1 ile 22 arası toplam 22 sonuç

Konu: [12.0.0] Gokay Iravul

Default [12.0.0] Gokay Iravul

Last edited by Alexi Lalas : 19.Ekim.2011 at 23:05

Benim Gokay'da gordugum iyi olmayan ozellikleri

Yer alma bilgisi ve sut

Fizikte de sorun var ama bircok cogu genc oyuncu da boyle

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Gökay'ın tackling belki 2-3 puan daha yükseltilebilir.

Geçen seneye göre gelişme kaydetti Gökay.Özellikle Manisaspor maçındaki performansı çok iyiydi.Kayserispor maçında da fena değildi ama o gün takım iyi olmadığı için Gökay da kendi mevkisinde oldukça yetersiz gözüktü.

Çok büyük bir geleceği var bu forma altında Gökay'ın.Aykut Kocaman gibi bir teknik adamın da takımın başında olması büyük şans.Kendisini bozmadan çalışmaya devam ederse çok büyük bir futbolcu olacağını düşünüyorum Gökay'ın.

Yaz başında U-19 Milli Takımında Engin Bekdemir ve Gökay en iyi oyunculardı.Takımda tam bir maestroydu Gökay bence daha iyi olabilir...

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Birşey sorucam bu PA değerine oyunda her futbolcu düzenli bir şekilde oynarsa ulaşıyor mu ?

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by RasAnt View Post
    Birşey sorucam bu PA değerine oyunda her futbolcu düzenli bir şekilde oynarsa ulaşıyor mu ?
    Kisizel ozelliklerine (yani gizli olanlara) bagli.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=102747

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Teşekkürler

Strenght özelliği bence arttırılmalıydı biraz.Geçen senede 4'tü ama Gökay geçen sene omzu vurunca yıkılırken şimdi ayakta kalmayı başarıyor.Bu yüzden geçen sene ile arasında fark olması lazımdı diye düşünüyorum.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Dennis Bergkamp View Post
    Strenght özelliği bence arttırılmalıydı biraz.Geçen senede 4'tü ama Gökay geçen sene omzu vurunca yıkılırken şimdi ayakta kalmayı başarıyor.Bu yüzden geçen sene ile arasında fark olması lazımdı diye düşünüyorum.
    Veritabanı 2010-2011 sezonu performanslarına göre yapıldı yalnız.
    Daha dikkatli izlerim omuzomuza pozisyonlarını bu sezon.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Dikkatimi çektide niye biçok 20 yaş altı oyuncunun pa değeri - li pa iken gökayınki sabit? ve pası düz 150 olsaymıs emre den sonra ortasaha aramazdık iyi olurdu yani

Gelişmeye süper açık bir profil. Ama çok güçsüz. Ayakta bırakmazlar Gökay'ı. İyileştirilmeli bence çünkü geçen yılkinden biraz daha tecrübeli. Devre arasına kadar dikkatli izlenilmeli.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

PAsı kötü sayılmaz Gökay'ı her oyunda yüksek bir teklif gelmesse takımda bulundururum.

Nesil
    2011
    Yer
    Papaz'ın Çayırı

Gökay kesinlikle güç için 1 değerini hakketmiyor...

5 olmalı en az

Quote Originally Posted by Klavooz View Post
    Gökay kesinlikle güç için 1 değerini hakketmiyor...

5 olmalı en az
    4 zaten

Ama katılıyorum. 5-6 olabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Top kapması düşük geldi bana.Gerçi oyun içinde gelişecektir bu özelliği ama oyuna başlarken de 7-8 gibi olabilirdi 6 biraz az sanki.

vedat1987 Misafir

Gökay'ın tekniği 14 girilip CA 90 PA 142 girilmesi olmamış bence. Bence Fenerbahçe'nin teknik özellikleri yüksek girilmiş her oyuncuda görülüyor hemen hemen.

Quote Originally Posted by vedat1987 View Post
    Gökay'ın tekniği 14 girilip CA 90 PA 142 girilmesi olmamış bence. Bence Fenerbahçe'nin teknik özellikleri yüksek girilmiş her oyuncuda görülüyor hemen hemen.
    CA'sı bana da az geldi. 95-100 arası bir şey olabilir.

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

CA en az 100 PA en az 150 olmalı bence. Gökay'da kesinlikle yeni Emre'yi görüyorum ben,o potansiyel fazlasıyla mevcut.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

çocuk 4 ciğeri varmış gibi koşuyor, 10 dayanıklılık biraz az olmuş. zaten sadece bu özelliği ile dikkat çekiyor gökay. bir diğer dikkat çekici özelliği ise pas verdikten sonra kös kös bakmayıp, sürekli hareket halinde olması. topsuz koşular yaparak alan açıyor arkadaşlarına. bunlar dışında öne çıkan herhangi bir özelliği yok.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bence de Gökay'a FM2012'de bir şans verilebilir özellikle PAsı artırılarak illa 30 maça çıkması mı lazım PA'sının artırılması için? Genç takımlarda yıldız oyuncuydu daha geçen seneye kadar bence bir şans verilebilir.

Quote Originally Posted by lakin1907 View Post
    Bence de Gökay'a FM2012'de bir şans verilebilir özellikle PAsı artırılarak illa 30 maça çıkması mı lazım PA'sının artırılması için? Genç takımlarda yıldız oyuncuydu daha geçen seneye kadar bence bir şans verilebilir.
    Daha ne kadar arttırılması lazım peki? Şu PA, neredeyse Emre gibi bir oyuncu olabilir demek.

Mesaj Yetkileri