Sayfa 3 / 9 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 244 sonuç

Konu: FM 2012 İçin Takım Önerileriniz

anji mahaçkala fm 12 tek ilerleye bildigim bir takım güzel kadro güzel bütçe güzel bir lig

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Dortmund son şampiyon ama transfer bütçesi oldukça az.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bundesliga'da Hoffenheim kariyerim vardı ama crash dumps hatası nedeniyle kariyer patladı valla yazık oldu oldukça iyi ilerliyordum.

Şimdi düşünüyorum tekrar mı başlasam diye.

Önerisi var mı bundesliga'dan bi takım?

Dortmund iyi gider

Ben ukrayna liginden Metalist Kharkiv i yönetiyorum forvette Cristaldo diye bir herif var adam 50 gol ortlamasıyla oynuyor bende 3. sezonumu bitirdim.

Lig sıkıcı Shaktar haricinde bir takım sizi zorlayamıyor hatta şampiyonluk Metalist-Shaktar macından galip çıkan tarım tarafından kazanılıyor diyebilirim ama güzel seviyorum şampiyonlar liginde falan gayet güzel ilerleyebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

PSG

Gerçekten iyi kadrosu var , ilk iki sene şampiyon olamadım.
    Takım gerçekten kötü gidiyordu , çünkü çok fazla oyuncu değişikliğine gitmiştim sezonda.

Ama çok zevkli bir kariyerim var. Şampiyon oldum 3.sezonumda.
    Bu sene de harika , bütçem çok iyi , tribün ve antraman sahasını geliştiriyorum.
    Başkanın bana güveni tam , para istesem cebinden çıkarıp verecek , o derece.

arkadaşlar böyle orta avrupa ülkelerinin 2.lig veya orta sıra takımı diyebileceğimiz takımlarından arıyorum slovayka polonya tarzı ülkeler

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Polonyadan Lech Poznan..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

İtalya'dan Napoli iyi takım.

Bundesliga'dan Hoffenheim ile oynuyorum şuan.

şöyle oynaması zevkli, şl'ye katılabilen, ama kötü bi ligde olan takım önerebilir misiniz?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by nefes View Post
    şöyle oynaması zevkli, şl'ye katılabilen, ama kötü bi ligde olan takım önerebilir misiniz?
    Kopenhag..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Var mı beyler takım önerisi olan ?

Hoffenheim ile 3 sene oynadım. 3. sene şampiyon olduk, baktım regenler falan çıkmaya başladı bıraktım. Napoli ile 2 sene oynadım onlarda da 2. sene şampiyon olduk aslında çok zevkli giderken istifa ettim neden bıraktım bende anlamadım.

Tekrar Napoli ile oynasam diye düşünmüyor değilim

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Sociedad ile oynamanı öneririm.

ben her zaman ingiltere'nin en alt liginden (south ya da north) sonuncu olması beklenen takımı seçiyorum, ve tüm takımlar çok güçsüz olduğu için, birkaç iyi oyuncu bularak üst lige çıkmayı başarıyorum. oyuncuların sözleşmesi bile yok sözleşme olmadan, para ödemeden oynatıyorsunuz. sonra yükseldikçe kadroyu güçlendiriyorsunuz, neredeyse her sene ya da iki senede bir üst lige çıkmayı başarıyorum. bu şekilde oynayınca oyun gerçekten zevkli oluyor. ve o kadar çok oyuncu arayıp buluyorsunuz ki, ingiltere'deki elemanlar bile benim kadar tanımıyorlardır oyuncuları

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Trabzonspor View Post
    Sociedad ile oynamanı öneririm.
    Barcelona ve Real Madrid gibi 2 rakibi varken bu lig'de cebelleşmenin zaman kaybı oldugunu düşünüyorum.

Bu takımlar'ın önüne geçilmiyor bi türlü.

Ama bilemiyorum kararsızım. Rusya'dan da oynayabilirim belki aklımda bir kaç tane takım var kararsızım.

Spartak Moskova

Sevilla

Napoli

Bu 3 takım var aklımda. Sadecew Napoli ile daha önce 2 sezon oynadığım için tekrar oynama ihtimalim düşük.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

2 veya 3. ligde olan ligine göre iyi bir bütçesi olan bir takım önerirmisiniz.Ülke farketmez.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ben Wolfsburg olmayı düşünüyorum. Şampiyonluktan sonra kabus gibi bir 2 sezon geçirdiler hatta geçen sezon küme düşmekten zor kurtardılar. Transfer bütçesi olarak 21 milyon €'ya kadar çıkıyor yönetim. Önce kadroya bir göz gezdirdim satılacak 15 küsür topçu var, Lakic,Hitzlsperger,Hasebe gibi yani bütçe rahatlıkla 30, 35 milyon'u bulur.

Wolfe finansal olarak da çok zengin bir klüp her türlü desteği de verirler.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Newcastle United'ı kesinlikle öneririm hem zor hem de eğlenceli bir kariyer yapabilirsiniz

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Senenin en zevkli kariyerini şu an Bucaspor ile yapıyorum, tavsiyemdir.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Barca-Real üstünlüğüne bir süre sonra son verebilirsin ama sabır şart ben bunu gösteremem dersen tabi bilemem.

Hindistan'dan başladım, bir kupa kazandım( türkiye kupası gibi) sonra istifa ettim. Adanaspor ile anlaştım, Bank Asya şampiyonu olup ligten yüksellttim. Süper Lig'te ilk devre sonunda istifa edip Atletico Paranense ile anlaştım. En zevklisi Adanaspordu..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Rusya Ligi'de iyidir.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Rusya'da Spartak Moskova ile oynamak var kafamda ama şöyle bi durum var Moskova'ya yerli yani Rus oyuncu alamıyorsun.

Rubin, Zenit, Cska'nın yabancıları ne sana gelmeyi kabul ediyor nede klüpleri satıyor. Ezeli rekabet söz konusu anlayacağınız. Bu durum kötü. Geriye kalan yerli oyuncularda oldukça kalitesiz. Ama bu şart altında başarı ve Anzhi'nin önünde olursanız zevkli olur. Daha önce ki serilerde çok oynadım Spartak ile.
    Last edited by COLMAN20 : 31.Aralık.2011 at 03:11

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yabancı sınırı olmayan, serbest oyuncuların bol bulunduğu orta halli bir takım var mı arkadaşlar? Ya da bu ligten bir takımla oyna diyebileceğiniz?

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Yabancı sınırından emin değilim ama Dinamo Zagreb kariyeri tadından yenmez şu an bence denemelisin.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Homer J.S View Post
    Yabancı sınırından emin değilim ama Dinamo Zagreb kariyeri tadından yenmez şu an bence denemelisin.
    Altyapısı çok sağlam bu takımın. Dediğin gibi baya sarar fakat en fazla 2-3 seneye ŞL'de zirveye oynanabilir o takımla. Alt liglerden takım olursa daha zevkli olur diye düşünüyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Blackpool çok zevkli bir kariyer olur , ben ingiltere ve türkiye oynuyorum hep ve sıkıldım onlardan..küçük ligler de çok zevk vermiyo bana fazla..acaba yeni kariyerimi hangi takımla yapsam ki :/

NOT : Benim için bir takımdaki en önemli şey paradır.Çünkü takımı geliştirmenin en kolay yolu zengin olmaktır.

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Quote Originally Posted by omersal View Post
    Blackpool çok zevkli bir kariyer olur , ben ingiltere ve türkiye oynuyorum hep ve sıkıldım onlardan..küçük ligler de çok zevk vermiyo bana fazla..acaba yeni kariyerimi hangi takımla yapsam ki :/

NOT : Benim için bir takımdaki en önemli şey paradır.Çünkü takımı geliştirmenin en kolay yolu zengin olmaktır.
    Marsilyayı öneririm.Az bir bütçeyle başlıyorsun fakat devre arasında yönetim onu 35-40 milyon dolara cikariyor.Sezonu şampiyon olu şampiyon bitirisen ardından 60 milyon dolarlık bütçeyle başlıyon

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by nikootinn View Post
    Marsilyayı öneririm.Az bir bütçeyle başlıyorsun fakat devre arasında yönetim onu 35-40 milyon dolara cikariyor.Sezonu şampiyon olu şampiyon bitirisen ardından 60 milyon dolarlık bütçeyle başlıyon
    Marsilya da çok güçlü yaa.Ben daha güçsüz takımları tercih ederim İngilterede çok var bu takımlardan ama ordan da sıkıldığım için şu an Wolfsburg ve Heerenveen arasında kaldım

Edit : Rennais süper takımmış onunla başlıyorum.Hem euro cup ta hem mali durumu iyi hem de altyapısı süper hem de büyük bir takım değil..kariyerimi rennais le açmamak için bir sebep aradım ama bulamadım
    Last edited by omersal : 01.Ocak.2012 at 12:39

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

bana iki takım çok zevk veriyor fmde
    bir kendi şehrimin takımı
    iki kendi tuttuğum takım
    diğer türlü kariyerlerden hiç zevk alamıyorum profesyonal değilim sanırım

Sayfa 3 / 9 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri