Sayfa 2 / 11 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 318 sonuç

Konu: [12.0.0] Miroslav Stoch

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Adam bir maçta 4 gol attı Bitiricilik kesinlikle düşürülmeli.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by RaSenGan View Post
    Aygün olabilir, zor da olsa gerçek hayatta da olabilir, ceza saha içinden de dışından da iyi vuruyor, teknik bir oyuncu zaten malumunuz. Buna istinaden düşüremeyiz, dikkatli izlemeni öneririm. Geçen bir maçta da köşe çok güzel falsolu şut atmıştı ceza sahası içinden, kaleci iyi yer tutup çıkardı.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben de bir maçta hiç 4 gol atmadı.

eLastik Misafir

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Aygün olabilir, zor da olsa gerçek hayatta da olabilir, ceza saha içinden de dışından da iyi vuruyor, teknik bir oyuncu zaten malumunuz. Buna istinaden düşüremeyiz, dikkatli izlemeni öneririm. Geçen bir maçta da köşe çok güzel falsolu şut atmıştı ceza sahası içinden, kaleci iyi yer tutup çıkardı.
    Bence bitiricilik iyi köşelere atmaya çalışıyor hep. Tamam Stoch dar alanda daha etkili bir oyuncu ama 13'te biraz haksızlık değil mi? 14 veya max. 15 olabilir?

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by MeMo View Post
    Ben de bir maçta hiç 4 gol atmadı.
    Ligte daha ilk maçta attı inanmıyorsan ss koyarım (:

Quote Originally Posted by eLastik View Post
    Bence bitiricilik iyi köşelere atmaya çalışıyor hep. Tamam Stoch dar alanda daha etkili bir oyuncu ama 13'te biraz haksızlık değil mi? 14 veya max. 15 olabilir?
    Biz fazla diyoruz sen naptın öyle olursa bu adamı kimse tutamaz

Abi ben zaten çok daha düşük olsun demiyorum bitiriciliği.13 fazla diyorum sadece yoksa bitiriciliği çok kötü olan bir oyuncu değil.En fazla 12 olmalı bence.11-12 en ideali onun için.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ligte daha ilk maçta attı inanmıyorsan ss koyarım (:
    [/B]

İnanmıyorum demedim ki İstisna bir durum yani.

eLastik Misafir

Sercana 17 verincE Stoch 13 garip geldi diye söledim

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

ilk sezon bende hiç gol atamadı ama 16 asist yaptı. demek ki taktikten taktiğe ya da oyundan oyuna değişiyor.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

hızla ile çeviklik karışıyor. hızlanması ve çevikliği iyi olan bir oyuncu stoch, zaten özellikleride iyi yansıtılmış bende 1 sezonda 10-12 gol atabiliyor
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Taktikten taktiğe değişiyor olabilir ama önümüzdeki maçlarda takibe alıcam adamı bakalım napıcak

Quote Originally Posted by eLastik View Post
    Sercana 17 verincE Stoch 13 garip geldi diye söledim
    Sercan'ın hızı 17

Taktikten taktiğe değişiyor olabilir ama önümüzdeki maçlarda takibe alıcam adamı bakalım napıcak

Sercan'ın hızı 17
    arkadas belirtmemis ama sanırım zaten hızdan bahsediyor çünkü stoch'un hızıda 13

eLastik Misafir

Sercan'ın hızı 17
    Ben ne dedim ?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

yeni farkettim de Sezer in CA: 128 ise Stoch un CA: 130 az değil mi sizce de ? 135-140 iyi olmaz mı?
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Hâlâ şutlarını ve bitiriciliğini tartışan var mı?

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Hâlâ şutlarını ve bitiriciliğini tartışan var mı?
    ben şutları değil de CA sına çok takıldım. az değil mi ? ve aynı zamanda Sezer in çok değil mi ?
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by benbenim View Post
    ben şutları değil de CA sına çok takıldım. az değil mi ? ve aynı zamanda Sezer in çok değil mi ?
    Sezer'i henüz değerlendirecek kadar FB'de izlemedik.
    Özelliklerinde herhangi bir sıkıntı görebiliyor musunuz? CA'ye pek takılmayın, Stoch henüz üst seviye bir oyuncu değil.

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

eLastik Misafir

Evet bitiriciliği düşşün diyenler kim? Hatta bitiricilik ve uzun şutlar bir puan arttırılıp 14 seviyesine yükseltilebilir.

eLastik Misafir

Bu gün 2 gol de attı zaten ikiside 90 civarına

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Kesinlikle ben bitiriciliğinin düşürülmesi taraftarıyım.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Ama geçen maç 2 gol attı şimdi o maçtakileri görünce ben onu arttırorım ne düşmesinden bahsediyorsun sen Allah aşkına!!

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Sezer'i henüz değerlendirecek kadar FB'de izlemedik.
    Özelliklerinde herhangi bir sıkıntı görebiliyor musunuz? CA'ye pek takılmayın, Stoch henüz üst seviye bir oyuncu değil.
    Stoch ta bence sadece hız 13 değilde 14 olabilir. Yoksa profili yerinde olmuş.

Ayrıca o bitiriciligi hakediyor bence. Şutları çok iyi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

ve ek olarak AMR değeri düşürülebilir.

profilinde gelisme olacagini dusunuyorum. yapilmasi sart

Biri bana Arda'dan ne eksigi oldugunu soyleyebilir mi?

bir Arda'nin profiline bir de Stoch'un profiline bakin. Stoch artik bildigin komple bir kanat oyuncusu. Kanat oyuncusunun yapacagi herseyi her macta yapiyor.Ama bunu gormek istemeyen ABOOO'ya ne soylenir ki?

Yillardir her Fenerbahce oyuncusunu cok kotu bir profille karsimiza sundu. Bari bu seferlik Stoch'u profilini hak ettigi gibi yap. TR liginde Stoch kalitesinde adam mi var? Tr liginin cok ustunde bir yetenegi var.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Gercekten suan TR liginde Quaresma ve Stoch basi cekiyolar. Ligte tek baslarina pozisyon yaratabilen ender oyunculardan. Siralamada Q7 1'se, Stoch 2'dir kesinlikle

eLastik Misafir

Stoch'un son maçlarda neler yaptığını görüyorsunuzdur inşallah. Finisdinh +1 olabilir. Ve Pace gerçekten çok düşük 15 olsa yeridir Pace.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Quote Originally Posted by comando77 View Post

bir Arda'nin profiline bir de Stoch'un profiline bakin. Stoch artik bildigin komple bir kanat oyuncusu. Kanat oyuncusunun yapacagi herseyi her macta yapiyor.Ama bunu gormek istemeyen ABOOO'ya ne soylenir ki?

Yillardir her Fenerbahce oyuncusunu cok kotu bir profille karsimiza sundu. Bari bu seferlik Stoch'u profilini hak ettigi gibi yap. TR liginde Stoch kalitesinde adam mi var? Tr liginin cok ustunde bir yetenegi var.
    Harif harfine katılıyorum ancak ABOO ya laf söyleme çünkü o hakkıyla yapıyor burada tek sorun sitenin sahipleri özelliklede perpetua ve disco gs lik almış başını gitmiş.

Böyle kişilere verilmiş bu görev sonucunda oyun oynanmaz hale geliyor oyuncu değerlerini ve kulübü iyi yansıtan tarafsız kişiler lazım ancak bu kişiler devam ettikçe bu imkansız sonrada Orjinal oyun neden alınmıyor EY SEGA gör bunları mailde attım bunlar yüzünde tek zevkimiz fm oynanmaz halde siteyi gs sitesine çevirmişler !

eLastik Misafir

Quote Originally Posted by RasAnt View Post
    Harif harfine katılıyorum ancak ABOO ya laf söyleme çünkü o hakkıyla yapıyor burada tek sorun sitenin sahipleri özelliklede perpetua ve disco gs lik almış başını gitmiş.

Böyle kişilere verilmiş bu görev sonucunda oyun oynanmaz hale geliyor oyuncu değerlerini ve kulübü iyi yansıtan tarafsız kişiler lazım ancak bu kişiler devam ettikçe bu imkansız sonrada Orjinal oyun neden alınmıyor EY SEGA gör bunları mailde attım bunlar yüzünde tek zevkimiz fm oynanmaz halde siteyi gs sitesine çevirmişler !
    +1 İmzamı atarım

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Quote Originally Posted by ForsakeN View Post
    Gercekten suan TR liginde Quaresma ve Stoch basi cekiyolar. Ligte tek baslarina pozisyon yaratabilen ender oyunculardan. Siralamada Q7 1'se, Stoch 2'dir kesinlikle
    Amrabat , ve grosickiyide unutmayalim

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by comando77 View Post

Teknik, kararlar, teamwork, pas
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Sayfa 2 / 11 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri