Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 70 sonuç

Konu: [12.0.0] Sabri Sarıoğlu

eLastik Misafir

Default [12.0.0] Sabri Sarıoğlu

Last edited by Alexi Lalas : 19.Ekim.2011 at 23:08

Uzun Şut: 12 Yüksekte Değil Yahu Normal, Ama Markajı 12-13 Yapılabilir İzlediğim Sabri Elinden Geldiğince Adama Yapışıyor

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2011
    Yer
    Papaz'ın Çayırı

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Uzun Şut: 12 Yüksekte Değil Yahu Normal, Ama Markajı 12-13 Yapılabilir İzlediğim Sabri Elinden Geldiğince Adama Yapışıyor
    Katılıyorum, adma bildiğin yapışıyor adama

İşin esprisini geçince de, bence profili biraz abartılı olmuş... Determination vs

Açacağım kariyerimde Fener'e gelseydi, bu profille Gökhan'ı satar onu alırdım.

16 - 18

hızlanma çok abes kaçmış... futbolcu var çok hızlıdır yararlı koşar, futbolcu var çok çok hızlıdır ama zekasını kullanamaz koştuğuyla kalır.. Bu oyuna yansıtılmadığına göre, sabri'nin hız ve hızlanması çok fazla... Dia'dan bile fazlaymış hızlanması...

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

bana kalirsa passing ve dribbling haric tekniksel özellikleri cok fazla teknigi 9-10 crossing 11-12 first touch 11 uzaktan sutlar 9-10 olmali.. bunun yani sira dibblingi artmali tamam teknigi yok fakat cok iyi top sürdügü zamanlarda oluyor hatta bir kac adami calima dizebiliyor cevikligi sayesinde.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Klavooz View Post
    İşin esprisini geçince de, bence profili biraz abartılı olmuş... Determination vs

16 - 18

hızlanma çok abes kaçmış... futbolcu var çok hızlıdır yararlı koşar, futbolcu var çok çok hızlıdır ama zekasını kullanamaz koştuğuyla kalır.. Bu oyuna yansıtılmadığına göre, sabri'nin hız ve hızlanması çok fazla...
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=102747

Lutfen bu basligi bastan sona oku ve ondan sonra oyuncular hakkinda bir daha yorum yap.

Dia'dan bile fazlaymış hızlanması...
    Tekrar kontrol lutfen.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Quote Originally Posted by Klavooz View Post
    gökhan ca 151 sabri 132 öyle birşey yaparsan bilmiyorsun bu oyunu

eLastik Misafir

Gökhan Gönül'ün orta yapma 13 Sabri'nin 14 mü Sabrinin orta açma 14 ise Gökhan Gönül'ün kesinlikle 15 olmalıdır !

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

orta konusunda sabri 10 falan olmasi lazimdi ayrica hiz konusunda sabriyi izlemeyenler var cidden futboldan sogutuyorlar adami ayrica markaj sabrinin 12-13 olsa iyi olurdu

eLastik Misafir

Bencede hızı iyi ama orta açma çok abartılmış.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by eLastik View Post
    Bencede hızı iyi ama orta açma çok abartılmış.
    Oyunda oyle gorunmeyecegini garanti edebilirim. Tek basina orta yapma, ortalari isabetli yapmiyor oyunda. Oyuncunun kararlari, soguk kanliligi, teknigi, yaraticiligi, dengesi ortanin sonucunu etkileyen faktorler.

Sabri'ye macta degil de antrenmanda orta yaptirin, cok iyi orta yapiyor dersiniz. Sabri'nin onunu acik birakin ve birakin orta yapsin, ortalarin isabet yuzdesi iyi olur. Calisma ile ilgili bir sey bu ve Sabri de bu konuda calisiyor.

Ama mac icinde aynisini yapmak icin zihinsel ozellikler cok onemli. Buna ragmen oyunda %10 civarinda basarili oluyor genelde. Gercekte bu oran %20 civarinda.

eLastik Misafir

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Oyunda oyle gorunmeyecegini garanti edebilirim. Tek basina orta yapma, ortalari isabetli yapmiyor oyunda. Oyuncunun kararlari, soguk kanliligi, teknigi, yaraticiligi, dengesi ortanin sonucunu etkileyen faktorler.

Sabri'ye macta degil de antrenmanda orta yaptirin, cok iyi orta yapiyor dersiniz. Sabri'nin onunu acik birakin ve birakin orta yapsin, ortalarin isabet yuzdesi iyi olur. Calisma ile ilgili bir sey bu ve Sabri de bu konuda calisiyor.

Ama mac icinde aynisini yapmak icin zihinsel ozellikler cok onemli. Buna ragmen oyunda %10 civarinda basarili oluyor genelde. Gercekte bu oran %20 civarinda.

Haklısın Guiza'yıda antremana sokun topu penaltı noktasına koyun, kaleyi boş bırakırsanız çok güzel goller atabiliyor ! Oyunculara değer verirken biraz karşılaştırma yapın ya. Ama kesinlikle GG'nin orta açma 15 olmalıdır.

Nesil
    2003

Haklısın Guiza'yıda antremana sokun topu penaltı noktasına koyun, kaleyi boş bırakırsanız çok güzel goller atabiliyor ! Oyunculara değer verirken biraz karşılaştırma yapın ya. Ama kesinlikle GG'nin orta açma 15 olmalıdır.
    Isin ilginci, Sabri ile Gokhan'in ortalarinin isabet orani hemen hemen ayni gercekte. Ama birisinin adi cikmis.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Isin ilginci, Sabri ile Gokhan'in ortalarinin isabet orani hemen hemen ayni gercekte. Ama birisinin adi cikmis.
    Ayrıyetten buna Sabri'nin orta açma konusunda çok cesur davrandığı, bir başka deyişle çok fazla orta açtığı için bir kademe yüksek yapılması mantıklı. Sabri Çizgiden değil de orta sahanın ilerisinden ceza sahasına iyi ortalar yapıyor ayrıca, Sabri şut çekemiyor diye adamla dalga geçmek ayrı o ayrı
    Gökhan Gönül daha garantici oynuyor aslında, yani kanatta bindirme yaptığında daha çok dribbling yeteneğini kullanarak adam geçiyor ve yerden gol pası veriyor veya şut çekiyor vesaire.

Hakikaten Merak Ettim Gökhan ile Sabri'nin Oynadıkları Maçlarda Yaptığı Ortaların İstatistiği Mevcutsa Bir Ekleyin Görelim Daha Sağlıklı Yorumlar Gelir O Zaman

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by lakin1907 View Post
    Gerçekten gülüyorum size
    http://www.youtube.com/watch?v=HPftA3CXJwo
    Ornekler harika. Bu 3 ortadan cok daha fazlasini izledim Sabri'den, ya siz?

Nesil
    2003

Hakikaten Merak Ettim Gökhan ile Sabri'nin Oynadıkları Maçlarda Yaptığı Ortaların İstatistiği Mevcutsa Bir Ekleyin Görelim Daha Sağlıklı Yorumlar Gelir O Zaman
    http://www.castrolfutboltr.com/playe...ype=2&typeId=1

Buradan takip edebilirsiniz. Su anda sadece bu sezonun verileri var ama.

Nesil
    2003

Demek ki Guiza'nin Finishing'i 3 yapmaliymisiz. O cok daha fazla espirilere neden oldu. Ama nedense 15 tuttuk onun da bitiriciligini.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

zamanın da çok geyiği yapılmıştı da Sabri çok geliştirdi kendini son zamanlarda çok iyi ortalar açıyor ki üstte perpetua orta açma özelliğinin tek başına iyi orta getirmeyeceğini açıklamış.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by lakin1907 View Post
    Konuyla igili ekşisözlükten başlıklar;

İsabetsiz orta sonucu sabri sarıoğlu bakışı
    http://www.eksisozluk.com/show.asp?t...arioglu+bakisi

Sabrinin orta açanı
    http://www.eksisozluk.com/show.asp?t...td=&au=&g=&p=4

Sabrinin orta açmadan önce kafasını kaldırması
    http://www.eksisozluk.com/show.asp?t...4%B1rmas%C4%B1

Sabri güzel orta

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t...%C3%BCzel+orta

Sabri sarıoğlu bir daha orta yapmasın kampanyası

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t...ampanyas%C4%B1

Sabri sarıoğlu orta yapmadan önce söylenen son söz

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t...n+son+s%C3%B6z
    Anlatamiyorum herhalde.

Oyunu oynayin. Bakin Sabri'nin ortalarinin isabet yuzdesi ne seviyede. Cok abartili bir seviyedeyse memnuniyetle degistiririz.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by RaSenGan View Post
    Gökhan Daniel Alves'ten bile iyi yahu ne Sabrisi
    Daniel Alves'in de sorunu bazen ortalari aceleye getirmesi. Yerden sert kestigi zaman cok iyi. Havadan oldugu zaman genelde disariya. Zaten Barcelona'da kafa vuracak oyuncu olmadigi icin oraya tam oturuyor.

Ek: Nerede Ergun gibi orta yapan bek. :P

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ben gökhan'ın aldığı değer(13) için bir şey demiyorum dikkat ederseniz sabriyi gökhanla da kıyaslamıyorum, kendi içinde 14 çok fazla diyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Sabri'nin ortalarının çok iyi olmadığı malum.Ama Gökhan'ın çok mu iyi ? Şimdi biri çıkıp en azından Sabriden iyi diyecek (: Adam anlatmış orda maç içinde göreceksiniz kim daha iyi diye.Nasıl bir fanatikliktir,ego tatminidir bir anlasam.

Daniel Alves'in de sorunu bazen ortalari aceleye getirmesi. Yerden sert kestigi zaman cok iyi. Havadan oldugu zaman genelde disariya. Zaten Barcelona'da kafa vuracak oyuncu olmadigi icin oraya tam oturuyor.

Ek: Nerede Ergun gibi orta yapan bek. :P
    Gökhan cuk oturur işte oraya

Bu Sezon ki Pas Yüzdesi Hep 1 Maç Dışında %70'in Üzerinde Sabrinin. Bir Maç 5.Hafta Sabri'de Gökhan'da Oynamış Sabri Pas Yüzdesi Olarak Gökhan'dan Önde. Geçen Sezonda Eğer Böyle Oynadıysa Hep Sabri Değerlerini Çok Rahat Hakediyor

vedat1987 Misafir

Buradaki yorumlara bakıyorum özellikle orta açma konusunda geçmiş. Bence çoğu arkadaş Sabri'yi dikkatli izlememiş. Evet Sabri idmanlardaki kanat organizasyonu çalışmalarında neredeyse takımın tamamından daha iyi orta açar çünkü önü boştur. Fakat maçlarda orta isabeti çok düşüktür. Sebebi ise Sabri'nin kendisine orta açacak rahat pozisyon yaratamaması. Dikkatli izleyin yaptığı ortaların çoğu zaten savunma oyuncusuna çarpar. Çünkü neden tekniği zayıf olduğu için oyuncu geçemez, pozisyon bilgisi zayıf olduğu için boş pozisyonda topla buluşamaz. Böyle olunca da orta yapma özelliği zayıf zannedilir.

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Sabri'yi ön yargılı izlememek gerek. Sabri siyahi olup adı Cabbry felan olsaydı şu anda Felipe Melo yerine icon olurdu Galatasaray'da...
    I'm back...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Bu Sezon ki Pas Yüzdesi Hep 1 Maç Dışında %70'in Üzerinde Sabrinin. Bir Maç 5.Hafta Sabri'de Gökhan'da Oynamış Sabri Pas Yüzdesi Olarak Gökhan'dan Önde. Geçen Sezonda Eğer Böyle Oynadıysa Hep Sabri Değerlerini Çok Rahat Hakediyor
    Bu sezon Gökhan sakatlıktan yeni çıktığı bir maçta oynad,ı zaten bildiğimiz performansın çok altında kalmıştı. Siz bir de gelmişsiniz oynadığı tek maç üzerinden Sabri ve Gökhan'ın istatiklerini karşılaştırıyorsunuz. Elimizde geçen yılki istatistikler olsaydı görürdük kimin daha iyi olduğunu

Ben her iki oyuncunun da profilinin düzgün olduğunu düşünüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Ayrıca crossing 14 olsada decisions ve composure 8 olduktan sonra pek bir işe yaramaz.
    I'm back...

eLastik Misafir

Transfermarkt'tan baktım. Gökhan Gönül geçen sezon 8 asist yapmış Sabri Sarıoğlu ise 5 asist yapmış. Bek oyuncusunun yaptığı asistler genelde orta şeklindedir değil mi ? Burda da Gökhanın üstünlüğü var ama oyunda Sabrinin .. Birde Sabri'nin pas yüzdesi nereden baktınız öğrenebilirmiyiz Bega Tarkan ?

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Crossing sadece orta açma, onun isabetli olması için comp. ve decisions'un da yüksek olması lazım.

Veya niye uğraşıyoruz ki, hangi birimiz şu anda oyunda Sabri'nin oynadığı herhangi bir takımla oynayabildi?
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Transfermarkt'tan baktım. Gökhan Gönül geçen sezon 8 asist yapmış Sabri Sarıoğlu ise 5 asist yapmış. Bek oyuncusunun yaptığı asistler genelde orta şeklindedir değil mi ? Burda da Gökhanın üstünlüğü var ama oyunda Sabrinin .. Birde Sabri'nin pas yüzdesi nereden baktınız öğrenebilirmiyiz Bega Tarkan ?
    Sabri; Crossing 14, Decisions 8, Composure 8, Dribbling 10

Gökhan Gönül, Crossing 13, Decisions 13, Composure 12, Dribbling 13

Sabri'den her türlü daha iyi orta yapar Gökhan Gönül.
    Gökhan Gönül konusunda yazdığım mesaj...
    I'm back...

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri