Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
111. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

57 51.35%
  • İyi

40 36.04%
  • Vasat

9 8.11%
  • Hayal kırıklığı

5 4.50%
Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 91 sonuç

Konu: Wilfried Bony

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ve sene 2013... Gerçek bir kariyer "Beşiktaş" isimli kariyerimden alıntıdır

FM Gazetesi

henüz birinci kalite takım çalıştırmadım karşıyaka yı çalıştırıyorum ama ilk yeni oyunumda alıcam merakla bekliyorum

Bu serinin yeni gözdesi bu arkadaş. FM 11 de 1.5 ay önceki oynadığım Vitesse kariyerimde bu çocuk 12 de dehşet olur dedim ki oldu.

vedat1987 Misafir

Kontratındaki serbest kalma maddesi nedeniyle herkesin satın alması gerekli. İnanılmaz bir performans ortaya koyuyor. Vitesse ile ilk sezon 30 maç 16 gol, ikinci sezon 30 maç 30 gol ile oynadı ve ikinci sezon takımı şampiyon yaptı. Takımı ben yönetmediğim için hangi mevkiide bu istatistikleri yakaladığını bilemiyorum.

eduyu takımına geri yolladım almeida yı 7.5 m dolara sattım tek forvet oynuyorum holosko wilfred mustafa değişmeli olarak oynuyo genelde ilk 11 e wilfred la başlıyorum istikrarlı değil bi maç 3 gol atıyo sonra 3 maç hiç gol atamıyo biraz bana ekmekçi golcü gibi geldi kendisi pozisyon yatarıp top sürüp çalım atıp gol atmıyo genelde ceza sahası içinde karambole düşen topları tamamlıyo yada yan toplarda etkili oluyo takımı sırtlayıp götürecek bi adam değil iyi bi yedek sadece

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

o kadar verimli olamadı bende kanatları iyi olan bir takımda çok gol atar gibime geliyor.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

1. sezonu tamamladım bu adam tam anlamıyla makina çoğu maçta takımı sırtladı yıkılmıyor adam bulduğunu atıyor hafifte olsa bir sakatlı sorunuda yaşatmadı bu adamı alın koyun forvete atsın dursun :P

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

İyi oyuncu ama 1 Quintero değil..

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Quote Originally Posted by TheWizard View Post
    İyi oyuncu ama 1 Quintero değil..
    Şiddetle katılmaktayım.

sakatlık problemi var. almanızı tavsiye etmem. büyük beklentilerle almayın en azından

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

hayvan gibi adam nasıl bu kadar sakatlanır yahu. normal sakatlanmıyor bir de. 3 ay 5 ay sanırsın her sakatlanışında bir uzvunu kaybediyor, iyileşene kadar yerine yenisi geliyor.

Bu adam bir bendemi sakatlanmadı hiç. Ama bende o kadar çok golde atmadı. 20 gol attı sadece. Birde yanına 18 asist ekledi Sadece ligde bunlar.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

çok sakatlandığı bir gerçek. ilk sezon gsye aldım dil sorunu çektiği için 33 maçta 14 gol atabildi. 2. sezon türkçeyi söktü 11 maçta 16 gol, şampiyonlar liginde ise 2 maçta 3 gol attı. tek eksiği çok fazla sakatlanması ve bu sakatlıkların 3 hafta ile 4 ay arası olması.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Attığı gol sayısı oynadığı maç sayısından yüksek oluyor her zaman.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Yeni Drogba!

Muthis oyuncu. Darwin quintero ile beraber ikisi super.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by BleedingMoon View Post
    hayvan gibi adam nasıl bu kadar sakatlanır yahu. normal sakatlanmıyor bir de. 3 ay 5 ay sanırsın her sakatlanışında bir uzvunu kaybediyor, iyileşene kadar yerine yenisi geliyor.
    aynen çok sakatlanıyor durduramıyoruz
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

ilk macında 2 gol attı sakatlandı.İyileşti 2 gol daha attı şimdi yine sakat.Hemen hemen her maç sakatlanıyor

editorden baktım, injury proneness 16. çok yüksek bir rakam, ağır antrenman veya darbelerde çok yüksek sakatlanma oranı var. verilen paraya kesinlikle değmez.

Devre arasında aldım, oynadığı maçlarda ortalama bir forvet gibiydi. Ama yeni sezona bomba gibi girdi 13 maç 22 gol, asistlerde cabası. Tek başına takımı sırtlıyor.

işe yaramaz 5 maçta 1 sakatlanıyor.

2011de lacina traore'yi de yanına koyar çift forvet oynardım

İlginç herkez sakatlıktan şikayet etmiş ben play-off lara geldim ve afrika kupasına gittiğinde maç kaçırdı sadece yani hiç sakatlanmadı ligde oynadığı 24 maçta 20 gol 11 asist ile oynuyor çok memnunum ben

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

En kötü maç başı 1 gol ortalama ile oynuyor. Daha henüz sakatlanmadı.
    Gerçi benim taktik insan ötesi birşey olduğu için çok pozisyona sokuyor.
    8/8 ile TSL'e başladım Fenerbahçe'yi alarak (BJK, GS ve TS ile de oynadım bu periyotta). 20-21 gol atmıştım hatırlayamadım, 2 gol yemiştim. Yakında taktiği de paylaşırım.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Bende 7 aylık sakatlık yaşadı ilk sezonda ama ona rağmen ligin en değerli 5 oyuncusu arasına girdi.

Sakatlı değilde ben bu adamın en çok milli takıma gitmesine ayar oluyorum adamı transfer ettiğimde milli takımdaydı 4 maç oynuyor hop tekrar milli takım

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Ralf View Post
    Ve sene 2013... Gerçek bir kariyer "Beşiktaş" isimli kariyerimden alıntıdır

[CENTER]
    Aynı yıl süreyle (ki ilk sezon 5 ay sakattı) Takım ve Bireysel antrenman programımla yeteneklerini şu şekil geliştirebildim.

...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Yıl 2017...

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

yeni kariyer açtığımda transfer listemin başında yer alacak bi oyuncu

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Hoffenheim'a aldık ilk 4 maçta 0 çekti. Çok gol pozisyonuna giriyor ve çok kaçırıyor aynı Umut Bulut. Transferin son gününde transfer listesinde ki Gignac'ı da kiraladık güvenemedik Bony'e ne olur ne olmaz.

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri