Sayfa 7 / 9 İlkİlk ... 56789 SonSon
181 ile 210 arası toplam 244 sonuç

Konu: FM 2012 İçin Takım Önerileriniz

Beklenen oldu ve Ukrayna liginde başladım. Yalnız o kadrolar ne öyle ya? Hadi Dinamo Kiev ve Shaktar'ı biliyorduk ta, Dnipro ve Metalist'in kadroları da harika.

Nesil
    2006
    Yer
    Konya/Elazığ

Ama o ligdeki oyuncular şişrme gibi geliyor bana.

Traxtor Tebriz - İran Ligindeki Türk (güney azerbaycan) takımı

takımın nickname'ine dikkat

Bugün Mustafa Denizli'nin takımını 4-1 yendiler maçlarında olaylar çıktı.

Quote Originally Posted by ozzymanborn View Post
    Traxtor Tebriz - İran Ligindeki Türk (güney azerbaycan) takımı

takımın nickname'ine dikkat

Bugün Mustafa Denizli'nin takımını 4-1 yendiler maçlarında olaylar çıktı.
    İşe siyaset karıştırmak istemem ama hep olay çıkıyor Tebriz maçlarında.İran'daki gururumuz onlar Hacettepe kariyerim bitsin Tebriz ile açıcam lakin İran ligi yok diye biliyorum elinde bir patch vari sürüm varsa özel mesaj olarak yollayabilirsen sevinirim

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Takımı bilmem ama Polonya ligi gerçekten çok güzel bir lig. Hem derbi maçları çok hem yabancı sınırı konusunda gayet anlayışlılıar 17 yabancı
    orda takım farketmez bence ama illa isterseniz üst düzey en az 4-5 takım var

Fransa liginden Valenciennes takımını da alabilirsiniz.Çok iyi gençlere sahip.Gençlerle uğraşmak isteyen arkadaşlar için birebir.Üstelik Avrupa ligine de çok rahat katılır kadro.

orta sıra takımı olup ta 7-8 milyon euro civarı bütçesi olan bir takım var mıdır?

Quote Originally Posted by egelikartal_ View Post
    orta sıra takımı olup ta 7-8 milyon euro civarı bütçesi olan bir takım var mıdır?
    bütçe tutmasa da buldum...

FC Sochaux - Montbelliard

state of the art alt yapı, her mevkide yeterli oyuncu ve tabi ki marvin martin...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

benim önerilerim sivas,of

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Turkiye disindaki kariyerler sarmiyor beni Trabzonspor ile yapabilecegim herseyide yaptim

Fenermi
    Galatasaraymi
    Besiktasmi

hangisinle kariyer yapayim ?

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Bordo61Mavi View Post
    Turkiye disindaki kariyerler sarmiyor beni Trabzonspor ile yapabilecegim herseyide yaptim

Fenermi
    Galatasaraymi
    Besiktasmi

hangisinle kariyer yapayim ?
    Ben Fenerli olarak Beşiktaş kariyeri yapıyorum , sen de yap bir Fener kariyeri
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Daha önce yönetmemiş ve EPL seven varsa Bolton'u şiddetle öneririm kulüp tarihinde çok fazla başarı olmamasından dolayı aldığınız her başarı kulübe isminizi altın harflerle yazdırmanıza neden olacak. Çok borçlu bir kulüp değil azıcık başarı gösterin muslukları açıyorlar.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Quote Originally Posted by futureless View Post
    Ben Fenerli olarak Beşiktaş kariyeri yapıyorum , sen de yap bir Fener kariyeri
    Hadi bak seni dinledim aciyorum kariyeri

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Nürnberg'le kariyer yapmayı düşünüyorum sizce zevkli olur mu ? Ve ya Avrupa'dan kariyere tutkuyla bağlayabilecek bir takım önerebilir misiniz ?

Nesil
    2006
    Yer
    11

Esbjerg
    Deportivo
    Sampdoria
    Auxerre

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Forza Sampdoria...

Arkadaşlar lütfen bi yardım edin oyundan soğumak istemiyorum aklımda takım yok.
    Göztepeyle oynamaktan sıkıldım Orta dereceli bir takım önerisi olan yok mu deliriyorum

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Şu sıralar West Ham United iyi olabilir

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Montpellier'i deneyen var mı?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Fransadan RC Lens iyidir.. İlk sezonda Ligue 1'e çıkıyosunuz sonrası sizin

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Bir kaç gün sonra başlayacağım kariyer için Sizce Hangisi daha çok zevk verir ?
    Beşiktaş
    Türkiye A Milli Takımı
    İspanyadan Zengin bir klüp / Barcelona vs Real Madrid 2lisi olduğu sürece rakipsiz kalmam
    İngiltere'den Zengin bir klüp / Üst düzey çok takımları var rakipsiz kalmam

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Hoffenheim tavsiyemdir. Ben hiç oynamadım ama kadroları iyi, hiç borçları yok, ayrıca top training facilities ve state of art youth facilities...
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Yaz sezonu ile FM sezonunu açacağım. İlk oynayışımda aldığım takımla oynayarak daha başka takımla açmak istemiyorum. Sonradan sürekli takım falan değişince moku çıkıyor oyunun çünkü.

İngiltere ikinci ligden tavsiye edebileceğiniz güzel klüpler nelerdir? Ve neden tavsiye edersiniz yazarsanız duacınız olrum

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Quote Originally Posted by runforafall View Post
    Yaz sezonu ile FM sezonunu açacağım. İlk oynayışımda aldığım takımla oynayarak daha başka takımla açmak istemiyorum. Sonradan sürekli takım falan değişince moku çıkıyor oyunun çünkü.

İngiltere ikinci ligden tavsiye edebileceğiniz güzel klüpler nelerdir? Ve neden tavsiye edersiniz yazarsanız duacınız olrum
    Baba Adını tam yanlıs yazıyor olabilirim, southampton'ı al. Kesinlikle. Alt yapısı mükemmel,bütçesi keza öyle. İlk sezon john flec'i kirala,macheda'yı welbeck'i falan kirala. Serbest oyunculara bak. Snra BCL'ye çıkarsn yaparsn transferlerni zaten. Hem alt yapıya da bakarsın... Offf.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Daha adam akıllı bir takımla zevk alamadım. Takım önerilerinizi alayım. Lütfen. Lig düşmesi yüksek, biraz bütcesi olup transfer yapabileceğim bir takım arıyorum
    hollanda'dan vitesse.
    (/s)

Daha adam akıllı bir takımla zevk alamadım. Takım önerilerinizi alayım. Lütfen. Lig düşmesi yüksek, biraz bütcesi olup transfer yapabileceğim bir takım arıyorum
    Wolves'i öneririm.Kadrosu fena sayılmaz ama Premier Lige göre biraz geride.Ama Fletcher gibi bi golcün ve paran var Ben ilk sezon Lig kupasını almıştım, ligi de 7. sıra da bitirmiştim.Gayet zevkli oluyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by mpaker66 View Post
    Baba Adını tam yanlıs yazıyor olabilirim, southampton'ı al. Kesinlikle. Alt yapısı mükemmel,bütçesi keza öyle. İlk sezon john flec'i kirala,macheda'yı welbeck'i falan kirala. Serbest oyunculara bak. Snra BCL'ye çıkarsn yaparsn transferlerni zaten. Hem alt yapıya da bakarsın... Offf.
    Bu öneri üzerine uzun süredir devam ettiğim Liverpool'u bırakıp, yeni bir Southampton kariyeri açtım. Zaten 3 ay orada kaldım hep aklımda vardı ama bu kadar mükkemmel tesisleri olduğunun hiç farkında değildim. Npower'a yeni çıkmalarına çok iyi futbolcuları olmamasına rağmen medya tahminin 7 olması yüksek bütçeler vermesinden dolayı sanırım. Böyle takımın böyle tesisleri olması, ilk sezonda 15 milyon dolar bütçe vermesi gerçekten harika.

İlk senemde Verratti, Quintero, Romario, A.Vass, Ilori gibi gençleri alıp (bütçeyi tamamen kullandım açıkçası) rekor puanla Premier'e çıktım bi baktım 16 milyon dolar daha verdiler. Küçük bir takımla başarılı olmak isteyen herkese tavsiye ederim. Şu an 2.sezonum 30.hafta Premier'de 6.sıradayım muhtemelen böyle bitiririm üsttekiler koptu alttan da gelebilecek pek kimse yok. Premier Lig'de devre arasında başından beri ilk 11'de oynattığım Lallana'yı 12milyon dolara Tottenham'a, Jose Fonte'yi 6 milyon dolara Sevilla'ya sattım. Kadromda K. Asamoah (takımı küme düştü satış listesindeydi tüm imkanları seferber edip aldım), Benhalda gibi isimler var çok zevkli bir kariyer oluyor sağolasın.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Wolfsburg Almanya'da Finans olarak en güçlü takım.

Ukrayna Liginde Dnipro ve Metalist ikilisinden birini alarak Kiev-Shakhtar devrini sonlandırmak istiyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Ajaccio ' yu öneririm. Kalesinde eski buglardan Ochoa var Düşmemeye oynuyor ancak ilk 5' e girmek çok da zor değil. Özellikle Ilan form tutarsa durdurabilen olmuyor. Oyuncuların profillerine aldanmayın. Çok çok iyi performans sergiliyorlar.
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir,Türkiye

FM 2012 deki rekorumu Arsenal ile kırdım.

Van Persie 100 gol attı. Hedefim 120 goldu. Fakat adamın posasını çıkarttık. yorgunluktan son dönemlerde pek verim alamadım.

İlk sezonda tüm kupalar dahil şampiyonlar ligini kazandım.

ŞL finalinde Barcaya 7 tane salladım.
    Hocam taktiğinizi öğrenebilir miyim ?

Sayfa 7 / 9 İlkİlk ... 56789 SonSon

Mesaj Yetkileri