Sayfa 1 / 9 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 244 sonuç

Konu: FM 2012 İçin Takım Önerileriniz

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Default FM 2012 İçin Takım Önerileriniz

arkadaşlar ingiltere'nin alt liglerinden bir takım istiyorum 2012 için. en alt ligden olabilir. sadece taraftar potansiyeli yüksek bir şehrin takımı olursa iyi olur. bir de futbolcu potansiyeli de önemli. iyi futbolcuların çıktığı bir bölge olabilir. böyle bi takım bulmam mümkün mü? bir de alt liglerde yabancı sınırlaması nasıl ingiltere'de? fm 11'i kaldırdım bilgisayardan açıp bakamıyorum o yüzden. kurmaya da üşendim. hiç bu kadar alt ligde oynamadığım için bakma gereği bile duymamışım. bi el atın

serwan aynen ben de senin gibi düşünüyorum.fmde hep düşük takımları alıp yükseltmek istemişimdir.ama en alt lig demissin o dediklerini en altta bulamazsın.taraftar potansiyeli flaan.anca league two.zaten league two baya bir zorlu ve premier league cıkman icin en azından 4 sene lazım ki o da ust uste sampiyon olman lazım o da zor.ordan tavsiye de bulunablirim sana...

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

hangi ligden açarım bilmiyorum ama siz önerin aklınızda olanları.. bakarım mutlaka.. ya aslında istediğim keşfedilmek. en alt ligdeki takımı bi yerlere taşıyıp sıçrama yapmak. ama öyle 6 ayda 1 senede hemen bi üst ligden teklif geldiğinde gitmek gibi değil de yapacaklarımı yaptıktan sonra gitmek. "The Damned United" filmini izlediyseniz ne dediğimi anlarsınız izlemediyseniz mutlaka izlemenizi öneririm.

trained at nation oyuncusu bol. dolayısıyla domestic club bias'ı da yüksek(%60 üstü fln) bi takım önerirseniz sevinirim.

almanya 2. 3. liglerinden gurbetcisi en bol olan takımlar varsa paylaşırsanız çok makbule geçer

serwan benim ilk takımım portsmouth olacak.sonrasında ise NOTTS COUNTY league one da.bırak ingiltereyi dünyanın en eski takımı.

Quote Originally Posted by asg23 View Post
    serwan benim ilk takımım portsmouth olacak.sonrasında ise NOTTS COUNTY league one da.bırak ingiltereyi dünyanın en eski takımı.
    dünyanın en eski takımı, bildiğim kadarıyla, sheffield fc.

tavsiye olaraksa; geçen sezon ligden düşen bir zamanların tristanlı, makaay'lı deportivo'su olabilir.

şahsi favorimse 79 ve 80 yılı cl şampiyonu nottingham forest.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Notts County dünyanın ilk profesyonel futbol takımı Sehffield ise ilk futbol takımı
    eto'o bitmiş.

beyler buna mı takıldınız?profesyoneli kastettim ben.adam takım önerisi soruyor buna mı takılıyorsunuz?konu o mu?

Arkadaşlar İngiltere Lig 2 yada Konferans ligi. Maddi yön zaten iyi bulamayız da, alt yapısı çok iyi, geçmişli bir takım lütfen. Klasik Beşiktaşla başladım ama deneme aşamasındayım. Asıl amacım aylarca İngiltere alt liginden bi takım alıp yükselmek.

Yardımlarınızı bekliyorum.

Bugüne kadar nasıl denemedim. Böyle zevkli bir kariyer olamaz.

Kesinlikle ve kesinlikle: Türkiye 21 yaş altı milli takımı

Bir kere gerçekçi. Yeni bir teknik direktörün böyle bir seviyeden başlaması daha olası. Yeni yetenekleri keşfetme çabası, 21 yaş altı şampiyonalar çok zevkli. %100 tavsiye ediyorum.

Gaziantepspor.. çok iyi kadrosu var.. her bölge için

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Quote Originally Posted by osman erbil View Post
    Gaziantepspor.. çok iyi kadrosu var.. her bölge için
    gercekten cok güclüler.. süper ligi ilk sene alabilirsiniz o derecede kaliteli bir kadroya sahipler..

ayrica biraz zorlanmak isteyenlere hannover'i önerebilirim ilk sene avrupa ligine katiliyorlar abdellaoue,schlaudraff,ya konan,zieler gibi kaliteli oyuncularida mevcut fakat kadrosu genel olarak bakildiginda vasat sayilir.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Catanzaro'yu öneririm
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2005
    Yer
    Aydın

Deportivo La Coruna ile yeni kariyere başladım. Transfer bütçesi yok, maaş bütçesi 6 Milyon Euro ama güncel maaş 11 Milyon Euro. Loan Debt de var sanırım 110 Milyon da o idi. Epey kötü yani finansal açıdan Yönetim tekrar La Liga'ya çıkarmanızı istiyor. Hedefim 2003-2004'te Şamp Liginde yarı final oynayan bu takımı tekrar eski günlerine döndürmek

Önerme nedenlerimden bir diğeri ise takımın taraftarlarının "Türkler" lakabını kullanmaları ve maçlara Türk bayraklarıyla gelmeleri

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

arkadaşlar blue square bet premier'den bir takım önerebilir misiniz? altyapı ağı açısından sağlam bir bölgede bulunan, seyirci potansiyeli iyi bi şehrin takımı olabilirse güzel olur. darlington düşünüyorum ama kararsız kaldım

Quote Originally Posted by nannar View Post
    Catanzaro'yu öneririm
    Bu Oyun Bir Catanzaro'yu da kaldıramaz

Bence Leeds United'i Al İyi Takımdır Hoştur Bu Arada Leeds 'i doğru yazdım mı bilmiyorum

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Fransa Lig 2'de FC Metz var. Genç bir takım, taraftarı da iyi diye biliyorum. İstersen araştırma yap bi
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Fenerbahçe yi öneririm hikayesi ve akışı güzel olur gündeme dair
    monaco olabilir river playt olabilir düşenin yanında oluruz ya biz hep düşen takımları çıkarın işte
    yada real madride gidin orayı türk futbolcularla doldurun

Bende böyle zevk alabileceğim alt liglerden(İngiltere İtalya İspanya hariç) bir takım arıyorum. Bana yardımı dokunacak bir FM sever yok mu acep?

Nottingham Forest, bir sezonda iyi bir futbol ile premier lige çıkabilirsiniz. Takımda Boateng, Derbyshare,Reid, I.Miller gibi süpriz isimler mevcut. Beattie, Ergic,Lualua gibi isimlerle anlaşma yapıp seyri hoş bir futbol oyantabilirsiniz. Ayrıca takımın kombinelerinin tükenmesine bir hayli şaşırdım her maç full stad 14 000 kişiye oynuyorsunuz. Bütün biletlerin tükenmesi ikinci lig bir takım için çok heyecan verici olabiliyor ayrıca takımın itibarı da daha önce 2 defa Şampiyonlar Ligi şampiyonu olduğu için gayet iyi durumda. Altlardan bir takım alığ yıldız yapıcam diyenler N.Forest'i denesinler. Antrenörünüz de J.F.Hasselbaink..

GNK Dinamo yani nam-i deger Dinamo Zagreb'i alabilirsiniz.

Sammir,Vrsaljko,Ibanez,Badelj,Rukavina gibi vasat ustu futbolculara sahip altyapidan iyi oyuncular cikarabilen bir takim. 2 tane de iyi kalecileri var.

Muthis bir kariyer surduruyorum su anda GNK Dinamo ile,cok zevk alacaginizdan eminim.

Quote Originally Posted by egelikartal_ View Post
    Arkadaşlar İngiltere Lig 2 yada Konferans ligi. Maddi yön zaten iyi bulamayız da, alt yapısı çok iyi, geçmişli bir takım lütfen. Klasik Beşiktaşla başladım ama deneme aşamasındayım. Asıl amacım aylarca İngiltere alt liginden bi takım alıp yükselmek.

Yardımlarınızı bekliyorum.
    blue square premierden Luton Town

Nesil
    2009
    Yer
    İskenderun

Çok fazla fantaziye gerek yok.Size tavsiyem;

İskenderun Demir Çelikspor.Namı diğer İDÇ.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Quote Originally Posted by dragunov78 View Post
    blue square premierden Luton Town
    fleetwood ile başladım blue square premier'den. blue square iyiymiş ya. tavsiye ederim

Anji Makhackala

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

hollanda'dan vitesse'yi alabilirsiniz.

adamlarda zaten wilfred var. ek olarak transfer bütçesi bir hollanda kulübüne göre çok çok iyi. 13 milyon pound. ben 22 milyon'a yükseltebilmiştim.

wilfred'in arkasını iyi ortasahalarla doldurursanız başarı yakalamanız muhtemel. tabi defansı da toparlamanız gerekecek biraz
    (/s)

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Düzenli bir kariyere başlamak istiyorum bende takımlara bakınıyorum 1-2 gündür.

Aklımda BL'den Hertha BSC, Rusya'dan Anji, La Liga'dan Malaga gibi takımlar var şuanlık.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Acil çok zevkli bir kariyere ihtiyacım var Bunun için takım önerirseniz iyi olur

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Sampdoria , Monaco ve West Ham hepsi mazisi olan takımlar ve küme düştüler. Yeniden diriltmek bu takımları zevkli olabilir.

Sayfa 1 / 9 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri