Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 76 arası toplam 76 sonuç

Konu: [12.0.0] Volkan Demirel

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Han12 View Post
    ömer abi onu bilmem de o verdiğin liste ne ölçüde doğru şöyle bir göz gezdirdim ve de sanctis ile muslera'nın volkan'ın önünde olduğunu gördüm, schwarzerler bilmemneler de cabası volkan bence oyunda gayet olması gerektiği gibi yansıtılmış ama o liste pek ölçü değil yani...

gerçektede öyle, sanctis ve muslera uluslararası platformlarda çok başarılı olmuş kaleciler.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2003

ömer abi onu bilmem de o verdiğin liste ne ölçüde doğru şöyle bir göz gezdirdim ve de sanctis ile muslera'nın volkan'ın önünde olduğunu gördüm, schwarzerler bilmemneler de cabası volkan bence oyunda gayet olması gerektiği gibi yansıtılmış ama o liste pek ölçü değil yani...
    Valla ben bu kadar kucuk gormuyorum diger kalecileri. De Sanctis'e laf ediliyor ama adam topu topu 1 yil oynadi Turkiye'de. Ayni dili konusmadigi, daha once hic oynamadigi takim arkadaslari ile. Mondragon da ilk yilinda pek harika oynamamisti. Cordoba da hata ustune hata yapmisti. Farkli ulkeden geldiler, rakip forvetleri tanimalari sadece bir yil surer.

Volkan 9 yildir ayni takimda. Zaten bu ulkede dogmus, buyumus. Rakip takimlardaki oyuncularin hemen hemen tamaminin ozelliklerini, takim arkadaslarinin ozelliklerini ezbere biliyor. Yarin baska bir ulkeye transfer olsun, takim arkadaslarina ve lige alisana kadar bir suru sacmasapan gol yiyeceginden adim gibi eminim.

Tipki De Sanctis'in, tipki Mondragon'un, tipki Cordoba'nin yaptigi gibi. Tipki Rustu'nun Barcelona'da hatalari nedeniyle tutunamayip yerini alt yapidan cikan kaleciye kaptirmasi gibi. Tipki Muslera'nin su anda yaptigi gibi. Tipki De Gea'nin yaptigi gibi. Bu yuzden takimlar her yil kaleci degistirmez, degistirmemeli. Kaleci ve savunma'nin iyi olmasi icin beraber calismaya alismasi gerekli. Calistigi savunmaya tamamen alismis 9 yildir Fenerbahce'de olan bir Volkan ile topu topu 7-8 ay Galatasaray'da gorulen De Sanctis'i karsilastirdiginizda tabii arada buyuk fark gorursunuz. Gercek hayat FM degil ki kaleciyi alin ve aninda takima tamamen uyum saglasin.
    Last edited by perpetua : 05.Kasım.2011 at 00:12

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Exeter

de sanctis bi tarafa da ben lazio ya sempatim olduğundan muslerayı 3 yıldır filan izliyorum, tam beklediğim gibi çıktı hatta gsli arkadaşlarım bu adam böle böle dediğimde göreceğiz filan demişlerdi şimdi hepsi bana katılıyor, de sanctis'e gelirsek adamın ne başarısı var onu anlamadım ayrıca muslera'nın da bir italyan kupası ve de bir güney amerika kupası var, Volkan'ın avrupa 3.lüğü ve bir sürü türkiye ligi şampiyonluğu var...

@Han12 Hangi Galatasaraylı sana katılıyor merak ettim bak şimdi?

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

de sanctis bi tarafa da ben lazio ya sempatim olduğundan muslerayı 3 yıldır filan izliyorum, tam beklediğim gibi çıktı hatta gsli arkadaşlarım bu adam böle böle dediğimde göreceğiz filan demişlerdi şimdi hepsi bana katılıyor, de sanctis'e gelirsek adamın ne başarısı var onu anlamadım ayrıca muslera'nın da bir italyan kupası ve de bir güney amerika kupası var, Volkan'ın avrupa 3.lüğü ve bir sürü türkiye ligi şampiyonluğu var...

Avrupa 3.lüğü derken neyi kastettin anlamadım. Birde burası Türkiye orası İtalya. Buradaki başarı ile orada ki başarıyı kıyaslaman, Türkiye ligi ile İtalya ligini aynı kefeye koyman demektir

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Çok çok alakasız bir kıyaslama.

Volkan Lazio'da olsa Lazio şampiyon mu olacaktı ?
    Muslera Fenerbahçe'de olsa Fenerbahçe şampiyon olamayacak mıydı ?

Türkiye farklı İtalya farklı.Muslera Fener'de olsa Fener yine şampiyon olurdu.Volkan Lazio'da olsa Lazio yine şampiyon olamazdı.Biri ligin en iyi takımlarından birinde biri kalitesi çok daha yüksek olan bir ligin orta sıralardaki takımında.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Quote Originally Posted by RaSenGan View Post
    Çok çok alakasız bir kıyaslama.

Volkan Lazio'da olsa Lazio şampiyon mu olacaktı ?
    Muslera Fenerbahçe'de olsa Fenerbahçe şampiyon olamayacak mıydı ?

Türkiye farklı İtalya farklı.Muslera Fener'de olsa Fener yine şampiyon olurdu.Volkan Lazio'da olsa Lazio yine şampiyon olamazdı.Biri ligin en iyi takımlarından birinde biri kalitesi çok daha yüksek olan bir ligin orta sıralardaki takımında.
    Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    gerçektede öyle, sanctis ve muslera uluslararası platformlarda çok başarılı olmuş kaleciler.
    arkadaşın cevabı alttaki yoruma.. uluslararası başarı diyor.. diğer arkadaşta hani nerede diyor ? volkan ında şampiyonlar ligi ceyrek finali var, avrupa 3.lüğü var. hele ki; santics in hiç var mı bilmiyorum.. burada asıl yanlış olan yukarıdaki yorum.. volkan ın uluslararası başarısını görmeyip; de santics ve muslera dan bir casillas, cech, buffon gibi bahsetmek...
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by benbenim View Post
    arkadaşın cevabı alttaki yoruma.. uluslararası başarı diyor.. diğer arkadaşta hani nerede diyor ? volkan ında şampiyonlar ligi ceyrek finali var, avrupa 3.lüğü var. hele ki; santics in hiç var mı bilmiyorum.. burada asıl yanlış olan yukarıdaki yorum.. volkan ın uluslararası başarısını görmeyip; de santics ve muslera dan bir casillas, cech, buffon gibi bahsetmek...

bu avrupa 3.lüğü nedir onu anlayamadım biraz açarsan sevinirim. bu şampiyonlar ligi çeyrek final 2008 yılındaydı yanlış hatırlamıyorsam biz 2011 yılının profilinden bahsediyoruz 2008 yılında zaten de sanctis sevilla'nın 3.kalecisiydi muslera da o zamanlar yeni yeni oynuyordu

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

bu avrupa 3.lüğü nedir onu anlayamadım biraz açarsan sevinirim. bu şampiyonlar ligi çeyrek final 2008 yılındaydı yanlış hatırlamıyorsam biz 2011 yılının profilinden bahsediyoruz 2008 yılında zaten de sanctis sevilla'nın 3.kalecisiydi muslera da o zamanlar yeni yeni oynuyordu
    Hani vardı Milli Takım falan ay - yıldız onlar.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

avrupa 3.lüğümden kastım oynadığımız yarı final.. kaleci volkan değil rüştüydü diyeceksin. yanlış hatırlamıyorsam 2 maç rüştü oynadı sadece. kalan maçlarda volkan kaledeydi..

2011 profilinden bahsediyoruz da sen oraya uluslararası platforma çok başarılı olmuş kaleciler demişsin.. ben de nerede diyorum.. volkan da en az onlar kadar uluslararası platformda başarılı diyorum..
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Zekirdek View Post
    Hani vardı Milli Takım falan ay - yıldız onlar.

He euro 2008de ki mi hatırladım şimdi orayı fazla bilmiyorum ödüller falan. sanctis konusunda da fazla birşey söylemiyeceğim çünkü galatasaraydayken fazla izlemedim kendisini aklımda kalan tek şey çevik ve reflekslerinin iyi olduğuydu

Nesil
    2003

Muslera - Volkan tartismasina ne gerek var simdi? Zaten oyuncular icin izleyip one gore gercekci profiller yapmaya calisiyoruz. Izleriz ve ona gore bir karar veririz.

Bu arada bir ekleme yapmak istiyorum. Volkan 25 yasinda ne Fenerbahce'nin, ne de Turkiye'nin birinci kalecisi degildi. Avrupa ucunculugu de yoktu. Rustu ve Serdar ile kaleyi paylasarak Fenerbahce'de 35 civarinda maca cikmisti.

Muslera'nin 25 yasinda bir dunya ucunculugu, bir amerika sampiyonlugu ve de Italya'da 90'in ustunde maci var. Yani kisacasi Muslera'nin 25 yasinda Volkan'in ayni yasta sahip oldugundan daha fazla tecrubesi var. Bu onemli bir veri cunku kaleciler tecrube kazandikca yeteneklerini sergileyebiliyorlar.

Volkan 28-29 yaslarinda guven vermeye basladi. Ondan once 2-3 yil acaba bu macta ne hata yapacak dedirtip durdu. Bunu da gozardi etmemek lazim ve onyargili olmamak lazim bence.

Ayni seyi bir forvet icin soylemem mesela. 25-26 yasinda henuz olmamis bir forvet, o yastan sonra cok zor ilerleme gosterir. Ama kaleciler 37-38 yaslarina kadar oynayabilen oyuncular.

Nesil
    2006
    Yer
    Anadolu Yakası

İlk sezondayım ve iik devre itibarıyla aleyhime çalınan toplam 3 penaltıyıda kurtardı Volkan.

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

One on Ones , Tendency To Punch ,Concentration,Pace ve Accelaration özellikleri 1 artırılırsa çok daha gerçekçi bir profil olabilir .

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Avrupa 3.lüğü diyorsunuzda Volkan oynadığı 3 maçta kalesinde 5 gol gördü.Zaten kırmızı kartı görünce Volkan'ın da avrupa macerası bitti.Muslera kendi milli takımında bütün maçlarda oynayıp Copa America'nın mimarlarından oldu.Tamam Volkan tartışmasız en iyi Türk kaleci ama Muslera ile kıyaslanamaz.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Volkanin One on Ones bencede 14-15 olmali diye dusunuyorum

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri