Sayfa 3 / 11 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 318 sonuç

Konu: [12.0.0] Miroslav Stoch

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Bu arada stochun sut ozelligi arttirilabilir , teamwork 7-8 olabilir

Nesil
    2011
    Yer
    Kocaeli

Teamwork 7-8'inde üstünde olması lazım çok geliştirdi hem savunma yapıyor hem ofans

Teamwork 12 15 arası olabilir

13-14 Teamwork İçin Çok Ütopik Bir Değer Olur. Taş Çatlasa 12 Olabiir

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by byariff View Post
    Amrabat , ve grosickiyide unutmayalim
    1 ve 2'den bahsettim 3,4'te onlar,doğru

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

istikrar bakimindan onlar daha iyi ama bu ilk 2"den

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Artık geri de dönüyor Stoch dikkat ediyorum da.Ben asıl değişimin mental olması gerektiğine inanıyorum oyun içinde.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Long shots 16 civarı olmalı her şutu 90a gidiyor, geçen sene de böyleydi ama çok pozisyon yaratamıyordu kendine. Concentration neden bu kadar düşük? Hiç topu beklemediğini ya da oyundan koptuğunu görmedim. 12 gibi ortalama bir değer verilebilir. Anticipation 11 verilebilir araya kaçabiliyor, topun nereye sekeceğini biliyor kısa boyuna rağmen iyi kontrol edebiliyor topu. Yine decisions 11'den aşağı olmamalı. Defansa bu sene daha çok gelmesine rağmen iyi pres yapamıyor takımı savunmada biraz eksik bırakıyor bu da oyuna yansıtılabilir. Fakat takım hücumdayken kesinlikle çok üretken bir oyuncu, umarım daha gerçekçi bir profile kavuşur.

cok guzel ve sert sutlar cekiyor

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Olayı Stoch - Arda kıyaslamasına getirmeye gerek yok . Fenerbahçe araştırmacımızdan birşeyler duymak istiyorum acaba sizce de Stoch bu sene mental olarak biraz daha iyi midir ? Yoksa yanlış mı düşünüyorum.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

passing 16

dribling 16

concentration 12

determination 12

off the ball 16

position 11

team work 12

naturall fitness 13 olmali

eLastik Misafir

Üsttekiler artı Pace 15 olmalı

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Pace 14 olabilir. Bunun dışında gayet iyi yansıtılmış oyuna.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

oyununu çok geliştirdi. zihinsel bölümden midir bilmem ama tekniksel ve fiziksel özelliklerinin yarısını gösteremiyor. takımı stoch üzerine kurduğum zaman bile siliniyor. her türlü şeyi denedim stoch çok beğendiğim bir futbolcu olduğu için. ama gerçekteki tadı vermiyor oyunda.

eLastik Misafir

Gerçekten pace 13 olunca gerçekteki oyunu 1 gram olsun oyuna yansıtamıyor. Paca 15 olsa çok daha gerçekçi proifil olur. 13 Stoch için gerçekten çok az

eLastik Misafir

Fenerbahçe araştırmacı bu kadar ilgisiz mi olur ya? İnsan bir cavap yazar şu şu nedenlerden dolayın Stoch'un prifilinde şu özelikkil arttırılıcak veya arttırmayacak ! Çok zor mu cevap vermek ?

Default Forum kurallarını okumalı önce

Quote Originally Posted by eLastik View Post
    Fenerbahçe araştırmacı bu kadar ilgisiz mi olur ya? İnsan bir cavap yazar şu şu nedenlerden dolayın Stoch'un prifilinde şu özelikkil arttırılıcak veya arttırmayacak ! Çok zor mu cevap vermek ?
    7. Kulüpleri araştıran arkadaşların bu forumlarda yazma zorunluluğu yoktur ancak yazmasa bile yazdıklarınızın okunacağından ve dikkate alınacağından emin olunuz.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Futbolunu baya bir olgunlaştırdığı kesin .. 130 civarı bir CAsı ve 150 civari bir PAsı vardı sanırım. Bunların artırılmasını bence ilk yarıda gösterdiği performans ile haketti ..

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Araştırmacımız yazmak zorunda değil de cevap verirdi o buralarda müsait değil pek heralde.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by CRaCPoT View Post
    Futbolunu baya bir olgunlaştırdığı kesin .. 130 civarı bir CAsı ve 150 civari bir PAsı vardı sanırım. Bunların artırılmasını bence ilk yarıda gösterdiği performans ile haketti ..
    Bence de daha yeni yeni kendisine verilmis yetenegi ve potensiyeli gostermeye basladi.

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Bence de daha yeni yeni kendisine verilmis yetenegi ve potensiyeli gostermeye basladi.
    ama ozelliklerinin artmasi gerekmez mi??

potansiyel konusunda sorun var. burada herkesin kullandigi onerdigi, sirf Stoch'a ozel programlar yapmama ragmen hic gelismiyor

Quote Originally Posted by comando77 View Post
    passing 16

dribling 16

concentration 12

determination 12

off the ball 16

position 11

team work 12

naturall fitness 13 olmali

bunlarin artmasi gerekir diye dusunuyorum

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Long Shots 16 olabilir.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by comando77 View Post
    ama ozelliklerinin artmasi gerekmez mi??

potansiyel konusunda sorun var. burada herkesin kullandigi onerdigi, sirf Stoch'a ozel programlar yapmama ragmen hic gelismiyor
    Sans. Her oyuncu gelisecek diye bir kaide yok.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Sans. Her oyuncu gelisecek diye bir kaide yok.
    Sizi bulmuşken sorum olacak , Fenerbahçe araştırmacısına soracaktım ama yok sanırım.Stoch'da mental bir gelişme görüyor musunuz ? Mentale ek olarak görünmeyen özellikleriyle ilgili de tabii.

Ben oyunda oynadığım 3 yıl içerisinde Mental olarak hiç birşeye yaramayan bir oyuncu olduğunu anladım Stoch'un. Topu alıp hızlanmaktan öte gidemiyor, ya savruk saçma bir şut, ya isabet etmeyen bir orta, ya da adamı bile geçmeyen pas.

Yetenegini bugun de ortaya koydu. Fenerbahce'mizin vazgecilmezi artik

son 2 mactir AMC'de oynuyor, AMC ozelligi kalkmamali

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Bazı değişiklikler yapacağız elbette ama fikir beyan edin üzerinde konuşalım isterseniz.
    Last edited by Cengo : 17.Ocak.2012 at 19:55
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Bazı değişiklikler yapacağız elbette ama fikir beyan edin üzerinde konuşalım isterseniz.
    Teknik kapasitesi çok iyi yansıtılmış ancak mental olarak çok düşük ve gelişme de göstermiyor. Topsuz alanı çok iyi görünüyor Stoch'un. Ayrıca takım oyununda da gelişmeler var. Daha önceki yorumumda da belirttiğim gibi ayağına gelen topların hepsini kaleye vuruyor ve tutturamıyor. Pas attımı geçmiyor orta yaptımı taça gidiyor. Ama yine de iyi yaptğı şeyler var tabi hep kötülememek lazım topu aldımı kimse geçemiyor önüne mesela.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by futureless View Post
    Sizi bulmuşken sorum olacak , Fenerbahçe araştırmacısına soracaktım ama yok sanırım.Stoch'da mental bir gelişme görüyor musunuz ? Mentale ek olarak görünmeyen özellikleriyle ilgili de tabii.
    Ne gibi bir mental gelisme olduguna bagli.

Stoch gercekte bildigini makine duzeninde yapan bir oyuncu. Solda topu ceza alanina yakin bir yerde al, iceriye dogru kat et ve sut cek. Top ile hucum bolgesinde 10 defa bulusuyorsa, 9'unda ayni islemi yapan bir oyuncu. Bunu da iyi yaptigi kadariyla etkili oluyor. Rakip onun bunu yapmasini engelleyecek bir taktiksel duzeni benimsediginde oyununu degistir( e)miyor. Bu nedenle de zihinsel ozellikleri ile fark yaratan bir oyuncu gormuyorum ben Stoch'u izleyince. Ayni seyi tekrar tekrar yaparak rakibin hata yapmasini kollayan bir oyuncu goruyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Ne gibi bir mental gelisme olduguna bagli.

Stoch gercekte bildigini makine duzeninde yapan bir oyuncu. Solda topu ceza alanina yakin bir yerde al, iceriye dogru kat et ve sut cek. Top ile hucum bolgesinde 10 defa bulusuyorsa, 9'unda ayni islemi yapan bir oyuncu. Bunu da iyi yaptigi kadariyla etkili oluyor. Rakip onun bunu yapmasini engelleyecek bir taktiksel duzeni benimsediginde oyununu degistir( e)miyor. Bu nedenle de zihinsel ozellikleri ile fark yaratan bir oyuncu gormuyorum ben Stoch'u izleyince. Ayni seyi tekrar tekrar yaparak rakibin hata yapmasini kollayan bir oyuncu goruyorum.
    Yok artık. 2 maçtır bu dediğinizle alakası yok, sahanın her yerinde farklı ve olumlu işler yapan bir Stoch vardı. Oynatıldığı mevki ve pozisyon gereği değişik işler yapabiliyor. Dün kaç kere çok ince paslar atarak arkadaşlarını pozisyona soktu. Ön yargılarınızı yıkın artık

Sayfa 3 / 11 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri