Sayfa 2 / 9 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 244 sonuç

Konu: FM 2012 İçin Takım Önerileriniz

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Addolorato View Post
    Sampdoria , Monaco ve West Ham hepsi mazisi olan takımlar ve küme düştüler. Yeniden diriltmek bu takımları zevkli olabilir.
    Alt ligleri pek sevmem. Udinesse , Galatasaray gibi takımların seviyesi ve yukarısıyla oynarım genelde. Fakat takım da bulamıyorum o seviyelerde kendime

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Quote Originally Posted by Night_Mare17 View Post
    Acil çok zevkli bir kariyere ihtiyacım var Bunun için takım önerirseniz iyi olur
    fleetwood town
    ingiltere blue square premier

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Liverpool açtım arkadaşlar.

Telekomspor "Süper Amatör Lig" Hem kendi stadları var. Hem de Cem Yanık o takımda başlıyor eğer add players to playable teams seçmezseniz çoğu oyuncusu gri olan bir lig için çok üstün bir golcü...

Siirtspor "3.Lig" Çoğu 1. lig takımından yüksek değerde bir kulüp

İzmirspor "BAL",

Aydınspor "SAL" (3. ligde de bir Aydınspor var ama o değil)

Oyunun en düşük değerli takımı 50K estimated value ile Cizrespor. "SAL"

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Queens Park Rangers.

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Quote Originally Posted by FoRZa SKiNCLuB_I9o3 View Post
    Queens Park Rangers.
    4 gün önce basladim QPR kariyerine cidden cok zevkli kadrolari ingilterede orta siralari zorlayacak seviyede zevkli bir kariyer oluyor simdilik

Arkadaşlar 3 yıldır FM oynamama rağmen, taktikler, antremanlar, scoutlar vs. hakkında pek bilgim yok, kıtım o konuda. O yüzden zorlanıyorum biraz. Bana göre hangi takımla oynayabilirim, zevk alabilirim?

Not: Konu dışı olacak ancak, yukarıda bahsettiğim konularla ilgili bir rehber mevcut mu?

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by alPFM View Post
    Arkadaşlar 3 yıldır FM oynamama rağmen, taktikler, antremanlar, scoutlar vs. hakkında pek bilgim yok, kıtım o konuda. O yüzden zorlanıyorum biraz. Bana göre hangi takımla oynayabilirim, zevk alabilirim?

Not: Konu dışı olacak ancak, yukarıda bahsettiğim konularla ilgili bir rehber mevcut mu?
    forum ana sayfasında rehber çok ama hiçbişi bilmiyosan real madrid barcelona man city gibi kulüpleri al bi şekilde başarılı olursun

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Kocaelispor'u aldım. Öneririm. Zevkli olacağını düşünüyorum. İlk sezon hedefiniz ligde kalmak. Efsane bir klübü yoktan var etmek zevkli olmalı.

Guam U19 japonları yenmek için kasın..

napoliyle başlayıp, cavani ve hamsik hariç bütün takımı satın. yerine gençleri doldurun sonra da yönetime şampiyon olacam ben yea deyin. 3. sezonumda takımın yaş ortalaması 21

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Quote Originally Posted by FoRZa SKiNCLuB_I9o3 View Post
    Queens Park Rangers.
    Quote Originally Posted by KanaKe View Post
    4 gün önce basladim QPR kariyerine cidden cok zevkli kadrolari ingilterede orta siralari zorlayacak seviyede zevkli bir kariyer oluyor simdilik
    Katılıyorum.

Şu an devre arasına geldim ilk sezonda ve son derece keyifli bir kariyer oluyor, bu kadar saracağını düşünmemiştim.

Alternatif olarak West Ham United'ı önerebilirim. Championship'teler fakat kadroları Premier Ligdeki birçok takımdan daha güçlü.

Valencia`yı öneririm bir kaç takviye ile iyi işler yapabilirsiniz.

İspanya en alt liginde ''Jaen'' adlı takım.finansları iyi.

#9 ........................

Türkiye Ligi oynamayı sevenlere tek önerim İBB diyorum başka bişey demiyorum.İnanılmaz bir takım yapmışlar.Bazı oyuncuları 4 büyüklerde bile yok.Örneğin Doka oyunda gördüğüm en iyi kanat AML lerden biri.Ben geçen yıl Eden Hazard'dan bile bu kadar verim alamamıştım.Webo süper.Visca Çok iyi.Kamil Zayette Yobo'ya bin basar.Mahmut Tekdemir en iyi Türk defans belkide.Serdar Kesimal'den daha iyi.Holmen'i,Gökhan Süzen'i,Taner Yalçın'ı,Hasageçi,Tevfiki,Efe'si....Hiç bir özel antreman metotu uygulamadım.Zaten hiç uğraşmam öyle şeylerle.Back Room Advice'de oyunculara önerilen idmanları uygulatıyorum sadece.Transferde yapmadım.Üstelik 5-6 tane gereksiz adam sattım.Ve Ligde şu anda 27 maçta 51 puanla 2.sıradayım.Lider açık ara Fener 68 puanda.
    Bazı oyuncularımın istatistikleride şu şekilde
    Doka 28 maç 14 gol 12 asist 8 Mom
    Webo 20 maç 15 gol 0 asist 3 Mom
    Holmen 27 maç 7 gol 2 asist 0 Mom
    Mahmut 26 Maç 5 gol 2 asist 4 Mom

Gelecek Sezon içinse şimdiden Free transfer olarak Serkan Kırıntılı,Serdar Aziz,İrfan Başaran,Uğur Uçar ve Semih Kaya ( 20k)ile anlaştım

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Arkadaslar alt liglerden yuksek transfer butceli bir takim ariyorum fakat soyle bir sorun var.önceki seride italya alt liglerinden pro patria'yi almistim.Oyuna basladigimda transfer butcesi 1 milyon$'di.Tum transferlerimi serbest oyunculardan yaptim(6-7 oyuncu),adamlara oyle uçuk maaslar da vermedim fakat gelgelelim sezon sonunda takimi sampiyon yaptigimda yönetim bana yeni sezon icin sadece 300bin$'lik bir transfer butcesi verdi.Ayni durum belcika en alt liginden yuksek transfer butceli bir takimla da kariyer yapip sampiyon oldugumda da basima gelmisti(takimin adini hatirlamiyorum fakat Selcuk Alageyik diye bir Türk oyunculari vardi)Bu sorunun neden kaynaklandigi konusunda hicbir fikrim yok cunku butçeyi kusursuz yonettigimden eminim.Kisacasi,cok para harcamis olmamama ve takimi sampiyon yapmama ragmen 2. sezonda karsima gülünç bir transfer bütçesiyle cikmayacak zengin bir alt lig takimi ariyorum.

Quote Originally Posted by fernando1907 View Post
    Türkiye Ligi oynamayı sevenlere tek önerim İBB diyorum başka bişey demiyorum.İnanılmaz bir takım yapmışlar.Bazı oyuncuları 4 büyüklerde bile yok.Örneğin Doka oyunda gördüğüm en iyi kanat AML lerden biri.Ben geçen yıl Eden Hazard'dan bile bu kadar verim alamamıştım.Webo süper.Visca Çok iyi.Kamil Zayette Yobo'ya bin basar.Mahmut Tekdemir en iyi Türk defans belkide.Serdar Kesimal'den daha iyi.Holmen'i,Gökhan Süzen'i,Taner Yalçın'ı,Hasageçi,Tevfiki,Efe'si....Hiç bir özel antreman metotu uygulamadım.Zaten hiç uğraşmam öyle şeylerle.Back Room Advice'de oyunculara önerilen idmanları uygulatıyorum sadece.Transferde yapmadım.Üstelik 5-6 tane gereksiz adam sattım.Ve Ligde şu anda 27 maçta 51 puanla 2.sıradayım.Lider açık ara Fener 68 puanda.
    Bazı oyuncularımın istatistikleride şu şekilde
    Doka 28 maç 14 gol 12 asist 8 Mom
    Webo 20 maç 15 gol 0 asist 3 Mom
    Holmen 27 maç 7 gol 2 asist 0 Mom
    Mahmut 26 Maç 5 gol 2 asist 4 Mom

Gelecek Sezon içinse şimdiden Free transfer olarak Serkan Kırıntılı,Serdar Aziz,İrfan Başaran,Uğur Uçar ve Semih Kaya ( 20k)ile anlaştım
    Zaten oyunda bilgisayar yönettiğinde bile İBB çok iyi sonuçlar alıyor, bende bir keresinde ilk sezonda şampiyon bile olmuştu. Genelde en kötü playoff a kalıyorlar.

Doka konusuna katılıyorum. Oyunda Türkiye ligini birçok kez açtım, Ermin Zec ile birlikte Türkiye'deki en iyi performans gösteren ve bunu istikrarlı şekilde yapan iki oyuncudan biri Doka.

Quote Originally Posted by nikootinn View Post
    Arkadaslar alt liglerden yuksek transfer butceli bir takim ariyorum fakat soyle bir sorun var.önceki seride italya alt liglerinden pro patria'yi almistim.Oyuna basladigimda transfer butcesi 1 milyon$'di.Tum transferlerimi serbest oyunculardan yaptim(6-7 oyuncu),adamlara oyle uçuk maaslar da vermedim fakat gelgelelim sezon sonunda takimi sampiyon yaptigimda yönetim bana yeni sezon icin sadece 300bin$'lik bir transfer butcesi verdi.Ayni durum belcika en alt liginden yuksek transfer butceli bir takimla da kariyer yapip sampiyon oldugumda da basima gelmisti(takimin adini hatirlamiyorum fakat Selcuk Alageyik diye bir Türk oyunculari vardi)Bu sorunun neden kaynaklandigi konusunda hicbir fikrim yok cunku butçeyi kusursuz yonettigimden eminim.Kisacasi,cok para harcamis olmamama ve takimi sampiyon yapmama ragmen 2. sezonda karsima gülünç bir transfer bütçesiyle cikmayacak zengin bir alt lig takimi ariyorum.
    BElki aldığın oyuncuların wage yani maaşı çok fazla olduğu ve kulübün bütçesini geçtiği için kulüp otomatik olarak wage budget'ı artırmak için transfer budget'tan kesmiş olabilir.

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Quote Originally Posted by mgokalparslan View Post
    Zaten oyunda bilgisayar yönettiğinde bile İBB çok iyi sonuçlar alıyor, bende bir keresinde ilk sezonda şampiyon bile olmuştu. Genelde en kötü playoff a kalıyorlar.

Doka konusuna katılıyorum. Oyunda Türkiye ligini birçok kez açtım, Ermin Zec ile birlikte Türkiye'deki en iyi performans gösteren ve bunu istikrarlı şekilde yapan iki oyuncudan biri Doka.

BElki aldığın oyuncuların wage yani maaşı çok fazla olduğu ve kulübün bütçesini geçtiği için kulüp otomatik olarak wage budget'ı artırmak için transfer budget'tan kesmiş olabilir.
    Yok reyis ona da baktım,dediği gibi kimseye fazla bütçe vermedim

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Malaga takımını yöneten var mı nasıl

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Borussia Dortmund bu senenin bomba takımı muhakkak denenmeli.

1-2 haftadır kariyer yapmıyorum, böyle bir istek geldi Hemen yeni bir kariyer yapıcam fakat takım bulamıyorum.Aradığım takım da özel bir şart yok fakat tek isteğim köklü,tarihli bir takım olacak yada sempatik bir takım olacak.Önerilerizi bekliyorum.Teşekkürler.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    Malaga takımını yöneten var mı nasıl
    Her an başlayabilirim.

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Q.P.R. ile bir kariyere başladım. Harika gidiyor. 4 maçta toplam 19 gol attım 5 gol yedim, ki 4 hazırlık maçından en önemli galibiyetim Sheffield United'a karşı 6-0 lık olandı.
    Gerçekten tavsiye ederim bu takımı, forvete alternatif bir oyuncu ve defansa 1 sağlam, 1 de alternatif adamla başarılı olabileceğinizi düşünüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Valencia ve B.Monchengladbach arasında kaldım hiç oynayan var mı?

BHARISH Misafir

Shakhtar yine 50 m dolar bütçeyle başlıyor.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

La Liga'da Barca ve Real'i hangi takımla alt edebilirim?

Yada Bundesliga'dan bi önerisi olan var mı?

2 lig içinde tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar, şimdiden teşekkürler.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Köln kariyerim oldukça zevkli oluyor, tavsiye ederim. İlk sene transfer bütçesi yok gibi. İlerde Podolski reyis takımı tek başına taşıyor.

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Quote Originally Posted by COLMAN20 View Post
    La Liga'da Barca ve Real'i hangi takımla alt edebilirim?

Yada Bundesliga'dan bi önerisi olan var mı?

2 lig içinde tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar, şimdiden teşekkürler.
    Atletico madrid ile 4-5 sene içerisinde Real ve Barça'ya denk konuma gelebilirsin.Almanya'dan ise Dortmund'u önenirim genç,dinamik ve yüksek potansiyelli bir kadrosu var.İkinci ligden de önerim Adanademirspor,bulunduğu ligdeki diğer takımlara oranla yüksek reputasyonu ve iyi finans durumuyla üst lige çıkmakta zorlanmazsın

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by fotosuki View Post
    Köln kariyerim oldukça zevkli oluyor, tavsiye ederim. İlk sene transfer bütçesi yok gibi. İlerde Podolski reyis takımı tek başına taşıyor.
    Köln tipinde Herha Bsc'i çalıştırdım 2 sene. İlk sene 0 transfer bütçesi vardı berbat bi finansal durum vardı yani, Kobi, Raffael gibi önemli yıldızları satarak yol bulmaya çalıştık. İlk sene düşmekten kurtaracağımı söyledim, ama beklenmedik performans ile 7. bitirdik ligi. 2. Sene Orta sıralarda bitireceğiz dedik, finansal durum nedeniyle böyle düşük hedefler seçiyoruz bu seferde 25. haftada 6.sıradayken 1 öaç yenildik görevimize son verdiler daha dapek küçük takım çalıştırmam yani kendini beğenmişlik yaptılar.

Quote Originally Posted by nikootinn View Post
    Atletico madrid ile 4-5 sene içerisinde Real ve Barça'ya denk konuma gelebilirsin.Almanya'dan ise Dortmund'u önenirim genç,dinamik ve yüksek potansiyelli bir kadrosu var.İkinci ligden de önerim Adanademirspor,bulunduğu ligdeki diğer takımlara oranla yüksek reputasyonu ve iyi finans durumuyla üst lige çıkmakta zorlanmazsın
    Valla hocam Atletico ve Dortmund arasında çok kararsız kaldım.

Sayfa 2 / 9 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri