2. sezonda yeni kontrat istedi Ronaldovari.Şuan aldığım fiyatın 2.5 katı değeri var ve çok rahat kar yaparım.Benfica listeye koyuyor genelde.Kaçırmayın derim.

Bende frikik veya korner hariç asist yapamıyor.Satmayı düşünüyorum.Hangi rolde sende?

Nesil
    2006
    Yer
    11

Quote Originally Posted by Robeck View Post
    Bende frikik veya korner hariç asist yapamıyor.Satmayı düşünüyorum.Hangi rolde sende?
    Inside For.-Atak rolünde oynattım.Ligdeki istatistikleri çok aman aman değil.Ama profildeki genel istatistiklerde de göreceğiniz üzere Avrupada, yani ŞL'de attığı kritik gollerle ölüm grubundan çıkabilmemde en büyük katkıyı sağladı ve bir sonraki kariyerimde listeye konursa yine hiç düşünmeden alacağım.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

United'a aldığımda amr inside forward oynattım. Çok faydalı olmuştu.

Bende de oynamaya başladı.Uyum problemi vardı herhalde.Winger oynatıyorum ama epey pozisyona giriyor.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Olurda Demba Ba'yı falan almaya kalkarsanız AMAN diyorum. Oyundaki en ama en berbat forvet. Hayatımda bu kadar rezil birşey görmedim yahu 3 gol attı 20 küsür maçta 3 taneside boş kaleye. Dolu kaleye henüz birşey yaptığını görmedim. Sakın diyorum asla almayın.

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

meksikalı fierro-ıaqo falque(barcelonalı22 yasında)-maurice kok-vucinic-matri-joel valencia forvet hattında çok iyi adamlar.joel valencia 17 yasonda wonderkid olabilir belki emin değilim.fierroyu zaten tartısmaya gerek yok.falque leblebi gibi gol atıor.maurice kok de iyi.Quaqliarelliyi sakın almayın derim ben milan a zar zor 6 m euroya sattım ve kurtuldum zaten 29 yasında

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir,Türkiye

Deniz Naki'yi nerede nasıl oynatayım beyler ?

25. Default

Kanatlarda daha verimli oynar bence. Sağ ayaklı bir oyuncu, sağda oynatırsan winger-attack, solda oynatırsan inside forward-attack güzel olur Ama profesyonel, kişiliği düzgün bir futbolcuyla tutoring yaptırmanı tavsiye ederim. Gelişimi ve genel takım huzuru için

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri